• Vodnářka

Nee, tak na tohle se nedá dívat ani jako na oddychovku pro vymytí mozku po zkouškovém. Vojta Dyk s Kryštofem Hádkem při tak ubohém scénáři nemohou imponovat už ani těm nejoddanějším třináctkám, rádobyakční střihy rozhodně ráz příběhu nedodají a takový druh vtípků už bohužel vyčerpal pan Troška ve svém mnohadílném Kameňáku.... Nic nezachraňuje ani dokonale tragický soundtrack či produkčně docela dobře promyšlená propagace. Hvězdička snad jen za tu nadšenou snahu natočit opravdu hustej film....(19.6.2012)

• Tosim

Opět nerozhodnost mezi figurkařením a dramatem, ani tento film, ani dva hlavní představitelé, skutečně "nejsou svědomím". Za intermezza v podobě poetických záběrů přírody a reklamu na Seznam na Hádkových zádech bych fakt fackoval. Malinko jiný snímek z vesnice to je, ale nic, co by překročilo svůj stín, třeba jako Muži v říji. 50%. Jakpak dopadnou Vrásky z lásky, pane Epsteine?(21.2.2012)

• OG_Swifty

Tomuto filmu dávám 2 hvězdy z 5 a to dle následujícího vzorce: Pozitiva filmu jsou 1) kvalitní herecké obsazení 2) vesnický prostředí se samýma sviněma ... naopak negativa filmu jsou 1) Kryštof Hádek a jeho postava 2) trapný humorný vsuvky (tento film není komedie!!) 3) Žádná sympatická / dobrácká postava(31.8.2014)

• SeBig

Po pravdě řečeno tento film jsem si pustil jen kvuli písničce kterou furt dokola hráli v rádiu a mě se vryla do hlavy. Měl jsem furt to nutkání si to pustit. Výsledek naprosto špatný film který neví jestli to má být romantický, komedie nebo snad drama jako tohle se stává snad u každého českého filmu. Nuda, kecy, jízda na babetách a zase jen samá nuda...(26.6.2012)

Čekala jsem teda pěkný brak..Ale jelikož mám ráda obě hlavní postavy, tak jsem se přemluvila se na to podívat.Celkem dobrá přehlídka nekonečné blbosti českého národa...čím větší úplatek,tím líp.Abych dodala něco k postavě Karla Rodena tak mě napadá pouze to,že opět porkačuje ve svých psychicky narušených násilnických chlapech.(10.8.2012)

• - Scénář Marka Epsteina k tomuto filmu se v roce 2006 umístil na 2. místě v Ceně Sazky o nejlepší dosud nerealizovaný scénář. (Cheeker)

• - Obyvatelé Lhoty, kde natáčení probíhalo, museli během filmování dodržovat ticho, díky čemuž se museli vzdát sekání trávy, práce na polích či řezání dřeva. (Lenny09)

• - Scenárista Marek Epstein a režisér Tomáš Řehořek se v základní myšlence nechali ovlivnit jinou českou komedii, díky čemuž se v kuloárech snímku přezdívá „Bobule 3“. (Olík)