• ajfelka

Neexistují i jiní herci? Stále na ČT vídám Donutila a už mi leze na nervy. Historky už všichni známe a tento pořad je jen Na kus řeči s jiným názvem. Žádám televizi, aby už konečně se svým programem začala něco dělat a aby se zaměřila i na mladší diváky, kteří jsou u televize. Pokud tak neučiní, nemůže čekat, že se jí zvedne sledovanost na televizním koláči ve věkové kategorii 15-30.(8.10.2011)

Zavedený formát, který se na našich obrazovkách ohříval několik let hlásí návrat v novém balení. Donutil se opakuje, ale když přihodí některou novou historku tak to stojí za to. Nehledě na to, že jeho první host (Bolek) byla převýborná volba. Jejich slovní tahanice dokázaly z celého pořadu pobavit nejvíce. Klus neurazil, dokonce překvapil. Brzobohatý rozesmál svou senilitou, ač si ho jako herce považuju a Jitka Čvančarová neustále ukazovala své překrásné nohy. Ničím vyjímečné, uvidíme co nabídnou další díly. Prozatím průměrná spokojenost.(20.9.2011)

Naprosto užasný první díl (kde skvěle fungovalo spojení s Polívkou a občasným dohráním od Brzobohatého) zatím jako jediný obstává na poli zábavy, kterou jsem ochotný si v sobotu zapnout. Zbylé díly se táhnou v nemastném neslaném tempu a popravdě, bývají to celebrity, které mi jsou buď ukradené nebo to jsou lidé, kteří s Donutilem, který exceluje jen v "historkách z natáčení" netvoří nic moc zábavného.(4.12.2011)

• Everyone

Toto je vážně šílené...ačkoliv Donutil se snaží jak může, tak výběr hostů (viděl jsem dva díly, Harapes-Červená, Sáblíková-Novák) je natolik tristní (Harapes, ať si tančí, Červená, ať zpívá, Sáblíková bruslí a Novák trénuje, ale ať probůh nic nevyprávějí...květiny v domě, jak pod saharským sluncem, -z nudy- vadly), že množství vylévané vody "Donutilovým umem", parník před potopením do hlubin odpadu nezachránil. RIP Nevermore(2.7.2015)

• igi B.

Furt dokola, děkuji za optání... °-/ . . . Čudlárna se má, my máme pořad, pořád dokola... Takový malý pivo >sedmička< , teplý, vyčuchlý a bez pěny, k blbé kartě v ruce a s vajglem v koutku huby v papundeklovým pajzlu s puchem z hajzlů, vlastně z toho člověk může mít při špatným šluku i nějaký to nucení zvednout kufr, že... - - - P.S. A co má co sponzorovat >"to nejlepší z našeho národa"< (sic!) v >talk–show< (krize žánru?!) a prezentovat na obrazovce takto svou reklamu v >televizi veřejné služby< (haha!) bulvární chcanek "Nedělní Blesk", kvintesence tušašské me/r/diální žumpy??? Nebo že by zase všechno bylo jak má být? Vrány k vránám sedly... . . . Howgh. - - - - - (Poprvé viděna 12.9.2011 na noční >jebničce< epiz/Doda 1 a šmytec, hodnocení 38., komentář zde s říhnutím /ne/šťastně sedmý - 12.9.2011)(12.9.2011)

• - Miroslav Donutil dostal údajne za jeden diel honorár vo výške 100 tisíc českých korún. (Raccoon.city)