Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Je to zlé, je to zlé, je to zlé. S úrovňou slovenskej televíznej tvorby je to zlé. "Hoď svišťom" je pre túto sezónu (2011) priamym konkurentom príšerne stupidného seriálu "Zita na krku". Jedno je horšie ako druhé. Dva na rýchlo spichnuté, lacné sitkomy, ktoré nemajú absolutne žiaden šmrnc. "Zita" trápi divákov na Markíze a táto trapná zhovadilosť na TV JOJ. Mimochodom, Petra Polnišová čím je telnatejšia, tým je viac nudná, až protivná. No a Maštalír, Bárta, Čekovský... to sú mi teda za páni herci. Hrozné. Je to zlé... Je to odpad! ()

Angelino odpad!

Alebo mám ja všeobecne vyššiu mienku o intelektuálnej vyzretosti slovenského diváka (a to nie je nijak vysoká) alebo som mimo cieľovej skupiny. Alebo som na tento štýl humoru ešte nedozrel, alebo nechodím dostatočne unavený z práce aby ma to bavilo. A možno tak trochu všetko. Len rozmýšľam čím presvedčili Polnišovú alebo Vajdu. ()

Angelo987 odpad!

Stacilo, ked sonm videl ukazky z tejto slovenskej telenoveli a hned som citil odpor si pozriet co i len jednu cast. Podla mna nemaju slovenske seriali tohto tipu ziadnu filmovu uroven, su to len narychlo natocene sracky bez nejakeho hlbsieho zmyslu! Fuj, hanbim sa za taketo serialy bez urovne a co sa tyka tych hercov, radsej nebudem ani komentovat... ()

Zombiepod odpad!

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času. ()

standsiller odpad!

V dieli tohto seriálu zaznelo "Nechápe a vieš prečo ? Lebo to neni smiešne " asi tak by sa to dalo zhodnotiť. Na ďalšie diely sa zrejme nechystá " veľká sranda". Bol by som zvedavý ako by tento "humor" obstál pred živým publikom. Koľko razí by zaznel smiech. Asi by sme pozerali na neprirodzenú paródiu na život kdesi v hoteli so strojeným pokusom o humor. Skončilo by sa to ako fiasko. ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)