Výbuch sopky na Islandu způsobí odlomení velkého ledovce, který se blíží ke Spojeným státům. Rodina Hartových se musí pokusit utéct před nadcházející dobo ledovou. (LIVINGDEAD)

lennyd odpad!

Po letech klidu opět vybuchne sopka nedaleko severního pólu. Její výbuch má ale tentokrát nedozírné následky - odlomí se obrovský ledovec, a vysokou rychlostí se blíží k pobřeží Spojených států. Klimatolog Bill Hart se svojí ženou a synem musí spěchat do New Yorku, aby stihl varovat dceru Julii, která zde studuje. A ledovec se stále blíží... Uhm, uhm - možná mne mělo varovat nízké hodnocení filmu, nebo alespoň to, že za ním stojí nechvalně známé studio Asylum. Jenže někteří (třeba já) jsou nepoučitelní, a navíc mne docela lákal poster plus to, že se venku zrovna strhla sněhová bouře a to k podobnému filmu přímo svádělo. Jenže tento film je opravdu hodně špatný. Sice se říká, že se na všem dá nalézt něco pozitivního, ale tady se to hledá velmi těžko - snad jen závěrečné titulky, a to že jsem se jich dožil, je alespoň kapku pozitivní. Jinak je na filmu špatně vše od A do Z. Herecké výkony - úplně k smíchu - vévodí tomu asi patnáctiletý syn, který se chvilkama tváří jako genius (ovládá bravurně povětrnostní modely NOAA) a pár okamžiku později se tváří jako pětiletý idiot (hlavně jeho starostlivost o velkou sestřičku mne dojímala až k slzám). O herečce - matce - zde bylo napsáno víc než dost, tak snad jen že jsem se opravdu lekl, když poprvé vyskočila na obrazovku. A otec - MacGyver - který z kyblíku hnoje vyrobí atomovou bombu - se taktéž vydařil. A dále - efekty - čekal jsem že v dnešní době se dá i na tom nejhorším počítači za pár šupů vytvořit jakžtakž koukatelné efekty - asi jsem se mýlil. Několikero opakovaných záběrů (asi aby se ušetřil čas při natáčení), spousta logických chyb a nesmyslů, a vůbec celý film stojí za prd. Řekl bych, že hodnocení odpad! je zde ještě poctou - pokud bych mohl, šel bych s hvězdičkami do mínusu.... ()

Elleannie

Jeden z opravdu mála filmů, který jsem neviděla celý. Byla by to opravdu ztráta času, protože snad dvacetiminutová jízda autem, kdy se střídají záběry na oblohu a na cestující v autě, a na pár krátkých okamžiků se octneme v jiném městě, kde figurují podobné záběry, nějak jsem to nezvládla, takže jsem to přepla. Když jsem se s malou nadějí k filmu asi po dvaceti minutách vrátila, zjistila jsem, že se změnil akorát dopravní prostředek a znovu se střídají záběry na cestující a na oblohu. Takže asi tak.... ()

AsylumFan

Pro diváky s nadhledem a smyslem pro humor je to opravdu zábavný film, který nemá prakticky hluché místo. Parádní komedie s příšernými herci a ještě horšími efekty. Jedna z nejlepších filmových grotesek od oblíbeného studia Asylum. Po právu 100 %. ()

mosnak odpad!

Miluji filmy,kde je sníh. Původní nápad nejspíše nebyl špatný,ale pak to do pazur vzala opět skvělá filmová společnost Asylum a je po prdeli :-) Nehledě na to,že ten frajer ze seriálu JAG je hroznej. 2% - za sníh (umělý) ()

Luukec odpad!

Pokud se chystáte schlédnout tento film, dejte si pivo, nebo sklénku vína.. pokud máte v sobě pivo nebo sklenku vína, dejte si další.. takhle pokračuje to deseti.. pak se vám možná ten film nebude zdát tak strašnej jako mě, když sem se na to díval střízlivej.. efekty, herci, dialogy sou přímo tragické.. jediné co není tragické je příběh.. ten je totiž ještě horší.. příjde mi to jako laciná kopie filmu Den poté, pouze bez happyendu a 100x hůř natočená.. ()

MickeyStuma odpad!

Asylum a další její dokonale stupidní céčko, které už se zhovadilostí a stupiditou snad už ani nemá nic společného. Je to daleko horší. Nic tu nemá logiku. Přiblblé dialogy , speciální efekty amatérské, scénář plný děr. Proboha, pokud majitelé tohoto filmového studia neví co s penězi, ať je dají v Africe hladovějícím lidem. Tohle dílo je urážkou všech kvalitních katastrofických snímků, které mají co říct a jsou vlastně svým pojetím přínosné a varovné. A překvapuje mě, že má někdo odvahu tohle vydat na DVD a nějaká televize vysílat. ()

sarfian odpad!

Tak toto je Katastrofa do slova. Ladovec takých rozmerov sa rúti na Ameriku rýchlosťou, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani raketa. Film plný prúserov. Nefungujú telefóny, ale mlaďasovi gps-ka frčí jak žeravá. No neviem kde nabrali také hračičky, veď ked je tu zlé počasie tak satelitný príjem je úplne v prdeli. Taťka ... nóóó ... tak ten je sakra frájo. Mc-Gáy-ver sa má ešte čo učiť. Mama je asi len do počtu. No a dcéruška je otožilá jak ladový medveď, keď iný v sekunde zamrznú ona je v poho. A tak dále a tak dále je tu toho strašne moc dojebkaného, už sa mi ani nichce o tom písať. VIDENÉ 1x ()

dkas

Naprosto naprostá kravina, u které jsem se chvílemi velmi bavil. Je to tak špatný film, plný nelogičností (rodina jede autem, syn se ptá, jestli táta svítí a on svítí, střih, rodina jede v jiném autě, nesvítí, střih, je tma a rodina jede v původním autě s rozsvícenými světly, rodina nadává na to, že ve tři je tma jak o půlnoci a za půl hodiny je krásný světlo...) až hrůza. Vrcholem potom bylo, jak lidé "umrzli" na ulici, to byl opravdu velký "masakr", brrr.... ()

topi80

Úvody filmů studio Asylum umí. Žádné okecávačky a jde se na věc. Poprvé, když to začne praskat, podruhé, když se náš hlavní hrdina dozví od šéfa, že je třeba co nejrychleji vypadnout. Náš hrdina je klidný, ba přímo ledově klidný, což se ale do ledové atmosféry blížící se katastrofy moc nehodí. Ona celá to rodinka působí spíše, že jede na lyžovačku a na klouzačku nežli do ledového pekla. Docela se mi líbily některé efekty, zejména padající ledové kvádry. Na rozdíl od jiných nejsem extra náročný na grafiku, na televizní obrazovce bez detailnějšího zkoumání a hnidopišství to vypadalo dostatečně působivě. Přesto mě film nedokázal dostatečně vtáhnout, takže 40 % je tak akorát. ()

waltosin odpad!

Kdybych měl v sobě tak 3 promile alkoholu tak ne jenom že hodnotím vysoko,ale dokonce bych se skvěle bavil! Bohužel jsem se koukal střízlivej. Asylum by mělo změnit žánr z sci-fi na parodie a možná by měli i úspěch :D 0% :D ()

rigby odpad!

Tohle snad ani nemá cenu komentovat... Výraz amatérismus by byl urážkou pro všechny amatéry. Pětileté dítě se naučilo pár funkcí v animačním software, pozvalo pár sousedů do garáže a zavolalo bráchovi na střední, ať natočí pár záběrů z okna. ()

veverysiak odpad!

Onehdaj som si dal taký strašný záväzok, že raz za čas, nech sa deje čo sa deje, si musím pozrieť dáku tú galaktickú sračku, v tomto prípade masochisticky slastne vzlykám, že som s náhodným výberom trafil do čierneho, tu sa ani nedá povedať, že čo bolo zle, pretože dobre nebolo zhola-zboha nič, rád by som vidieť cieľovú skupinu ľudí, ktorým toto zašmakovalo, ale pre istotu len z bohovskej vzdialenosti, aby sa náhodou na mňa niečo neprilepilo. ()

Ondrew odpad!

Asylum... ou jeee! :) Tuto vskutku uzasnu spolocnost som si zamiloval. Malokomu sa s takou pravidelnou uspesnostou dari vypustat do sveta jednu sr@cku za druhou. Neviem, mozno je to ich poslanim. Ostatnym studiam ukazuju: "Pozrite -- tak prave TAKTO sa filmy rozhodne nemaju tocit. Uz to chapete?". Na ich najnovsom vytvore nie je v podstate nic, co by stalo za rec. Herci ako vzdy tretotriedni, efekty na urovni roku "raz dva" a pribeh? Stokrat preflaknuta zbytocnost. Ano, to vsetko su v podstate uz akesi "trademarky" Asylumu. Priklad ukazkoveho odpadu ako sa patri. 0%. ()

TesterX odpad!

Nerozumim tomu... proc tohle nekdo toci? To rovnou mohli postavit kameru pred bilou zed a nechat ji pres hodinu bezet, mozna by z toho aspon divakovi nebylo tak zle. /// TECH = 0 / FILM = 0 / DOJEM = 0 // Celkem: 0 /// ()

musolini

Tak nebyl to špatnej film,až na herce,jejich výkony,na to,že tam nebyl vůbec nikdo sympatický,na efekty,ty byly fakt hrozný.Prostě nestál za nic,takových podobných se už natočilo,ale jednu hvězdu si to zaslouží už jen proto,že je mnoho horších filmů.Nic jsem od filmu nečekal a taky nic nedostal.Nikdy více. ()