Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

"Chceš sex? - Ne a ty? - Ne. - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit? - Mohlo by nás to vzrušit." I já jsem patřil k těm snílkům, kteří věřili, že poblouznění bude věčné a pak jsem nestíhal uhýbat útokům reality. Kate s Adamem to měli podobné a mne z počátku dost navnadili svým humorem, ale postupně to začalo být "jako ze života" a u toho si já moc nezarelaxuju.(3.5.2016)

• farmnf

Takový ten typ americké pseudokomedie, který se mi opravdu hnusí. Nesympatičtí hlavní představitelé (ještě navíc ledabyle namaskováni-Janssen i jako dítě vypadá na 35) neustále žvaní o sexu, naznačují kouření pod dekou i soulož na hajzlu a poselství nebo vtip to žádný nemá. Romantiku asi jak z koncentráku. Jak je vidět i nezávislý film může být nezávisle pitomý.(7.7.2011)

Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)

• Herráček

Dobře, Jon Favreau bude už asi navěky zaškatulkovanej jako režisér... Uznávám, hodnotit film s dabingem není objektivní, ale toto.? Co se týče scénáře, který se celou dobu alespoň trošku snažil mít nadhled (neměl, ale to nechme stranou), totálně ho pohřbil absolutně odfláknutý závěr... Chtělo by to něco překvapivého... No... A jinak... Famke Janssen se dala skousnout, ale všichni ostatní byli dost příšerní... A trošku jde poznat, že to režírovala žena, neboť muži nejsou vykresleni vůbec pozitivně... Na druhou stranu v žánru romantických komedií to ještě jakýmš takýmš nadhledem oplývá...(20.9.2011)

Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D(21.6.2012)