OK, trochu som to nadhodnotila, ale keď som tu videla samý odpad, tak mi to nedalo:) Ja som sa pri tom celkom dobre zabavila, seriál je robený s nadsázkou a tak to treba aj brať, určite tam nejde o nejaký inteligentný humor, ale pokiaľ chce človek na večer vypnúť a zasmiať sa na hlúpostiach, tak je na správnej adrese.(6.9.2011)

• MontyBrogan

"Ja len dúfam, že vás vráti tam, odkiaľ skutočne patríte." Áno, táto veta zaznela v ďalšom primitívnom seriáli, ktorý nám priniesla jedna z našich úbohých televízií. Ako to má byť kvalitné, keď scenárista nevie ani len poriadne tvoriť vety v slovenčine? Vajda je tam asi najstupídnejší, za Polnišovú sa tiež miestami musím hanbiť (a to vedela byť niekedy tak vtipná v Partičke alebo ešte predtým v SOS) a ostatných už nemám vôbec chuť komentovať. Príklad toho kam až dokážu klesnúť slovenskí herci kvôli peniazom alebo publicite. Videl som jednu časť, bežne hodnotím seriál po pozretí približne jednej série, ale toto keby som skúšal absolvovať znova, asi by u mňa nastali vážne žalúdočné problémy. Jediné pozitívum: Hilmerová je dosť sexy, keď je oblečená ako obstarožná kurva.(12.1.2012)

• Phillippus

Začneme 5 hviezdičkami: Maštalír - 2 hviezdy, Polnišová - 2 hviezdy, Vajda - 5 hviezd, takže sme vlastne 4 hviezdy v mínuse. Nie, nie, toto naozaj nie. Toto naozaj nejde !! Odporné, nevtipné a otrepané mrzké držky slovenských hercov sa snažia o tak náročný žáner ako je sitcom. Ale dovoľte, aby som sa zasmial pri slove hercov. Slovenskí tvorcovia, režiséri, scenáristi, herci, producenti, moderátori, proste ktokoľvek, kto má čokoľvek niečo spoločné s "pôvodnou slovenskou tvorbou" SERTE NA TO !! Nič netvorte, nič nevymýšľajte, lebo vaše produkty su kvalitatívne na úrovni porna (aj to slabšieho)(3.11.2012)

• Zombiepod

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času.(5.9.2011)

• haffen

Nie je to tak príšerné ako Zita na krku. Aj preto tomu nedávam odpad. Inak je to hrôza. Kvôli džigolovi Vajdovi by som schuti dal to hodnotenie bez štipky ostychu. Zdá sa mi to, alebo je to vlastne vtipnejší... nie inak, "vtipnejší" Panelák? Fakt ďalšia zbytočnosť. Tu sa skrátka nevedia točiť dobré sitkomy. P.S. Polnišová týmto u mňa klesla na ratingu. Zlaté časy S.O.S. Hodnotenie 1/2* (10%)(9.10.2011)

• - V prvej časti sa objaví sedem hercov, pričom šiesti z nich hrali v Ordinácii v ružovej záhrade (od r. 2007). Monika Hilmerová a Jozef Vajda sa už taktiež stretli pri natáčaní jednej epizódy Profesionálov (od r. 2008). (matthew.17)

• - V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)