poster

Láska a sex

 • USA

  Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

 • venison
  ***

  Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D(21.6.2012)

 • jhrasko
  ***

  Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)

 • freddy
  **

  Mírně podprůměrná romantická komedie, která se věnuje vztahům, lásce a sexu. Co na to říci? Děj byl docela zajímavý, ale lehce předvídatelný a člověk jen čekal, kdy se hlavní hrdinka s kým rozejde. Ale lhal bych, pokud bych řekl, že se mi ten film nelíbil. Byl vtipný, kreativní, zajímavý a vydržel jsem u něj celou dobu. Ale nepochybuji o tom, že mi za nějakou dobu začne splývat s ostatními romantickými komediemi. Herecké výkony byly vcelku v normě, scénář byl ucházející, žádné zbytečné scény zde nebyly, ale přesto mne nenadchnul a po skončení filmu jsem měl pocit, že to byl pěkný film, ale zároveň jsem se sháněl po tom, co dávají v televizi, takže jsem ho viděl, věnoval jsem mu 80 minut času (tento čas je pro tuto komedii ideálně zvolený), poděkoval jsem za pěkný film a pustil jsem ho z hlavy. Takže dvě hvězdičky jsou podle mne odpovídající...(18.8.2007)

 • Bobik9
  ***

  Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.(26.4.2009)

 • Herráček
  **

  Dobře, Jon Favreau bude už asi navěky zaškatulkovanej jako režisér... Uznávám, hodnotit film s dabingem není objektivní, ale toto.? Co se týče scénáře, který se celou dobu alespoň trošku snažil mít nadhled (neměl, ale to nechme stranou), totálně ho pohřbil absolutně odfláknutý závěr... Chtělo by to něco překvapivého... No... A jinak... Famke Janssen se dala skousnout, ale všichni ostatní byli dost příšerní... A trošku jde poznat, že to režírovala žena, neboť muži nejsou vykresleni vůbec pozitivně... Na druhou stranu v žánru romantických komedií to ještě jakýmš takýmš nadhledem oplývá...(20.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace