Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

awerto

Herecke vykony o nicem, ale scenar se diky koncu nezdal byt klisoidni, i kdyz jsem ocekaval, ze z tohoto hororu nevyjde nikdo zivy. Bohuzel dva dementi ano. A jednu hvezdu za scenar, kdyby to bylo dotazene, dothal bych alespon na prumer. ()

Aceboris

Skupinka mladých ľudí sa vyberie na chatku a tu si zahrá starú známu hru " vadí - nevadí" len táto hra je o trošku drsnejšia, spočiatku v celku spniteľné úlohy sa menia na boj o vlastný život. Prečo tomu tak je, prečo skĺznu do toho aby pokračovali a neprestali, jednoducho to nejde, je tu nastavený časový limit a po ňom nasleduje, či sa im to páči, alebo nie smrť niekoho z nich, zabrániť sa tomu dá len splnením úlohy, ktorá je napísaná na papieriku. Nič extra, nič výnimočné. Filme Truth or Dare sa síce snaží byť v niečom výnimočný, ale nepodarilo sa mu to. Čo sa mu však podarilo je vytvorenie atmosféry strachu o vlastný život, lebo nieviete čo bude nasledovať, kto zomrie a aká bude nasledujúca úloha. Je Vám niekto z hercov sympatický a myslíte si , že prežije do konca, omyl v tomto filme tomu tak nieje, pretože to môže byť práve ten, ktorému fandíte , že padne za obeť ako prvý. U mňa celkom slušných 55% ()

gfrusvk

Felix je utiahnutý, hanblivý chlapec, outsider, ktorý spoločne so spolužiakmi oslavuje úspešné zakončenie prváku na univerzite. Nálada na party postupne graduje, až kým niekoho nenapadne zahrať si vadí-nevadí, ako inak, v šialenom podaní okorenenú sexuálnymi narážkami, s čím ale nesmelý Felix zjavne nemá žiadne skúsenosti a vyrobí si trapas. A ani náhodou nevyzerá žeby to vzal s humorom.. O niekoľko mesiacov neskôr oslavuje Felix narodeniny a jeho priateľom prídu pozvánky na narodeninovú party. Skupinka priateľov sa postupne schádza na dohodnutom mieste, kde netrpezlivo čakajú na svojho hostiteľa. Zabudli však, že Felix je chlapec z bohatej a váženej starej francúzskej rodiny. A keďže vo vážených rodinách ide o česť, niektoré veci sa len tak neodpúšťajú... █ Ja som si ho pozrel vlastne úplnou náhodou, hľadal som niečo pomerne krátke aby som vyplnil nudný večer, nevedel som, aké má hodnotenie na čsfd, nečítal som k nemu na čsfd obsah (ktorý imho obsahuje dosť závažné spoilery), išiel som do toho bez očakávaní. Za mňa veľmi dobrý film, rozhodne pobavil, divák je po celý čas v napätí, keďze nastane niekoľko neočakávaných zvratov a po chvíli už radšej nebude premýšlať nad tým, ktorým smerom sa príbeh posunie. Bol som spokojný, určite doporučujem. ()