poster

Co čas nezahojil

 • USA

  Jayne Mansfield's Car

 • Rusko

  Машина Джейн Мэнсфилд

 • Slovensko

  Čo čas nezahojil

Drama / Komedie

USA / Rusko, 2012, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Honzulik
  ***

  Co čas nezahojil - Tento film, který je celkem dobře herecky obsazený začíná během druhé světové války kdy mladého hlavního představitele opouští manželka a odstěhuje se za novým kolíkem do Anglie. Mladý muž se následně sám musí postarat o rodinu a děti. Třicet let nemá o své ženě žádné zprávy. Nová rodina ho kontaktuje až po její smrti. Rodiny se následně setkávají a pokoušejí spolu překlenout problémy, které během dlouhých let vznikly. Celkem dojemný, takový typický doják pro naše milované polovičky....Pro mne 3*.(16.2.2014)

 • Streeper
  ***

  Je to nezvyklý film o dvou rodinách, které nepojila nic jiného než jedna žena. Rodiny se nesnášeli a po její smrti se dali dohromady. Billy Bob Thornton je skvělý herec, režisér i scénárista, i když scénář v některých pasážích vázne. Úplně bych vyřadili zpomalené scény, ale jinak se mi film líbil. Párkrát jsem měla slzy na krajíčku, zasmála jsem se a konec mě moc neuspokojil, jelikož jsem se chtěla dozvědět reakci Kevina Bacona, bohužel nastaly titulky. Herecké obsazení je pozitivum na celém filmu.(16.4.2014)

 • Volodimir2
  **

  Film je o dvoch rodinách, ktoré spojila jedna žena. Obe rodiny zásadne poznamenala 1. svetová a potom aj 2. svetová vojna. Niektorých psychický a iných zase fyzicky. Traja vlastní a jeden nevlastný brat boli aktívne zapojení do 2. svetovej vojne. Dvaja sa vrátili ako hrdinovia, ďalší bojoval v práčovni a štvrtý sa dostal v boji o Šanghaj do zajatia Japoncom a celú vojnu bol v zajateckom tábore. Dej sa orientuje na vykresľovanie jednotlivých osudov a vzťahov v rodinách. Súčasne s tým sa zaoberá problematikou vojny, jej vplyv na osud ľudí, postoje k nej rôznych generácií a rôznych presvedčení. Ale podľa môjho názoru, téma vojny je v tomto filme základná. A najhoršie na tom je, že ta tretia generácia rodiny odchádza na vojnu do Vietnamu s patričným odhodlaním.(6.2.2016)

 • MiGi87
  *

  Znovu vážně - proč proboha lidi dáváte tak vysoká hodnocení? Vyjma zajímavého pohledu na střet Angličanů a Američanů a jejich kulturních odlišností (za to dávám jednu hvězdičku) jde o naprostý odpad. Film není pěkný, scénář zcela o ničem po vzoru českých filmů a seriálů poslední doby, herecké obsazení sice výborné, ale do filmu, který nemá žádnou pointu, je to stejně plýtvání.(11.2.2013)

 • BardDeLune
  **

  Scénář mluví aniž by věděl o čem, poté se posune o 180° jinam a opět mluví. Přehnané psychologické drama, které nebýt některých hereckých výkonů - především Johna Hurta, Kevina Bacona a Roberta Duvalla - a hudebního doplnění nebylo by se moc o čem bavit. Co mohl být zajímavý námět - narazilo na zpracování.(23.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace