Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

Alisa

Scénář se mi zdál naprosto nesmyslný a chování některých postav nelogické a nepochopitelné. Ono těžko říct, kdo je tady vlastně ten zlý..Nicméně herci jsou celkem fajn a film mě nudil jen velmi málo. Pro mě je to takový průměr na dané téma. Mnohem horší než podobný, ale přesto úplně jiný "Would you rather". Takže vám radím - radši si pusťte ten. :) ()

sedm.1

Truth or Dare je dost vydařený britský thriller, těžící především z poměrně originální zápletky, ale naopak doplácející na její dost tuctové zpracování. Ovšem právě ono nevýrazné zpracování, využívající mnoha a mnoha opakujících se a již jinde osvědčených scén, postupů a náhod, je to jediné, co by se zde dalo považovat za negativum. Jinak to celé funguje totiž velmi působivě a například stupňující se napětí a doslova strhující gradace děje pádící k svěžímu finále mohu označit dokonce až za nadprůměrné. Závěrečná pointa pak sice není zase až tak oslňující, ale výsledný zážitek rozhodně nekazí. Jinak velkým pozitivem je i velmi sympatické, neokoukané a svěží obsazení, všichni ti mladí herci tu působí fajnovým a neotravujícím dojmem a vlastně nikomu z nich jsem ani nedokázal přát nic ošklivého, což se mi tedy nestává zas až tak moc často :-). A jelikož tu nechybí ani vhodně navozená atmosféra, pohybující se někde na hranici nekompromisní a špinavé syrovosti a pocitu bezvýchodnosti a nechybí ani několik opravdu nečekaných momentů a zvratů, jako například že tu nikdo nemůže v žádném případě odhadnout, kdo že to v závěrečném účtování nakonec neodnese, a že to překvapivé je, tak prostě nemám zkrátka jediný problém Truth or Dare doporučit všem příznivcům napínavých, působivých a v nadstandartním tempu odsýpajících thrillerů. ()

BMAJTZ

Poslední dobou horory tohoto ražení vyloženě vyhledávám, takže nějaký wow efekt na mě už nepůsobí, ale přesto musím říct, že to nebylo vůbec špatné. Samozřejmě je zde spousta naprosto tragicky nelogických věcí, ale s tím jsem se tak nějak smířil. Jsem rád i za to, že brutalita nepřerostla rozumné meze a film i přesto drží dobře pohromadě. ()

Gyorgy

Mně se to líbilo. Přes všechny nesmysly, jako debilní chování postav a dost divných událostí (prostě hloupější scénář) - se jedná rozhodně o ten slušnější horor z Britské produkce. Přes to všechno to ve mně dokázalo vzbudit zájem, co se bude dít dál, co je tím konečným klíčem. Druhá polovina teda o trošku slabší, ale i tak to dokázalo zabavit. A to i přes to, že jsem nedávno viděl dvakrát tak lepší Would You Rather. ;) ()

Forsberg11

No čo k tomuto? Absolútne typické, podľa šablóny sa odohrávajúce teenage explo, ktoré vsádza viac na pekné poprsie mladej hrdinky ako na skutočnú podstatu filmu. No ale čo... Vadí? Nevadí! Pozrieť sa to dalo, nudiť to nenudilo aj keď nič nové sa "nedozviete". 60 %! ()

HonzysKISS

Parádní věc. Napínavě jsem bez mrknutí oka sledoval celý film. Furt se něco dělo, a tak to má být. Atmosféra vynikající, zvraty super, obsazení (zvlášť kočka Jacquesová) delikátní. Scénář k takovému nápadu filmu musí být strašně těžké napsat a tady se to podle mě celkem povedlo. I když ve druhé polovině to bylo občas takové dementní. Postavy občas udělaly to, co by se určitě v reálu nestalo, ale tady to mělo sakra šťávu. ()

mosnak odpad!

Opět tu máme parádu v podobě mladých lidiček co jeden druhého vraždí. Všichni se bodají a řvou,jak pominutí. Tenhle druh horroru (pokuď se to tak dá nazvat) nemusím! Tohle ocení je saďouši. A navíc to na mě to pusobí jako nízkorozpočtová amatéřina :-) 0% ()

sona123

Béčkové, nijak překvapivé, chvílemi nechutné, závěr lehce překvapivý, ale opravdu jen lehce. Hlavní hrdinka je sexy a jde do podoby Angeline Jolie, to je asi největší tahák filmu. Ale neuráželo mne to a dívat se na to dalo. ()

aLPaC

Nakonec musím dát čtyři, protože mě film v několika ohledech velmi zaujal. Předně je to jeden z mála slasherů, kde neuhodnete, které postavy zemřou a které přežijí. Též závěrečná pointa je dost hustá a změna pozice super. Ten army týpek je docela cool, ale naprostej vymaštěnec. Hodně pobavil závěrečný výbuch granátu :D. ()

wampire23

Ničím nevynikajúci thriller (o horore naozaj nemôže byť ani reč) o skupinke študentíkov, ktorí radi hrajú flašku. Z takého námetu môže vzniknúť kvalitné péčko alebo nekvalitný napinák. Škoda, že tentokrát to bola tá druhá voľba. Totálny scenáristický a herecký kŕč s maximom nerealistických scén, ,,nečakaných" zvratov a nulovým gore. Miliónkrát prevarená kaša. Hodnotenie je zatiaľ tu na csfd extrémne vysoké, ale to sa zrejme rýchlo zmení. Ale je pravda, že existujú aj horšie filmy. ()

cskomando

Mám rád filmy, které v sobě skrývají tolika zvratů, překvapení a nečekané konce! Tohle je přesně to co bych očekával, žádnou stupidní pubertální vyvražďovačku ale něco co má smysl,, pravda za pravdu,, a proto musí být pomstěna. Nelze zde očekávat žádný GORE, stupidní řvaní, chování... atmosféra je velice napjatá s každou chvilkou filmu se očekává jak se to bude dál rozvíjet. Rozzuzlení na závěr filmu vám napoví, že vlastně ani být nemusel, všechno bylo zbytečné vždyť stačilo odrovnat při startu filmu jedinou osobu, která za všechno mohla svojí homoušskou zbabělostí. Jsem příjemně potěšen a rád, že Velká Británie o sobě taky dala už vědět ! ()

Silviaxx

V prvom rade som rada, že som si nepamätala obsah Truth or dare, a teda ma čakal minimálne jeden moment prekvapenia navyše. Spracované je to fajn, tieto hry sú vždy zaujímavé z toho hľadiska ako sa jednotlivé postavy začínajú postupne kryštalizovať - navzájom sa zrádzať, osočovať, každý sa snaží zachrániť len seba a podobne. Teší ma, že film ma prekvapoval z dvoch strán - z hľadiska toho, kto poslal pohľadnicu, čo bol kvalitný paradox (síce som to trošku tušila, ale nebola som si 100% istá, čiže sa dá hovoriť o momente prekvapenia), a na druhej strane z hľadiska psychopatického Justina a jeho problémov s bratom - po tejto rovine som takéto vyvrcholenie deja v posledných minútach ani len nepredpokladala. Čo ma však mrzí je, že sme si tu neužili nejaký brutálny psychický nátlak na obete a ten revenge bol ozaj slabší, ako by som bola čakala. ()

Standic1

Slabší odvar perfektního Would you rather, ale i tak patří mezi ty lepší kousky. Při hraní hry "Truth or Dare" sice mohli využít více představivosti a nezůstat jen u nádržky s kyselinou. Když ještě zapomenu na to, jak se některé postavy chovají iracionálně a opravdu jim to neodpustím ani kvůli situaci, ve které se nacházejí, tak jsem byl spokojen. Za shlédnutí určitě stojí, ale jak jsem zmínil na začátku, pokud chcete mnohem lepší verzi, tak mrkněte na Would you rather. ()

Flopik

Celkom milé prekvapenie, očakával som klasickú vyvražďovačku ale nakoniec to bolo úplne o niečom inom. Postavy mi sadli, chvíľu som dokonca fandil záporákovi, no a na konci som prekvapilo fandil mrche. Páčilo sa mi aj, ako režisér zabil nevinnú postavu, namiesto toho koho by sme čakali. Odsýpa to rýchlo, horšie to už je po krvavej stránke. Je toho  hrozne málo a aj to čo je, za veľa nestojí. Ako krvavý horor rozhodne nie,  kto má však chuť na hru fľaša trocha inak, rozhodne doporučujem.  Koniec má skvelý zvrat, u mňa za 4*. ()

KOZEL84 odpad!

Pravda je,že je to neskutečně debilní i na porno pro úchyláky.Scénárista si myslí,že když předvídatelnost převrátí nebo po chvíli popře,tak bude to bude strašně rafinované a originální a chytré a zábavné a bůhvíco ještě,ale je to právě naopak-sem si představoval,že má stejně nablblý vítězoslavný ucul přeživší postavy při posledním (totálně nesmyslném) zvrat(k)u-zoufalé,trapné,hloupé,diletantské a otřesně nudné.Dokonce i ze startu slibně vypadající Juan Borgia.Opravdu neskutečně hloupý film pro hloupé děti.Sem úplně zhnusený co dneska děti baví a dát tomuhle třeba jen půl hvězdy,tak se na sebe už asi nemůžu ani podívat.Z každé strany odporný film,který potvrzuje,že tohle (čurácké kečupaření) je hnisající vřed na ksichtu kinematografie. ()

johnymdoe

Britské + Horor = Dobrý. Chytrý ač jednoduše vypadající příběh, jako vždy herectví které zaujme. Opět i slušné zvukové a hudební podbarvení filmu. A co že to pak nikdo nezná a ani v kinech to neběželo? 80% a ps.: Flašku už asi hrát fakt nebudu. ()

Hapretor

Ze začátku záživné. Bavil jsem se, jak zhrzený bratr - psychopatický vojín - doslova mučí rozmazlená teen hovada, která mi už od první minuty filmu lezla hodně na nervy. Ke konci však už nudné. Proč to musela přežít ta největší mrcha? Neetické i pro horor! ()

Rockerman

Váleční veteráni jsou většinou oslavováni jako hrdinové, ale některým zřejmě to stresující prostředí způsobuje trvalé psychické potíže. Takto se prezentuje Justin v tomto ne hororu, ale spíše psychotrileru. Velmi dramatický průběh, kterému ale přece jen do ideálu něco chybí, ale i překombinovaný a trochu teatrální závěr. Eleonor si však oba brášky vychutnala jak se patří, to je třeba přiznat! Tak jsem viděl tento zábavný film a doporučuji ho všem fanouškům nenáročných, ale zajímavých filmů s trochu brutálními scénami. ()

Deratizer

Ach jo. Z dotyčného silného a sebevědomého bratra vyřizujícího si účty s kriply za svého poníženého a duševně zranitelného slabšího bratra se neměl vyklubat psychopat. Než se tak stalo, působilo to výchovně a rozumně, ale pak to šlo směrem dolů. Režisér z toho udělal psychárnu s pošahaným magorem, nikoliv jen zdravou parchantům výchovnou zadostiučiňující pomstu silnějšího bratra. ()