• Kozy9

V rámci svojho zdravia (hlavne duševného) sa snažte vyhýbať tomuto úbohému pokusu o seriál. Afektované a amatérske herecké výkony podané hercami, ktorým som zo začiatku aspoň trochu veril, hrozný scenár a absencia vtipov. Prvý "komediálny" seriál, kde som ma problém prísť na to čo bolo myslené ako vtip, nebyť smiechu v pozadí tak sa to asi ani nikdy nedozviem. Úbohosť najvyššieho zrna: 0%.(5.1.2013)

• Zombiepod

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času.(5.9.2011)

• jakeer

Neporovnateľne lepšie, ako Zita na krku. Nie je to síce nič svetoborné, ale nerozumiem, prečo toľko odpadov - skúsili ste si pozrieť aspoň jednu epizódu? Niektoré scénky boli síce trápne, ale väčšina bola veľmi humorná a takisto hlavný predstaviteľ podáva výborný herecký výkon. Myslím, že konečne sme sa dočkali slovenského komediálneho seriálu (zámerne ho nenazývam odvážnym názvom "sitcom"), ktorý je aj vtipný. Pozriem si aj ďalšie časti a ak sa mi budú páčiť, tak jednu hviezdičku pridám.(24.9.2011)

• MontyBrogan

"Ja len dúfam, že vás vráti tam, odkiaľ skutočne patríte." Áno, táto veta zaznela v ďalšom primitívnom seriáli, ktorý nám priniesla jedna z našich úbohých televízií. Ako to má byť kvalitné, keď scenárista nevie ani len poriadne tvoriť vety v slovenčine? Vajda je tam asi najstupídnejší, za Polnišovú sa tiež miestami musím hanbiť (a to vedela byť niekedy tak vtipná v Partičke alebo ešte predtým v SOS) a ostatných už nemám vôbec chuť komentovať. Príklad toho kam až dokážu klesnúť slovenskí herci kvôli peniazom alebo publicite. Videl som jednu časť, bežne hodnotím seriál po pozretí približne jednej série, ale toto keby som skúšal absolvovať znova, asi by u mňa nastali vážne žalúdočné problémy. Jediné pozitívum: Hilmerová je dosť sexy, keď je oblečená ako obstarožná kurva.(12.1.2012)

• Marek1991

Toto je vraj sitkom, ale ja som sa na tom skoro vôbec nezasmial. Námety to čerpá z aktuálneho diania, napríklad KHL v Poprade, ruský obchodníci, zlatokopka, po uvedení na Slovensku komerčne úspešnej piesne jedného slovenského rapera, či veľa iných príbehov v každom diely. Opäť je to len narýchlo spravený seriál, kedže sa robil súčasne s iným , ktorý chodí na konkurenčnej televízii. Tie už roky vysielajú vzájomne podobné programy v ten istý čas, podobné reality-show, podobné filmy, galavečery, sitkomy a často v rovnaký čas. Čo od toho čakať, keď je to narýchlo, je to amatérske, trápne a snaží sa to zaujať akurát starými známymi hercami, ktoré berú aj takúto prácu, aby sa vôbec uživili? Kvalita tu opäť nie je vysoká, graficky je to pekné a herci zachraňujú často hrozný scenár bez vtipu. Na niektorých postavách sa smiať nedokážem. Jozef Vajda tiež nepredvádza najlepšie výkony. Mám taký pocit, že takýchto poloamatérskych seriálov o ničom tu bolo a ešte bude, lebo stále je to o tom istom, stále to má rovnaké črty a "celebrity" zostavu treba vymeniť za hercov. Slovenská televízna tvorba preber sa!(20.4.2012)

• - V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)

• - V prvej časti sa objaví sedem hercov, pričom šiesti z nich hrali v Ordinácii v ružovej záhrade (od r. 2007). Monika Hilmerová a Jozef Vajda sa už taktiež stretli pri natáčaní jednej epizódy Profesionálov (od r. 2008). (matthew.17)