• ajfelka

Neexistují i jiní herci? Stále na ČT vídám Donutila a už mi leze na nervy. Historky už všichni známe a tento pořad je jen Na kus řeči s jiným názvem. Žádám televizi, aby už konečně se svým programem začala něco dělat a aby se zaměřila i na mladší diváky, kteří jsou u televize. Pokud tak neučiní, nemůže čekat, že se jí zvedne sledovanost na televizním koláči ve věkové kategorii 15-30.(8.10.2011)

• igi B.

Furt dokola, děkuji za optání... °-/ . . . Čudlárna se má, my máme pořad, pořád dokola... Takový malý pivo >sedmička< , teplý, vyčuchlý a bez pěny, k blbé kartě v ruce a s vajglem v koutku huby v papundeklovým pajzlu s puchem z hajzlů, vlastně z toho člověk může mít při špatným šluku i nějaký to nucení zvednout kufr, že... - - - P.S. A co má co sponzorovat >"to nejlepší z našeho národa"< (sic!) v >talk–show< (krize žánru?!) a prezentovat na obrazovce takto svou reklamu v >televizi veřejné služby< (haha!) bulvární chcanek "Nedělní Blesk", kvintesence tušašské me/r/diální žumpy??? Nebo že by zase všechno bylo jak má být? Vrány k vránám sedly... . . . Howgh. - - - - - (Poprvé viděna 12.9.2011 na noční >jebničce< epiz/Doda 1 a šmytec, hodnocení 38., komentář zde s říhnutím /ne/šťastně sedmý - 12.9.2011)(12.9.2011)

• RedHot

Tak to byl panečku trumf. Donutilovo nafouklé vole už se pomalu dotýká země, narozdíl od Šípa mu velmi rychle dochází nápady a tak nezbývá, aby přestárlý publikum donekonečna bavil svými omšelými historkami, popřípadě hrábl do strun, jelikož hostů už se hodně brzo nemá na co ptát. Proč taky ne, když se tak rád poslouchá. --- Hodně mi naopak imponoval Donutilův postoj v otázce angažmá u Národního, se kterým to mrcasila vláda. Je to přece jen skoták jak se patří.(8.8.2012)

• kingik

To jsem si zase jednou vybral pořad aneb dostaveníčko s egocentrismem. Nejvíce je to patrné u Donutila. V každé druhé větě neopomene pochválit sebe i nezábavné účinkující za jejich pofidérní úspěchy a nahrabané prachy za hovno z hoven. Doba, kdy se jeho historky daly poslouchat, už naštěstí pominula. A už nebude nářku, už nebude bolesti, už nebude Donutila...0%(8.1.2012)

• Everyone

Toto je vážně šílené...ačkoliv Donutil se snaží jak může, tak výběr hostů (viděl jsem dva díly, Harapes-Červená, Sáblíková-Novák) je natolik tristní (Harapes, ať si tančí, Červená, ať zpívá, Sáblíková bruslí a Novák trénuje, ale ať probůh nic nevyprávějí...květiny v domě, jak pod saharským sluncem, -z nudy- vadly), že množství vylévané vody "Donutilovým umem", parník před potopením do hlubin odpadu nezachránil. RIP Nevermore(2.7.2015)

• - Miroslav Donutil dostal údajne za jeden diel honorár vo výške 100 tisíc českých korún. (Raccoon.city)