Noční incident

• USA Asylum Blackout (více)

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

Pitryx

Nějak mne to nezaujalo. Musel jsem to jet na dvakrát. Zbytečně hluché úseky, podivný konec, málo gore. Spíše taková odpočinková, trošku nudná podívaná s několika málo dobrými záběry, tedy efekty. Dvacet a štáb může být rád. ()

curil

Faktem je, že skoro celou první půlhodinu se nic neděje, ale byl jsem v očekávání příštího. A pak film nabral docela slušné   tempo až do konce. Že se odehrává půlka   příběhu ve tmě mně vyhovuje, aspoň nemusím   vidět naplno ty hnusárny. Závěr filmu   očekávaný a zajímavý. Zbláznil bych se taky. ()

adamix

Nezáživný kvázi hororový triler s nudným Rupertom Evansom a mdlými postavami. Richard Brake je na tom najzaujímavejší s jeho pohľadom šialeného vraha preto dávam tu jednu hviezdu. ()

Rastman

Chtěl jsem tomu dát šanci, ale výsledek byl stejně víceméně....vlažný. Je to takové nijaké, nemastné, neslané, ke konci nekonečné. A ani jedno mrazení (oceňuji absenci lekaček). ()

djbarrel

Filmy odehrávající se v uzavřeném prostředí psychiatrických léčeben, nemocnic či vězení mám rád. Tomuhle nechyběla atmosféra, slušní záporáci a i trocha toho gore byla. Byl bych nedmíru spokojen nebýt dvou věcí. První - a za tu srazím hvězdu z hodnocení - je závěr, na můj vkus trochu moc odfláklej a prostě nic moc. Druhá - a za to sundám taky jednu hvězdu - jsou herecké výkony. Všichni mi přišli, že hrajou jak ponocný, dost to snižovalo kvalitu filmu, který jinak nebyl vůbec špatný. Suma sumárum 64 % - měl ale na víc. ()

Ondrew

A zase raz filmova jednohubka, ktora sice takmer nicim neprekvapi, ale zaroven ani neurazi. Rovnako nie je prekvapive ani to, ze zaver sa dal v takej ci onakej miere odhadnut uz takmer od zaciatku. Akokolvek, na filmoch z prostredia psychiatrickej liecebne je vzdy nieco znepokojivo putave...50%. ()

Hookins86

Byl to mazec, ale trošku jsem to nepobral. Může mi někdo napsat sz o Harry Greenovi, kterej tam ležel od začátku masakru? ()

StinkingPooh

Kuchtíci nám v blázinci neuvařili žádnou specialitu, spíš by se dalo říct instantní jídlo. Člověk si zrovna dvakrát nepochutná, ale taky to zasytí. Přitom kuchyň se ještě blýskala novotou a dal se připravit super pokrm. Škoda nevyužitého potenciálu. Slabší trojhvězda. ()

underground

Relativně nudný horor, kde se režisér snaží až moc vylíčit děsivou atmosféru psychiatrické léčebny, což má za následek velmi slabou akci ve filmu. Nápad na film je dobrý, ale chtělo by to lepší zpracování. Dalo se z toho vycucat daleko víc. Při tomto hororu se člověk nemá moc čeho bát. Na druhou stranu je režisérův první počin a z tohoto hlediska dávám dvě hvězdičky. ()

R.I.S.A

Těšil sem se že mi ta slavná kapela alespoň drobet zahraje , nestalo se a tak sem jim přál ať je ty psychouši vyvraždí do jednoho včetně toho feťáckýho bubeníka :) Nej scéna je jak ho Pít loupe tou škrabkou na brambory :D :D ()

stanyko

Dobre tempo, dej sa vyvija, neznami herci exceluju. Velmi dobry film, kt. skutocneho milovnika hororu a napatia vo filme urcite nenudi. Ak cakate zabavu vo style transformers, teda 120 minut prizerania sa bezduchej pocitacovej animacii, odporucam sa poobzerat inde (alebo si zapnut PS3 ci XBox..) ()

brasek

Od režiséra videoklipov, možno len jedného sa nedá čakať veľa... smolou snímku je, že je nudný od začiatku a kedže ho vysielajú pred polnocou tak divák radšej volí spánok. V podstate ide o pokus... pokus o krvavý francúzsky steak. ()

johnnie78

Prostě největší problém tohoto filmu je to, že vůbec není strašidelný, a to i přes to, že scény s blázny jsou udělané fakt dobře. Jen tomu něco chybělo, abych se jich bál. Lavíruju mezi 2-3, a kvůli superdebilnímu konci dám 2. Škoda, že se tam víc neukázala Anna Skellern, na tu se kouká moc pěkně. ()

Azareth

Film hodnotím kladne hlavne diky tomu, že film sa ani trochu nebojí. Usadiť ako hlavných hrdinov kuchárov v blázinci, v ktorom sa vzburili psychopatickí vrahovia, násilnici a čo ja viem čo ešte rozhodne nie je zlý nápad. A aj napriek tomu, že vraždy sú mimk záber a kamera sa sem trasie, bavil som sa. A to rovno 4-krár! ()

Lilith03

Jeden z mála případů, kdy hodnocení odpovídá a mohu se shodnout i s recenzemi. Téma bylo vskutku dobré a přiznejme si, psychiatrická léčebna je sázka na jistotu. O to víc musím jít s hodnocením dolů, protože tady nebylo moc co pokazit, šlo to udělat o dost brutálnější a napínavější, možností pro vytvoření skvělé atmosféry bylo tolik a tvůrci se o to ani nepokusili. Přitom mnohdy stačí i fajn hudba, ale tady ani to nebylo. Ocenila bych i to, aby si tvůrci zjistili hygienické předpisy pro práci v jídelně, lidská krev v mase, které se podává lidem a dlouhé vlasy bez síťky jsou dost velký problém. Kdyby se na to zaměřili, přidalo by to na realističnosti. Průběh filmu nudný a konec nikterak zajímavý. Za mě ne, ale vyloženě propadák to taky není, pro méně náročné diváky to koukatelné asi bude. ()

psycho.ta

Jeden z mála nízkorozpočtových hororových kousků, který se mi opravdu líbil. Téměř vše je věrohodné a párkrát až tak moc, že jsem radši odvrátila tvář:-) Děj je super..no nechtěla bych aby se mi tohle stalo a asi začnu mít větší respekt a více přemýšlet nad tím, kdo se ukrývá v psychiatrických léčebnách. Paráda, palec nahoru a 4**** ()