poster

Demonic

 • USA

  House of Horror

  (neoficiální název)

Horor / Thriller

USA / Velká Británie, 2015, 83 min

 • Morholt
  ***

  Wanovo jméno v žánru už něco znamená a byť se tady nepodílel ani na režii a ani na scénáři, převládala u mě naděje, že by se pod úplný škvár nepodepsal. A taky nepodepsal, ale nejedná se o nic světoborného. Zase tu máme obvyklou partu študentů, kteří se vydají do strašidelného domu vyvolat bubáky a všechno to řádně zdokumentovat. Docela mi seděl styl vyprávění, kdy policie vyšetřuje dům plný mrtvol a z vyprávění jediného přeživšího dává formou flashbacků dohromady celý případ. Byly tu i asi dvě lekačky, které zafungovaly a nějaké to strašidlo se tu také mihnulo, ačkoliv na démonické reje, které název sliboval, můžete zapomenout. Ale chybělo mi napětí, o kterém se dá mluvit snad jen v případě začátku a odpovídající atmosféra charakteristická pro strašidelné domy. Odvázaný jsem nebyl ani z herců. Grillo s Marií Bello dobrý, ale ta duchomilná skupinka byla nesympatická a protivná. Mohlo být líp, ale i hůř. 50%(31.5.2015)

 • zolo23
  **

  Takže celkovo očakávaný horror dopadol tak ako som nechcel. Keď už od úvodných minút si správne tipnete o čom to bude, ako to bude pokračovať (ľakačky nepočítam) a ako to nakoniec dopadne, tak nieje o čom. Po technickej stránke nemám čo vytknúť, policajt a psychologička sú fajn, ale ostatné je len ďaľší duchársky priemer ,ktorý nemá čím prekvapiť. Meno Wan v úvodných titulkoch je len chabá reklama resp. žiadosť o to ako na tento film naľákať divákov. Škoda, tešil som sa. 45%(9.6.2015)

 • peter12
  **

  Toto je tak neoriginálne a takou naivnou formou točené až ma to chvíľami rozčuľovalo. Nieje tu nič čo by ma prekvapilo alebo šokovalo. Prítomnosť sa miesi s minulosťou, ale dosť chaotickej forme, tie flashbacky boli totálne mimo. Kamera bola v niektorých momentoch priemerná a v niektorých silno podpriemerná, ktorá neukázala nič. Ale aby som len nekritizoval, páčili sa mi lakačky, tie sa naozaj vydarili. Herci tiež toho veľa neukázali, aj keď to nieje čisto krvný FF projekt, tento na mňa nezabral.(7.6.2015)

 • mzss1
  ***

  |50%| Jsem přímo ujetej na tyhle novodobé duchařiny. Jsou sice dost kritizované a diváky ohrané, ale mě to prostě furt baví. Samozřejmě, tohle je celkem slabota, dlouho jsem uvažoval, že dám jen 2*, ale vzhledem k tomu, že podobné záležitosti mám rád, tak jsem tu 3* hvězdici dal – když jsem se musel přemáhat. Obdobné snímky V zajetí démonů, Insidiousi, Poletrgeist – to je jiná liga a minimálně o dvě třídy lepší kvality. První třetina filmu mě strašně nudila. Druhá třetina byla už lepší, když jsem si říkal, že je to strašně moc obyčejné. No 1 pořádná lekačka tu byla, až jsem sebou trhnul. Víc jich bohužel nebylo. Lekačky mám totiž strašně moc v hororech rád. No a třetí třetina filmu byla už svižnější, něco víc se tu dělo, trocha krve byla, když mě mrzí, že Rko nebylo až tak úplně moc využité. Ještě tak menší překvapení bylo dobré na konci, když to mohlo být lépe natočeno – pojato. Takže slabý průměr, spíše podprůměr to je, ale já tu 3* dal, asi naposled. Příště budu přísnější v hodnocení.(10.6.2015)

 • stration
  ***

  Vcelku příjemná oddechovka, která neurazí, ale zároveň nijak moc nenadchne. Začátek je poněkud nudnější a pořád jsem se nemohl dočkat, kdy se to rozjede. Naštěstí se to rozjelo, ale hned zase skončilo. Policejní vyšetřování je spíš na obtíž, než že by nějak zásadněji vysvětlovalo děj a celé finální rozuzlení poněkud zmatené a předvídatelné. I tak se najdou světlejší (teda temnější) momenty a u jedné lekačky jsem se fakt málem posral. I tak ale pokud na mě někdo za rok vybafne jméno tohoto filmu, těžko budu lovit v paměti o čem že to vlastně bylo.(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace