Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D(21.6.2012)

• otík

Tato nezávislá komedie sice měla úspěch ve světě, ale mně se teda vůbec nelíbila. Vyprávění o tom, jak dva mladí spolu žijí, pak se rozcházejí a znovu scházejí až zjistí, že se vlastně teda oba milují, jen připomíná originální Když Harry potkal Sally a je jen x-tou variací na toto téma. Navíc Famke teda zas tak velkou krasavicí v tomto filmu není.(8.6.2005)

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.(26.4.2009)

Příjemně zábavné, námětově odlišné, za to v partnerském vztahu velmi podobné k Zack and Miri Make a Porno. Scénář není úplně skvělý, ale herecké obsazení výborné, chování postav legrační. "Chceš sex? - Ne a ty? - Ne! - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit?". Doporučuji si LOVE & SEX pustit v nudném pondělním večeru, když zrovna není nic v Tv programu.(15.10.2013)

Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)