Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zbavit se pomerančové kůže hyzdící nejedno půvabné dámské tělo bývá většinou dost zapeklitý oříšek. Své o tom vědí i kamarádky Ewa a Maja. Skutečnou lavinu zážitků jim ale přinese až návštěva kosmetického salónu, kde pracuje krásná masérka Cornelia. Ta je zatáhne do víru svých bláznivých dobrodružství. Bude to zkouška absolutního přátelství, jehož výsledkem je hlavně poznání, že vlezlý a otravný chlap bývá ještě horší pohromou než obávaná celulitida a že zbavit se ho půjde mnohem hůř. (TV Nova)

(více)

Recenze (14)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Bláznivá polská komedie? Inu proč ne! Začátek byl hodně zvláštní (lázně), ale jakmile trojice z lázní odejde, film dostane spád. Trojice pak totiž prchá před mužem, který unáší ženy, a zároveň se ho snaží zlikvidovat, aby ochránily ostatní. Přičemž přichází spousta komplikací, přešlapů a omylů, tak jak to v komediích tohoto typu bývá. Za mě je to rozhodně lepší než leckterá americká komedie. ()

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Opravdu ujetá komedie. Rozhodně jí nelze upřít originalitu a takový ten polský šmrnc, který bohužel ne každému může sedět. Ano, není to Holýúd a je to snad i dobře. Magdalena Boczarska vypadá jako nenápadná pěkná dáma, ale jakmile ji svážete ve spodním prádle, zjistíte, že je to neskutečně rajcovní dračice s dokonalým tělem. A to je jen jedno z několika šokujících odhalení v tomto filmu. Scéna s hulením banánových slupek je k popukání a ty zfetované ženské plky jsou prostě perfektní. ()

Khotzilla 

všechny recenze uživatele

Slovo "ujetý" je tu na místě. Ale milfky, kouřící trávu a banánový slupky, mají něco do sebe. Dobře vystavěný crazy scénář, prolínání představ a reality i vtipný dialogy. Konzervativní typy, rozplývající se u všeho laskavého, tenhle suchý humor asi neocení, a pokud někdo považuje za komedii Anděla na horách, tak už tuplem ne. Macho typy asi zase nevydýchají ten sexismus naruby. Pro ostatní fajn oddechovka. ()

korok 

všechny recenze uživatele

Výborná polská komedie, o třech střeštěných ženských, kterým jedna z nich namluví, že jeden muž unáší a zabíjí ženy, aby z nich mohl vysávat krev a následně ji prodávat kosmetickým firmám. Všechny se to pak snaží vyřešit, dotyčného dostat za mříže ale místo toho prožívají samé peripetie. Scéna se žárlivým manželem "Ku**a no nie, no poprostu ku**a nie!" nemá chybu. Polská mluva a nadávky jsou prostě někdy velice srandovní a tenhle film to jen potvrzuje. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama