William a Kate: Kráľovský príbeh lásky je príbehom milostného vzťahu princa Williama, druhého v rade následníkov britského kráľovského trónu, a Kate Middletonovej, dcéry príslušníkov vyššej strednej vrstvy. William a Kate sa stretávajú na škole svätého Andreja v prvom ročníku uznávanej univerzity v Škótsku, kde bývajú na rovnakom internáte, obaja so zameraním na rovnaké predmety. Kým randili každý s niekým iným, stali sa z nich blízki priatelia, no veci sa začali meniť až na charitatívnej akcii, na ktorej predvádzala Kate priehľadné šaty, Wiliam ostal ohromený a odvtedy ju začal vnímať inými očami. Film opisuje radosti a strasti ich osemročného vzťahu, ktorý bol komplikovaný tlakom spoločnosti a médií. William bol rozhodnutý nespraviť rovnakú chybu ako jeho otec Charles, ktorý sa vzdal ženy, ktorú miloval, Camilly Parker Bowlesovou a oženil sa s Dianou Spencerovou, aristokratkou, ktorú mu vybrala jeho rodina. V rovnakom čase sa Kate Middletonová musela rozhodnúť, či je ochotná vzdať sa slobody a žiť ako princezná pod prísnych drobnohľadom a v intenzívnej, neutíchajúcej publicite, ktorá zničila Diane život. Potom, ako sa k sebe vrátili po vážnom rozchode, oznamujú William a Kate svoje zasnúbenie, ktoré bolo všetkými radostne prijaté. (oficiální text distributora)

Darth Vader

Výběr herců byl neštastný, nejvíce mě pobavil bouřlivák princ Harry který vypadal jako by ho zrovna pustili z kláštera kde ho zneužívaly jeptišky proti jeho vůli. Jinak dost smyšlených fakt a děsivý scénář, ale na druhou stranu jsem se celkem bavil, ale určitě nesmíte připouštět, že by to mělo co dělat se skutečností. ()

Lejby odpad!

Je to jistě pohádkový příběh, jak obyčejná dívka ke štěstí přišla a princeznou se stala... Ale v tomto podání jde o obrovský kýč, který milou Kate dělá téměř světicí, přitom co by za to každá dala...že:) Ale když se nebudu ohlížet na přibližně reálný základ filmu a budu ho hodnotit jako každý jiný film, nezaslouží si nic lepšího než odpad. ()

Olík

Film mající hodnotu hrníčků s podobiznami Willama a Kate, na které jsem narazil na každém rohu během mé návštěvy Londýna asi měsíc před jejich svatbou. ()

nopud odpad!

Nevím kdo mě štve víc, jestli média, která všem cpou neskutečně nudné a zbytečné informace o britské královské rodině nebo ty dementní davy, které jim to žerou. Tohle je prostě čirá sračka a označení sračka by tu mělo být ještě pod odpadem. Až se mi nechce věřit, že v demokratické Británii budou točit filmy, které se podobají dobrodružným filmům o Stalinovi. Myslím, že až se jednou televize Nova rozhodne natočit film o Ivetě Bartošové, vyjde to na stejno. ()

Hell_ena odpad!

Dobře, takže chcete říct, že královský pár je na stejné úrovni jako každý druhý teenager? :D To si snad děláte srandu ne?! Měli by se stydět! :D ()

Haide

Doopravdy jsem byla po dnešku (jako všichni) zvědavá na to, jak to asi tak mohli zfilmovat. No drželi se oficiální verze příběhu zuby nehty, ale zábava to rozhodně nebyla. ()

nurielka

Príjemná hudba, umelé výkony hercov a dejovej priamke by som dala niečo viac. Žartujem. Natočiť kvôli tomu toto mi príde prehnané. Veď kto vie ako sa oni dvaja naozaj stretli, ako si naozaj dali prvý bozk a tak ďalej. Snažili sa asi na ľudí týmto filmom zapôsobiť, asi ako rýchlo dokážu spracovať film podobný ich životu. Ale prišlo mi to ako jeden z tých filmov, ktorý bežne prepnem. Nie je sa čomu diviť, každý pár má svoje problémy, šťastné obdobia a v ich prípade to tí paparazovia len okorenili a okoreňujú. A ešte sa sťažujú, nenudia sa určite a cestujú si kam sa im zachce. Aj keď to vo filme nie je, pevne dúfam v to, že sa nechovala Katie Watie ako mníška, keď on si chodil kade tade po svete a zachcelo sa mu kašľať na ňu :) a odrazu ju uzrel ako sa vláči a hneď do neho udrel záblesk z neba. Bolo to priehľadné. Asi ako každý chlap. Nič extra, ale čo natáčať keď vlastne nie je o čom? Zoznámenie, bozk, chodenie, rozchod, znovuchodenie a žiadosť o ruku. Dopadlo to kráľovsky. Mimochodom svadba sa mi veľmi páčila. Ďalší film prosím. ()

LadyEsik

Tento film se dá hodnotit z dvou hledisek. Je určitě zajímavý tím, že je inspirovaný skutečností, ale pokud bych se měla dívat jen na film bez toho reálného podkladu, tak je to nehorázné klišé, nenápadité, neoriginální, viděla jsem mnohem lepší (Princ a já aj.)... jako film propadák, jako obraz skutečnosti to jde (a jestli je skutečost klišé, tak to asi není klišé, ale skutečný život, že? :) ) ()

VerenaLord

Jednu hvězdu pouze za drzost, že si někdo troufl zfilmovat královský pár. Jinak film je naprostý brak rovnající se bulvárním plátkům. Ač svatbu jsem shlédla ráda, tento snímek mě znechutil. Bohužel dokud existují lidé, kteří se na taková díla budou dívat, není co dodat. ()

chrispe

Usmevna cervena knihovna, kterou podeziram z rychlokvasnovstvi. Ale na odreagovani (nemyslet u toho ani po tom) dobre. ()

Melvej odpad!

Nápad nebyl zas tak špatný, ale to provedení? Hrozné, všechno, co by mohlo být dobré, přebíjí strašné zpracování. ()

High.Hopes

Prostě rychlokvaška, nikdo si evidentně nedal práci se scénářem, kamerou nebo nedejbože výběrem herců. William je tu toporný frajírek a Kate je neskutečně afektovaná, konstantně mě iritovala její nadměrná mimika a řeč těla, Camilla Luddington nepřednesla snad jedinou repliku bez neustálého pohazování hlavou a koulení očima. Ani jeden představitel (a to nejen hlavní dvojice) nedokázal vnést do výrazu své postavy alespoň trochu grácie a královské elegance, všichni jako by vypadli z nějaké americké teenagerovské komedie. Vlastně není vůbec nic, za co bych mohla dát alespoň jednu hvězdu, i přesto jednu dám, protože nechci být nespravedlivá, na imdb není hodnocení tak špatné jako tady, takže je docela možné, že v originálním znění jsou dialogy na rozdíl od dabované verze třeba i stravitelné. ()

Chosef76

Těším se na nějaké povedené filmové zpracování příběhu tohoto sympatického páru....věřím, že to musí být minimálně komerční trhák. Dnešní svatba byla nádherná, až pohádková.....jednoznačně 5* :) ()

Tyna31

Narozdíl od ostatních čechů já svatbu sledovala se zájmem, královskou rodinu mám ráda. Od filmu jsem vlastně očekávala něco takového, jaký byl. Příliš strojený a mě by jen zajímalo, co by na toto veledílo řekli opravdoví William a Kate. ()

Adrushka

Čekala jsem to mnohem horší podle komentářů a hodnocení. Podle mě to až tak strašné nebylo. Začátek byl sice slabý a herečka Camilla Luddington mi šla občas na nervy. Ale dívat se na to dalo. Počáteční rozkolísání se vyrovnalo a nakonec jsem byla docela spokojená. Pro mě 40% :) ()

sarfian

Priemerné herecké výkony, dosť blbý strih, kopec zbytočných scén a brutálny koniec. No ale čakal som, že to bude horšie ako to nakoniec bolo. Dal by som tri ale bolo toho dosť čo mi vadilo ale na dve hviezdičky to stačí. VIDENÉ 1x a dosť ()

Gezi94 odpad!

Co to proboha bylo? Být Wiliamem či Kate, tak tvůrce zažaluji. Herci hrozní, děj naprosto nudný. Jestli to byl pokus o dojemný film, tak byl velice nepovedený, protože jsem se musela smát. ()