• haffen

Nie je to tak príšerné ako Zita na krku. Aj preto tomu nedávam odpad. Inak je to hrôza. Kvôli džigolovi Vajdovi by som schuti dal to hodnotenie bez štipky ostychu. Zdá sa mi to, alebo je to vlastne vtipnejší... nie inak, "vtipnejší" Panelák? Fakt ďalšia zbytočnosť. Tu sa skrátka nevedia točiť dobré sitkomy. P.S. Polnišová týmto u mňa klesla na ratingu. Zlaté časy S.O.S. Hodnotenie 1/2* (10%)(9.10.2011)

• jakeer

Neporovnateľne lepšie, ako Zita na krku. Nie je to síce nič svetoborné, ale nerozumiem, prečo toľko odpadov - skúsili ste si pozrieť aspoň jednu epizódu? Niektoré scénky boli síce trápne, ale väčšina bola veľmi humorná a takisto hlavný predstaviteľ podáva výborný herecký výkon. Myslím, že konečne sme sa dočkali slovenského komediálneho seriálu (zámerne ho nenazývam odvážnym názvom "sitcom"), ktorý je aj vtipný. Pozriem si aj ďalšie časti a ak sa mi budú páčiť, tak jednu hviezdičku pridám.(24.9.2011)

• BadoXXII

Tak najskôr - ono to má takmer hodinu? Na sitcom je to nehorázne veľa! To si nedovolili ani tie najlepšie ako Priatelia, Frasier a podobne. Muselo by to byť pekelne dobre napísané a zahraté aby to vydržalo baviť hodinu. Mna to nevydržalo baviť ani 5 minút. Zasa herci, ktorých vidno v každom jednom slovenskom filme či seriály. Unavuje ma to už a nechápem ako tie opozerané tváre vôbec môžu niekoho lákať k tv. Vyložene otravné ako Kutyil s.r.o. to však nebolo. Nezasmial som sa ale ani raz a ani nepociťujem nejaký veľký potenciál do budúcnosti na zlepšenie. Zatiaľ po prvej časti dávam 1* a uvidíme. Markízácka Zita na krku sa mi však zatial humorom pozdáva viac.(6.9.2011)

Jednoduchý seriál, ktorý však dokáže pobaviť. Celkom dobré herecké obsadenie a aj prostredie. Áno, sú tu vtipy, ktoré si o sebe myslia, že sú vtipné, ale bohužiaľ opak je pravdou, ale ako to je aj u veľa iných slovenských seriáloch, nie je to až tak zlé, ako ľudia tvrdia. 6/10 (Videné všetky epizódy)(4.7.2019)

• Kozy9

V rámci svojho zdravia (hlavne duševného) sa snažte vyhýbať tomuto úbohému pokusu o seriál. Afektované a amatérske herecké výkony podané hercami, ktorým som zo začiatku aspoň trochu veril, hrozný scenár a absencia vtipov. Prvý "komediálny" seriál, kde som ma problém prísť na to čo bolo myslené ako vtip, nebyť smiechu v pozadí tak sa to asi ani nikdy nedozviem. Úbohosť najvyššieho zrna: 0%.(5.1.2013)

• - V prvej časti sa objaví sedem hercov, pričom šiesti z nich hrali v Ordinácii v ružovej záhrade (od r. 2007). Monika Hilmerová a Jozef Vajda sa už taktiež stretli pri natáčaní jednej epizódy Profesionálov (od r. 2008). (matthew.17)

• - V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)