Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

suertuda

Pohybově lepší než Let's Dance, zábavní skvělí (a velmi pohlední) herci. Ráj pro ženské oči i bránice. Jedinou chybou bylo zatáhnutí dramatických scén do příběhu, ke kterému se vůbec nehodily. ()

shioo

Trochu nechápu tu přemíru hvězd. Nemyslím na plátně.. tam bych našla mezi herci jen Matthewa.. ale na ČSFD. Ano film se mi líbil protože ráda shlédnu film s Ch. Tatumem, který je pro mě brilantní a velice nadaný tanečník, ale proč o tomhle filmu mluví někdo jako o ponoření se do světa striptérů? Když vystřihnu taneční čísla tak mi zbyde slátanina prvního stupně lehce zaostávající za filmy typu Step Up apod. Ženské se na to dívají jen z jednoho důvodu (ve snaze, že při velkém zájmu se někomu sželí a vytvoří Magic Mike 3D) a chlapi (ti se na to fakt dívají??) vlastně nevím proč by se na tohle po traileru nějáký 100% chlap díval. S filozofií pánského striptýzu běžte ale opravdu někam a raději se doma přiznejte, že chodíte na depilaci a milujete muže... ()

sataneek

Plně chápu, že tento film se většině chlapů nebude líbit. Nicméně pro opačné pohlaví je to příjemná oddychovka plná dobré hudby a svlékajících se pěkných herců:) ()

mgerlich

Steven Soderbergh je neskutečnej frajer. Někomu ta jeho novodobá éra nesedne, ale pro mě je jasně na vrcholu. Perfektní filmař co zmákne fakt všechno a s grácií. Možná že jsou jeho nové filmy opravdu vyprázdněné a jsou jen formálně brilantní, mě ale přijde že si teď jen točí svoje verze pokleslých žánrovek, které povyšuje na další level (Haywire nemá chybu). ()

Inusa

Mně se to líbilo, vlastně jen Tatum, ty jeho poznámky atd...a proto dávám protekčně 4 hvězdy. Já pánský striptýz zažila. Je pravda, že je to fajn a líbilo se mi to, ale nikdy jsem nepochopila proč ty ženské tak piští. A nejvíc piští ty, které potom nadávaj svým chlapům, že se otáčí za každou sukní a čumí babám na kozy. No tak alespon to dělaj mlčky:-) ()

Blazis34

Komediální drama z netradičního prostředí. Líbí se mi jak je vidět, jak většinu lidí změní peníze, ačkoliv si myslí, že ne. Ukázkový případ je vidět u filmového Kida, kdy se ze začátku bál něco udělat a postupem času když se dokázal otrkat chtěl ještě víc, najel na kolej drog a alkoholu a jeho život ubral na otáčkách. Z tohoto filmu si můžeme vzít ponaučení, že někdy méně je více a také umět se rozhodnout, kdy je dost. To se Kidovi v mých očích nepodařilo. Za to charismatický Mike si vedl o dost lépe a jeho postava se mi líbila. Jedna tvář v povolání, druhá v osobním životě. Filmu Bez kalhot dávám 60%, líbilo se mi, že to je něco nového, originálního, ale zase žádné převratné dílo - tři hvězdy. ()

IZFNP

Film ma prekvapil tým, že nebol len netrpezlivým čakaním na ďalšie Tatumove číslo na pódiu. Síce platí, že to sa mi tu páčilo najviac, no Soderberghovi sa podarilo vyčarovať niečo vtipné, nenásilné, vzrušujúce a realistické. Tatum a McConaughey obsadení skvele, ale na Pettyfera bolo utrpenie pozerať. ()

x_ander

Vzhledem k osobě Stevena Soderbergha na režijní sesli jsem od začátku tušil, že Magic Mike nebude žádná řachanda, která bude atraktivní pouze pro tu něžnější část diváků. Samozřejmě i v tomto směru si slečny přijdou na své, ale pod pozlátkem skvěle natočených (ano, říkám to jako chlap) tanečních čísel se skrývá jedna velice dobře zrealizovaná a zahraná psychologická sonda do života průměrného týpka, který se snaží probíjet životem a dosáhnout svého snu. A vedle režiséra, který má vše pevně v rukou, nemůžu nezmínit herecký výkon Chaninga Tatuma, který je jeho nejlepším vůbec, a tím se pro mě tento rok definitivně stává hercem, jehož kariéru je třeba sledovat. ()

rasto87

Magic Mike je ďalší priemerný film, ktorý nám ponúkne pár pekných a zábavných scén, ale okrem toho je vo filme zbytočne veľa nudy a naťahovania deju. Myslím však že trasúce sa holé zadky zabodujú viac u žien ako u chlapov. Striptérsky bar fungoval vo filme ako mal, ktorý navyše riadil skvelý a zábavný McConaughey. ()

maniacxl

Steven Soderbergh tohle fakt natočil?Že by se snad na starý kolena dal na gejmáničky?Nejen bez kalhot,ale i zcela BEZ nápadu a jakýhokoliv děje či zápletky!Skupinka metrosexuálů v čele s Channingem Šulínem nesmyslně tančí a u toho se tváří jako kdyby jim do prdele strkali ostnatej drát.Co na tom bylo životopisnýho a dramatickýho jsem nezjistil.Takže to mám´asi smůlu,že.To byl ale zábavnej film. 30% ()

Charlinka

Kupodivu to nebylo tak špatný jak se zdá. S trochou jiný propagace by to vypadalo úplně jinak. Až na to celý stripérství to byl dobrej příběh velmi dobře natočený. Přesně jak píší ostatní - skvěle se zde míchala teatrálnost a "velkolepost" představení a civilní dialogy a kamera. Překvapivě jsem zde viděla Olivii Munn, kterou jsem si oblíbila, Alex byl výborně zvolenej do hlavní/vedlejší role, Cody byla skvěle civilní, Channing mi přijde, že není tak špatnej herec, ale zkrátka nejsou dobrý filmy ve kterých by mohl uplatnit svou vášeň - tanec, Matthewa nesnáším, ale tady aspoň hrál někoho koho jsem nesnášet klidně mohla, ostatní chlapci/muži samozřejmě taky výborně obsazení Erik (pardon on se jmenuje vlastně Adam), do kterýho jsem zamilovaná už od kriminálky a Six Feet Under, Matt, který bohužel nekope za můj tým, zkrátka všichni. NA čtyři hvězdy to není ale je to na víc než na tři - kdyby šlo dát tři a půl. ()

Mona_Lisa

Channing Tatum to nevzdáva a snaží sa každého (hlavne asi sám seba) presvedčiť, že vie hrať. A hoci sa mu to ani tentoraz nepodarí, ide na to dobre. Pretože hoci je Magic Mike film o striptéroch, príjemný nezávislý ráz z neho robí niečo viac. Takže tu máme tanečné scénky poprepletané s konverzáciami, ktoré akoby herci v danej chvíli zaimprovizovali sami. Práve v dialógoch sa prejavuje takýto typ "voľného" scenára a hoci je to zaujímavá záležitosť, prosím si ju radšej lepšie zvládnutú a v inom filme. Magic Mike teda v konečnom dôsledku naplnený scénami, ktoré pôsobia ako vata a to ešte aj skrývajú priamočiary a dosť primitívny dej, ALE skutočne dobre sa na to pozerá (nie, nemám na mysli scény na javisku). Je dosť možné, že ak nad tým nebudete rozmýšľať, budete mať pocit, že ste práve videli fajn americkú nezávislovku. Tak teda radšej nerozmýšľajte. ()

mata77

Ups, tak toto nevyšlo. Čakala som oveľa viac. Dramatická stránka filmu ma skoro vôbec nebavila, humor bol skresaný do niekoľkých hlášok. Hĺbka postáv zostala na nízkej úrovni. Preplácaný a zvláštne ukecaný scenár bol prerušovaný trápnymi striptérskymi vystúpeniami, ktoré boli nesúrodo zostrihané. Channing Tatum, vďaka svojmu tanečnému nadaniu, predviedol dve zaujímavejšie a originálnejšie predstavenia. Ostatní boli skôr trápni, navlečení do tangáčov, s nevycibrenými tanečnými pohybmi, bez štipky sexepílu. ()

zuzza11

Vždycky jsem měla Mattehewa za krasavce, nevím jestli je to tím věkem, ale tady je ten nejúlisnější slizák... blééé brrr... Děj totálně trapnej, záběry k vůli kterejm jsem stahovala tento film tam nečekaně ani nebyly :D... takže oko potěšil jen Tatum, i když fakt hrát neumí :D. Myslela jsem, že se aspoň pobavím, ale nešlo to ani ironicky :D ()

lobo87

Film ťahá vyššie zaujímavé obsadenie i netradičné prostredie pánskeho striptízu. Ale povedzeme si, keby sa zaoberalo striptízom ženským, možno by to bolo aj plné hodnotenie :-) .... 60% ()

kiararaftl

Ja som uprimne necakala ze Magic Mike bude naozaj dobrym filmom. Spoliehala som sa na nadherne muzske tela - to nesklamalo. Channing Tatum hra dobre, kedysi som ho nemala rada ale zda sa ze herecky dozrieva a jeho postavy odrazu maju charizmu ktoru som pred tym necitila. Alex Pettyfer - krasny, nadherny muz no ocividne problemovy chalan hoci ostava v uzadi vobec neprehrava a naopak zdatne sekunduje. Nechutny mi prisiel iba McConaughey ale to asi preto ze toho afektovaneho herca som nemala rada nikdy. Co sa tyka zenskeho obsadenia, nejako zvlast ma nezaujalo, pochybujem ze by mal Mike taky zaujem o sestru-hysterku. V tomto filme sa inak dali dokopy Pettyfer a vnucka Elvisa Presleyho Riley Keough. Tiez sa vraj dost vyrazne nepohodli Tatum s Pettyferom, ich hadky /vinnikom boli vraj Pettyferove maniere/ viedli k tomu, ze Tatum presadil aby bol Pettyfer vystrihnuty z plagatov a dokonca sa ani nezucastnil vsetkych open stagov. Obaja sa odvtedy udajne nebavia. ()

kubilov

Čekal jsem plnokrevnou striptérskou komedii, která by mohla zacílit především na ženskou část diváctva, ale dostal jsem výtečnou komedii/drama z prostředí striptérského klubu v Tampě, spojenou se zajímavým pohledem do zákulisí tohoto nepříliš veřejností velebeného prostředí, která(é) dokázalo za téměř dvě hodiny neustále bavit a udržet mou pozornost, což jsem tedy vzhledem k tématu opravdu nečekal. Hlavními klady Magic Mikea jsou především výborné herecké výkony v čele s Matthew McConaugheym, hned v závětří pak s čím dál lepším Channingem Tatumem a ani Alex Pettyfer nezahrál svou postavu mladého Adama vůbec špatně. Když se k tomu připojila i bezchybnost Stevena Soderbergha, nebylo nic k dlouhému diskutování. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)