Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

MontyBrogan

"Ja len dúfam, že vás vráti tam, odkiaľ skutočne patríte." Áno, táto veta zaznela v ďalšom primitívnom seriáli, ktorý nám priniesla jedna z našich úbohých televízií. Ako to má byť kvalitné, keď scenárista nevie ani len poriadne tvoriť vety v slovenčine? Vajda je tam asi najstupídnejší, za Polnišovú sa tiež miestami musím hanbiť (a to vedela byť niekedy tak vtipná v Partičke alebo ešte predtým v SOS) a ostatných už nemám vôbec chuť komentovať. Príklad toho kam až dokážu klesnúť slovenskí herci kvôli peniazom alebo publicite. Videl som jednu časť, bežne hodnotím seriál po pozretí približne jednej série, ale toto keby som skúšal absolvovať znova, asi by u mňa nastali vážne žalúdočné problémy. Jediné pozitívum: Hilmerová je dosť sexy, keď je oblečená ako obstarožná kurva. ()

Eawy

Neviem, podla mňa je ešte skoro hodnotiť, ale určite lepšie ako tie stupídne vtipy v Profesionáloch a podobne. Hoď svišťom len začal a musí sa pomaly rozbehnúť. Uvidíme, čo bude ďalej, v prvej časti nám predstavili charaktery postáv a až teraz budú môcť s nimi narábať. Za prvý diel by som dala takých 55%. Nebolo to zlé, beriem to s rezervou. ()

tron

Strašne zlý a nevydarený pokus o sitkom. V prvom rade by sitkom nemal mať 45 minút, ale kašľať na to, to je len technická vec. Oveľa väčší problém je v tom, že to nie je vtipné. To po prvé. Sú tam desiatky pokusov o vtip behom jednej epizódy a letmo sa pousmejete možno max. nad jedným. Po druhé, prostredie horského penziónu je biedne, vizuálne to vyzerá veľmi zle a škaredo. A po tretie, herci sú mimoriadne zle typovo obsadení. Najvtipnejší je Jožo Vajda a aj on je dosť slabý. Maštalír je absolútne mimo koncetráciu, Polnišová ma naposledy bavila v SOS pred sto rokmi, Bárta je žalostný a Hilmerová, nuž, Hilmerová je Hilmerová. K tomu hosťovanie plné predvídateľných tvárí, ktoré tomu vôbec nič nové, svieže nedávajú (Stanke, Mórová...). ()

BadoXXII

Tak najskôr - ono to má takmer hodinu? Na sitcom je to nehorázne veľa! To si nedovolili ani tie najlepšie ako Priatelia, Frasier a podobne. Muselo by to byť pekelne dobre napísané a zahraté aby to vydržalo baviť hodinu. Mna to nevydržalo baviť ani 5 minút. Zasa herci, ktorých vidno v každom jednom slovenskom filme či seriály. Unavuje ma to už a nechápem ako tie opozerané tváre vôbec môžu niekoho lákať k tv. Vyložene otravné ako Kutyil s.r.o. to však nebolo. Nezasmial som sa ale ani raz a ani nepociťujem nejaký veľký potenciál do budúcnosti na zlepšenie. Zatiaľ po prvej časti dávam 1* a uvidíme. Markízácka Zita na krku sa mi však zatial humorom pozdáva viac. ()

MM_Ramone odpad!

Je to zlé, je to zlé, je to zlé. S úrovňou slovenskej televíznej tvorby je to zlé. "Hoď svišťom" je pre túto sezónu (2011) priamym konkurentom príšerne stupidného seriálu "Zita na krku". Jedno je horšie ako druhé. Dva na rýchlo spichnuté, lacné sitkomy, ktoré nemajú absolutne žiaden šmrnc. "Zita" trápi divákov na Markíze a táto trapná zhovadilosť na TV JOJ. Mimochodom, Petra Polnišová čím je telnatejšia, tým je viac nudná, až protivná. No a Maštalír, Bárta, Čekovský... to sú mi teda za páni herci. Hrozné. Je to zlé... Je to odpad! ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)