Láska a sex

Love & Sex

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2000, 82 min

Tak docela příjemný romanticko-komediální film. Popravdě jsem se ale chvilkama docela nudil, ale azse na druhou stranu mě tento film naladil do pohodové příjemné nálady. Nejedná se o žádný zázrak, ale ani o naprostý propadák. Ale jako komedie se mi film moc nelíbil, protože jediná scéna při které jsem se alespoň rochu zasmál byla kratičká chvilka Davida Schwimmera.(26.4.2009)

"Chceš sex? - Ne a ty? - Ne. - Mohli bychom se přinutit? - Vzájemně se znásilnit? - Mohlo by nás to vzrušit." I já jsem patřil k těm snílkům, kteří věřili, že poblouznění bude věčné a pak jsem nestíhal uhýbat útokům reality. Kate s Adamem to měli podobné a mne z počátku dost navnadili svým humorem, ale postupně to začalo být "jako ze života" a u toho si já moc nezarelaxuju.(3.5.2016)

hodně mě zlobí tenhle neustále se opakující vzorec pro romantické komedie „ze života“ : povedený začátek na úvod .. rozjezd slibující parádní pohodovou jízdu .. vyvolá nějaký ten úsměv, který se však záhy vytratí a už to najednou není vůbec komedie .. je to hodně smutný .. potom jen smutný nebo trapný .. pak se to rozjede zase až ke konci a někdy ani to ne … ta třetí hvězdička je pro Famke Janssen .. i když popravdě .. normálně .. holky s takovou velikostí bot nejsou a nikdy ani nebyly má krevní skupina ...(11.9.2010)

Hořkosladká ironická komedie o těžkostech partnerských vztahů prozkoumává všechny fáze od těch dětských lásek, po ty pubertální příšerné až po tu životní.. A i ta nejvášnivější láska jednou opadne.. Ale nikdy se nevytratí na vždy.. Hodně jsem se nasmála a na konci si kapku pobrečela :-) Obyčejný film, ve kterém se jistě všichni najdete.. :-D(21.6.2012)

Nadpriemerne napísaná, priemerne zrežírovaná, každopádne ale odzbrojujúco zahraná love story jednej krásky a jedného, no ako to napísať..kučeravého, zhrbeného, čaptavého čuda...áno, áno, sólo pre Famke a Jona..a ako by zaspievala Madonna - Nothing really matters, love is all we need, everything I give you, all comes back to me..(28.6.2010)