Uprchlý vězeň

Escapee

Horor / Thriller

USA, 2011, 98 min

• bourec

Dost velká píčovina.Půl hodiny musíte trpět vskutku pestrý,chytrý a inteligencí nabitý dialogy těch tří debilek,a pokud by je někdo podřezal,hrozně by se tomu filmu ulevilo..Scénář,režie,to je taky mizérie,film se plácá z místa na místo,vypadá to spíš jak nějaká epizoda z krimi seriálu.Prostě hovadina každym coulem.10%.(17.6.2012)

• ricci.s

Masový vrah utiekol z ústavu, aby sa dostal k mladej študentke. Niet sa čomu diviť, keďže vyzerala k svetu, aj ja by som si ju rád ponaháňal (mohla však aspoň kozy vyvaliť). Popri tom samozrejme zamordoval pár ľudí, a samozrejme to muselo byť mimo záber, lebo tvorcovia vedia, že vtedy majú všetci najväčšiu radosť. Takže to bol skôr kriminálny thriller ako horor. Dalo sa to síce pozerať, ale na môj vkus žiaľ nezaujímavé, do rána zabudnem.(31.10.2011)

• Wacoslav1

Dost nudnej film, kterej nemá čím zaujmout. 1* za to, že jsem to přežil a viděl jsem i pár větších kravin.20%(5.4.2015)

• Šakalík

Já nechápu, proč když se někdo rozhodne natočit slasher, tak se potom bojí ukázat nějakou krev a násilí. Tenhle film je tak akčně bezzubý, že by u něj zíval i ten největší posera pod sluncem. Ze všech mordů není nic, ale jako VŮBEC NIC vidět, takže to aby si divák domyslel, navíc scénář je tak úchvatně stupidní, že to až tříská dveřma, nehledě na zoufalé herecké výkony a mizernou režii. Na filmu je patrné, že se nejspíš inspiroval u Halloweenu, což je sice vzor vpravdě kvalitní, ale u snahy taky bohužel všechno končí. Kdepak, tohle je fakt strašná blbost, která nestojí za mrhání elektřinou. Za pěkné holky dávám jednu hvězdu, jinak je to na odpad.(10.3.2012)

• LIVINGDEAD

Slabé, nudné...... spíš taková kriminálka.(19.3.2012)