Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

honajz2

No rozjezd to mělo skvělý, máme tady bandu nesympatických študáků, z nichž jenom jednomu se dá fandit a pak jednoho magora, co se chce mstít. V tuhle chvíli jsem fandil tomu magorovi, doufal jsem, že ta banda hezky pomaličku pochcípe a kdyby to zůstalo jen u toho a rozehrála se hra s mučením psychickým i fyzickým, byl bych radši. Jenže se tady režisér pokoušel o nějaké větší zvraty, fandit se nedalo ani jedné straně a díky tomu to šlo celé čím dál tím víc dolů a ten závěr byl sám o sobě dost směšný a trapný. Nejhorší ale je to množství nelogičností, jaké tady je. SPOILER Jedna holka se dostane z té lepící pásky a ostatní po ní nechtějí, aby je rozvázala a místo toho jí říkají, ať zdrhne a najde pomoc? Když široko daleko nic není? A Paul má postřelenou nohu a celou dobu to tam skoro až v pohodě zvládá? A jakou souvislost s tím dějem nakonec měl ten pohled? A jak mohl Felix přežít? Kde je zbytek té bohaté rodiny, proč v tom sídle je jenom správce a Felixův bratr? KONEC SPOILERŮ A není to všechno, je toho víc. Je to prostě nedotažené a postavy se tu v některých situacích chovají dost debilně. Přitom ten film je napínavý a atmosférický jak sviňa a ze začátku jsem z něj byl opravdu nadšený. Škoda jen, že to pak tak spadlo, potenciál tu byl, ale jinak jsem si to užil. 3* ()

bourec

Na anglány určitě poměrně zdařilá věcička.Sice chvílema film ztrácel tempo,do očí bila debilnost hlavních postav,ale chvílema tam byly slušný scény,a konec hodně vzteklej,solidně vystupňovanej.Musim dát pochvaličku.60%. ()

Rodriguez

Pravda nebo úkol je celkem nudná zábava, kde se chce jeden člen rodiny pomstít skupince, která má na svědomí smrt jeho člena. Nudná vybíjená v podobě vyvražďování, která dnes i před lety musela působit úsměvně. 15% ()

Stallone

Film sice bez nahoty, ale na mě až moc zaměřený na s*x a drogy. Nemám rád mejdany ani diskotéky. Atmosféra, když přijedou do skromné chatky byla slušná, hlavní záporák nebezpečný. Poté to nejspíše režisér neuměl pořádně uchopit a nevěděl, co nebo jak vlastně natočit. Pointa celkem slušná, ale určitě ne šokující a dal by se rozhodně vymyslet mnohem lepší závěr. Týpci jako filmové postavy tzv. zlaté mládeže nesympatičtí, což tak mělo být. Režiséři se musí umět zvládat lépe konce cca poslední dvacetiminutovku. To vidím, jako zásadní v dnešní světové kinematografii. Hlavně za ty narážky na s*x dávám 3* (to do hororu nepatří). ()

SHI-SHA

Celkem slušný film na zabití nudného odpoledne. Nejvíce filmu škodí, že nemá žádného záporáka, nebo naopak kladného hrdinu, takže je vám vlastně úplně fuk, kdo při té hře zařve. Dějový zvrat na konci filmu taky příliš nepřidá, protože nedává smysl. ()

KajusaK

Konečně jeden "noční" film, kdy nevidíte jen čtvrtku záběrů ale vše. Konec bych netypovala, takže spokojenost, žádná předvídatelná blbinka. Jinak velmi sympatičtí herci :) včetně Justina :D ()

URBAN

Filmům tohoto typu mnohdy chybí psychologie, hororové prvky nebo záběr. Tento film má od všeho něco a ve všem je vynikající. Postavy mají jistou hororovou inteligenci. Celou stopáž udržoval film diváka v napětí a byl i nepředvídatelný a celé to vygradovalo zakončením, které mě opravdu dostalo. A ne není to úplně dokonalé něco tomu chybí, ale tyto aspekty tomu nelze upřít. ( 7.7.17/MAC ) ()

Khumbac

Když jsem se dnes rozhodoval jaký thriller nebo horor bych si pustil narazil jsem na tento Britský kousek /Pravda nebo úkol/ a musím říct že jsem se ani na minutu nenudil. Herci vybraní na míru dobře. Pošahaný bratr zmrzačeného sourozence a jeho ACID TEST :) Eleanor mě příjemně překvapila. Doporučuji ! ()

Fanita

Nie príliš hororový snímok ma príjemne prekvapil. Najprv som si myslela, že to bude na jedno kopyto so všetkými typickými americkými horormi, ale výsledok ma prekvapil. Herci vynikajúci, hudba príjemná. Neviete vôbec, čo Vás čaká v nasledujúcej polhodinke, čiže skvelé napätie zaručené... Koniec som vôbec nečakala, super. A samozrejme David Oakes je asi ten najlepší záporák tejto generácie mladých hercov... ()

Copacabana

Zahrať si hru vadí nevadí v hororovom podaní pod nekompromisným velením nabrúseného vojaka z Afganistanu neznie už na prvé počutie lákavo. A ani na to druhé. Práve takto však dopadla pätica kamarátov, ktorí šikanovali svojho utiahnutého spolužiaka a keď presiahli hranicu, prišiel sa jeho veľký brat pohrať na oplátku s nimi. Osobne ma najviac upútali dve veci a to postava záporáka (staršieho brata), ktorá sa vyznačovala potrebnou charizmou a brutálnosťou a ako druhá vec rafinovaná kamera lahodiaca oku. Hra vadí nevadí prebehla nepredvídateľne, a udržiavala ma v napätí . Záver prekvapil a poskytol záverečnú bodku – pointu celého filmu. Moje očakávanie boli naplnené a od toho sa odvíja aj celkové hodnotenie. ()

Mrkvič

Tahle britská odrhovačka mi zachránila večer. Sice jsem málem také nepřekousl začátek, když se tam jen představují šulíni jeden odpornější než druhej, ale po pul hodině to nabralo zcela jiný směr. Pár zvratů je povedených a nakonec si svou zápletkou film plnou pozornost získá. Škoda že není taková pestrost při hraní "vadí nevadí" a ubližování si také většinou končí tím, co kdo do koho píchne - vlastně nejen ubližování :) ()

kinghome

Začátek byl tak slibnej! Justin je skvělá postava magora, ale po chvíli začne nudit. Pak tam je pár naprosto nepodstatných postav a ta vypatlaná dylina, která má chvílema naprosto úžasný nápady a je strašně dobrosrdečná a za 5 minut se z ní stane zase kráva. A navíc tolik WTF momentů už jsem dlouho neviděl. Naprosto nevysvětlitelný chování postav atd... Prostě mě to po 45 minutách přestalo úplně bavit a moc mě to nebralo. Kdybych měl alespoň radost z těch smrtí, ale i ty byli udělaný nudně. Škoda. Takovej promrhanej potenciál. ()

elanius

(121/2012, DVDRip) / Až na mimoriadne tupý záver filmu, keď sa z najväčšej posery stala nekompromisná pomstiteľka sa to dalo pozreť! Bol som o moc skeptickejší. Celkový námet a nápad filmu ma tak bavil, že ani nevadilo aká kravina to v skutočnosti bola. Angličania celkom vedia. Viď Mum & Dad napríklad. (6/10) ()

Tereszka33

Zahrajeme si flašku, ale má to jednu podmínku, já budu točit! Nepřineslo mi to nic nového co už bych z tohoto žánru neviděla. Docela jsem mu i fandila, aby mu to vyšlo, ty děcka byly strašně nesympatická. ()

Bobik9

Mohl by to být naprosto výborný thriller, kdyby se to trošku vyladilo. Ten nápad, scénář a průběh byl naprosto v pořádku. Co tomu chybí jsou rozhodně lepší herci. David Oakes a Jennie Jacques jsou ještě dobří, ale ten zbytek nestojí za moc. Nicméně si myslím, že Robert Health by měl tvořit více, protože potenciál tam opravdu je! Jen více podobných pokusů. ()

Yoshimitsu

Stáhl jsem si to s doměním, že je to novinka z roku 2018. Podle hodnocení to bude ještě horší hra na "Vadí, Nevadí" než tohle. Tady musím vyzdvihnout záporáka do, kterého bych to nikdy neřekl a jeho ortodoxní styl mučení taky Jennii a její kozičky a 300 dolarový lodičky. Dávám 35% ()

LEGACY

Těm chlápkům prostě v hlavě blýskl nápad a provedli ho. Nemůžu proti těmto Anglánům říct žádně křivé slovo, protože je pravda, že jsem se u filmu bavil a to jsem od něj nečekal prakticky nic. Postavy každá jiná, jiné vlastnosti další plus. Nepočítám perfektního záporáka, který byl ve filmu mým číslem 1. Chvála. Chvála. Chvála. Ale přece jenom to nebyl ten typ, který by mě natolik zaskočil abych mohl prohlašovat věty v podobě Nejlepší horor roku 2012 apd. To zase ne, but suprise it was big. Hodnotím 80% ()

Yoda sama

Miestami pekne iracionálne a mimo. Tí, čo hľadajú pár prázdnych kecov o pomste a nudných spôsobov ako zomrieť, sem. 4/10 ()

ghatos

Truth or Dare má opačný problém oproti Would You Rather. Během hrání dochází k různým lapsům. Kolikrát jde vidět, že scénárista pořadně neví, co napsat. Když se prokouše člověk tímhle a snese i extrémně nesympatické pitomce, potom dostane slušný závěr. 56%. ()

zolo23

Hru vadí - nevadí, alebo ak chcete "fľaškovú" som hral iba raz, tuším pred 15-timi rokmi a hral som ju asi hodinu. Prečo hodinu? Lebo tá posratá fľaška sa na mňa ani raz neunavila otočiť a z tejto hry som mal tak veľké hovno! Preto som si pozrel tento film, aby som si málinko pripomenul aké to bolo v dobe keď mi fúziky rástli omnoho redšie ako teraz. Samozrejme bol som zvedavý aj na to ako sa zmenily úlohy po tých 15 rokoch a bol som nemilo prekvapený, že namiesto nevinných bozkov a hanblivých dotykov terajší teenageri radšej "kyselinujú" ,strieľajú a nehovoria pravdu! K tejto hre sa už asi nikdy nevrátim....prejdem radšej na moju obľúbenú : kopni ho rýchlo medzi nohy a utekaj! ()