Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

kikin01

Nebylo to nejlepší, nebylo to ani nejhorší.. Kdo má takové filmy rád, určitě si přijde na své. Děj je hodně předvídatelný, už ze začátku víte, jaký to bude mít nečekaný zvrat, a právě proto jsem se zastavil na horších třech hvězdičkách. Herci se snaží co to jde, a není zas až taková hrůza. ()

bulawaio

7/10. A mně se to líbilo. Vždy mě potěší, když mě film převeze ve věci "kdo přežije". To jsem pak schopen odpustit i pár přešlapů v ději. Ano, komplikované a trošku nelogické to bylo, ale já za to dávám plus, když film vyjede ze zaběhnutých kolejí a proběhne jinak, než by se dalo čekal. Dočkáme se i lehkého torture, nicméně mě trochu mrzí, že samotné "Truth or Dare" nedostalo ve filmu více prostoru. Pokud bych srovnal s Would You Rather, tak tenhle kousek vítězí na plné čáře. ()

lukas.barbuscak

Tento typ filmu milujem, ale takéto nelogické chovanie postáv som ešte asi nikdy vo filme nevidel (zdravím Eden Lake). A začalo to tak sľubne. ()

pájap

tak nebylo to uplně špatný....na would you rather to nemá ale..napřed jsem to těm děvkám a hajzlům,co si dělali srandu ze spolužáka ,přál ale pak už ne....a konec s kouřením pérka z nesprávné pusy byl ...zupr....jupíí--...a samozřejmě děvka vítězí...olé ()

montel

Felix (Tom Kane) je zamilovaný do spolužačky Gemmy (Florence Hall). Problém je v tom, že Felix je zamlklý, neoblíbený a tak trošku blázen, zatímco Gemma je krásná, obletovaná a navíc má přítele. Při hře na pravdu Felix vyzná Gemmě lásku, ale ta jeho náklonnost neopětuje a Felix navíc dostane nakládačku od jejího přítele. O pár měsíců později jsou Gemma a její přítelé pozvání na Felixovu chatu. Mládež přichystána na velký mejdan samozřejmě nepohrdne alkoholu a drogám zdarma a tak všichni pozvánku přijímají. Na chatě je ale místo Felixe přivítá jeho bratr Justin (David Oakes), bývalý voják, který celou skupinu zajme. Ti se dozvídají děsivou zprávu, Felix spáchal v chatě nedávno sebevraždu, kvůli posměškům svých kamarádů. Justin se zásobou zbraní nyní rozehrává novou hru na pravdu...Nemastná, neslaná hra při které se všichni chovají jak idioti. Jestli chcete pořádný nářez v tomto stylu doporučuji o dost lepší Would You Rather. 40% ()

Snakefinger

Nic co by tady už nebylo. Snad kromě pošahané hry na flašku. Průhledné od první do poslední minuty. Nebyla tady ani jedna sekunda překvapení, prostě vše v naprosté šedi průměru. Jediný moment co se mně líbil byla ruská ruleta s revolverem, to se strůjcům povedlo a za to dvě hvězdy. Jinak to nestálo ani za zkrácení dlouhého večera. Ale čestně - jsou horší kousky. ()

Richie4422

Zábavný počin, ktorý sa na nič nehrá a úprimne ma prekvapil, že sa nevydal teenage slasher šablónou. Škoda tej scenáristickej sračky okolo dôvodu samovraždy, mohlo to zanechať o triedu lepší dojem. ()

Mesmeric

A máme tu další z řady hororthrillerů, kdy první polovinu filmu spokojeně chrochtám, jak zase někdo pojal originálněji pubescentní vraždění, abych pak konec sledoval s hlavou mlátící o stůl a myšlenkou "Kdo mohl tak kokotský konec vymyslet??". Musím říct, že psychopatický bráška se syndromem "Teď, kurva, musím někoho rychle oddělat" mi byl sympatický od začátku do konce, ono těm 5 kriplům v chatce bych taky s radostí napustil střeva kyselinou a vyvrtal oční bulvy za živa, ale to je co?? To je málo. A fakt to nespraví to, že malý bráška je prdelomrd, který využije každou příležitost, co mu nadrobený rufík v lajně na stole poskytne a někomu přeblafne užovku. Jo a co je za debilní jméno Gemma??? ()

Smashed

Noooo, tak to nebylo vůbec špatný. Naopak jsem byla víc než spokojená. Film má nápad, je dobře natočenej, herci sice neznámí, ale výkony bravůrní no a ještě k tomu všemu je po celou dobu divák držen v napětí a nejistotě, jak to všechno dopadne. U hororů podobnýho ražení je běžnej takovej nic moc konec, ale tady je to zvládnutý na jedničku. Teda vlastně na pětku - pět hvězd. ()

RISOvonVODKA

Strašne natočené céčko s, podľa mňa, najhorším plotom všetkých čias. To už čo bolo? Zle, cakum-prásk! Očakával som solídny thriller dostal som otrasnú vyvražďovačku, nudnú ako prasa, kde sa celý čas nič nedialo. Hádajú sa o sprostej pohľadnici, niekto umrie a opäť to isté. Herci boli strašní a až na smačný anglický prízvuk, ničím zaujímaví. Ak teda máte nejaký filmový vkus, tomuto sa vyhnete. ()

Terrorko

Film,kde prežije hlúpa krava a zároveň štetka v jednom balení, hnus. Dve hviezdy za hlavného hrdinu-soldier boy, ktorý pôsobil ako kladná postava, škoda jeho smrti. ()

Rupmen

Film, který bych neuměl doporučit jen tak z patra. Přitom asi nepatří mezi ty nejhorší. Je docela napínavý a pointě nechybí originalita ani černý humor. Po dlouhé době jsem si ale zase připomněl staré pravidlo britských filmů, a to, že největší šťabajznu zde nutně hraje (na naše poměry) věru málo atraktivní kůstka. Ve filmu je např. detailní záběr na nohy v krátkých sukních a v lodičkách s dlouhými kramfleky, které by neměly patřit nikomu jinému než nějakému dobře trénovanému transvestitovi. Chyba lávky, rozšíření detailu na celou postavu odhalí, že jde o nohy britské krasavice. Co je však nutné přiznat, že ačkoliv divák (středoevropan) vidí (diví), že krasavici hraje spíše-šeredka, po nějaké době jí začne věřit, že je to krasavice. Tomu se říká umění. ()

Montmorency

Trochu praštěná zápletka (pomstychtivý bráška byl opravdu hodně ujetej:-), pár dobrých scén, ale na horor moc ''mírný a ulíznutý''... ()

Hiromi.san

Spíše podprůměrný film. Ze začátku to vypadalo slibně, když došlo na hru "pravda nebo úkol" těšila jsem se, že se film konečně trochu rozjel. Bohužel děj sklouzl k předvídatelné nudě a konec mi přišel jako trapná snaha o překvapení. Jediné co mě potěšilo byl výkon Davida Oakese. ()

baronGrga

Čas letních radovánek je pomalu u konce, a tak nezbývá, než se rozvernému laškování oddávat alespoň skrze pohyblivé obrázky. Po Would You Rather tak přichází na řadu Truth or Dare aneb Vadí - nevadí, obligátní kratochvíle všech školních rekreací, kdy ještě na hlavách povlávala bujná kštice, v hubě se blýskal dentální aparát a anglicky psaná nášivka vzbuzovala obdiv spolužáků v modrých teplákách s praktickou gumou pod patu. Sice je trochu s podivem, že tato klasická hra v Británii fičí i mezi vysokoškoláky, ale přenést se přes tento lapsus stojí za to. Truth or Dare totiž vybočuje z řady více či méně nevýrazných hororů, nabízejíc těžko předvídatelný vývoj příběhu, slušnou pointu i zatraceně nesympatické hrdiny, na jejichž osudu vám, v tom nepříznivém smyslu slova, skutečně záleží. 75% ()

doMchek

Štatisticky, 72 percent filmov začína nadpriemerne, a 79 percent z nich sa následne vyvinie do podpriemeru. Jeden z tejto skupiny. ()

Fill98

Tohle je ovšem jiné kafe. Byť mám tento podruh či jak bych to nazval v oblibě, tohle jest ze všech podobných asi nejslabší kousek. Velmi mě iritovalo ta nelogičnost postav, ať už samotného Justina, tak třeba jeho poskoka. Spousta scén velmi předvídatelná (ukousnutý prst, netradiční konec), což tomu dost ubíralo. Sympatická mi zde byla jedině okouzlující Florence Hall, která obstála na výbornou. Ostatní docela průjem. Za mě podprůměrné a velké zklamání. (35%) ()