Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se Kate Wellesová, která pracuje pro ženský časopis v L.A., náhodou setká s výtvarníkem Adamem Levym, její život se promění jako mávnutím kouzelného proutku je to láska na první pohled. Pak však milostná bouře trochu utichne a ukáže se, že společné soužití není zdaleka tak idylické, jaké bylo na počátku. Dvojice si začíná jít na nervy a zvlášť Kate se obává, aby se láskyplný vztah neproměnil v manželskou lhostejnost, jakou zažila u svých rodičů. Jenže napětí se hromadí a Kate i Adam si musí položit stejnou otázku: dokáží být zároveň milenci i přátelé nebo si budou muset vybrat lásku bez přátelství, přátelství bez lásky či rozchod? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (27)

lioncel 

všechny recenze uživatele

hodně mě zlobí tenhle neustále se opakující vzorec pro romantické komedie „ze života“ : povedený začátek na úvod .. rozjezd slibující parádní pohodovou jízdu .. vyvolá nějaký ten úsměv, který se však záhy vytratí a už to najednou není vůbec komedie .. je to hodně smutný .. potom jen smutný nebo trapný .. pak se to rozjede zase až ke konci a někdy ani to ne … ta třetí hvězdička je pro Famke Janssen .. i když popravdě .. normálně .. holky s takovou velikostí bot nejsou a nikdy ani nebyly má krevní skupina ... ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající... ()

Reklama

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Tato nezávislá komedie sice měla úspěch ve světě, ale mně se teda vůbec nelíbila. Vyprávění o tom, jak dva mladí spolu žijí, pak se rozcházejí a znovu scházejí až zjistí, že se vlastně teda oba milují, jen připomíná originální Když Harry potkal Sally a je jen x-tou variací na toto téma. Navíc Famke teda zas tak velkou krasavicí v tomto filmu není. ()

Herráček 

všechny recenze uživatele

Dobře, Jon Favreau bude už asi navěky zaškatulkovanej jako režisér... Uznávám, hodnotit film s dabingem není objektivní, ale toto.? Co se týče scénáře, který se celou dobu alespoň trošku snažil mít nadhled (neměl, ale to nechme stranou), totálně ho pohřbil absolutně odfláknutý závěr... Chtělo by to něco překvapivého... No... A jinak... Famke Janssen se dala skousnout, ale všichni ostatní byli dost příšerní... A trošku jde poznat, že to režírovala žena, neboť muži nejsou vykresleni vůbec pozitivně... Na druhou stranu v žánru romantických komedií to ještě jakýmš takýmš nadhledem oplývá... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama