Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

• farmnf

Takový ten typ americké pseudokomedie, který se mi opravdu hnusí. Nesympatičtí hlavní představitelé (ještě navíc ledabyle namaskováni-Janssen i jako dítě vypadá na 35) neustále žvaní o sexu, naznačují kouření pod dekou i soulož na hajzlu a poselství nebo vtip to žádný nemá. Romantiku asi jak z koncentráku. Jak je vidět i nezávislý film může být nezávisle pitomý.(7.7.2011)

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.(26.4.2009)

• freddy

Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající...(18.8.2007)

Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)

Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D(21.6.2012)