Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál)

• Jižní Korea

보스를 지켜라

Protect the Boss

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2011, 18x? min

Příjemná oddechovka. Postavy vám v tomhle seriálu většinou sednou, což je plus. I když to nemá nějak extra silný příběh, líbilo se mi to. Je to prostě celkově vtipné. Jistě, najde se tu pár dílů, které mě nudily, zejména od toho 11. dílu se to vleče a v podstatě se nic neděje, ale pak zase zaberou, tak těch pár dílů jim odpustím..:-) Všichni tam byli skvělí, mě nejvíce zaujal předseda gangster Cha Bong Man, bomba chlápek, vždycky jsem se těšila na scénu s ním, protože jsem se nasmála :D Jeho postava tu je fakt suprová. A má to hezký konec a hudbu taky, tak není co řešit..:-) Podívejte se..:-)(1.9.2013)

Při zhlédnutí prvního dílu jsem se obávala, že mě to nenadchne tak, jako mě nadchl popis – rozmazlený fracek, který se čirou náhodou zamiluje do své rázné sekretářky – vidĕli jsme už v mnohých jiných zpracování. Ale i tak Protect the boss má své jisté kouzlo, které si mě podmanilo bĕhem sledování. I když jsem si spíše oblíbili Cha Moo Woona – jen pohled do jeho očí a bylo mi jasné, že jsme chycena. U sedmého dílu jsem se opravdu nasmála. Rvačka v restauraci a posléze výslech u otce. Prý: "Kdo obdržel více ran?" Velmi dobrá otázka, pane! A výslech u babičky? "Proč po ní jdete?" Kdo nevidĕl, nepochopí a nezažije tu psinu, kterou jsem mĕla já! Vřele doporučuji.(11.7.2016)

Tento seriál je celkem příjemné překvapení. Na rozdíl od jiných se totiž zbytečně neutápí v hromadách slz, amnézií a traumat z dětství, a naopak spíš baví jako komedie. Pravda, vtípky jsou trochu infantilní a založené na škorpení se hlavních postav, nicméně až překvapivě často to funguje (především u bratranců). Jen je škoda, že seriál měl trochu nestandardních 18 dílů, a ta nadbytečná délka byla v druhé části trochu znát.(23.10.2012)

Musím uznat, že už dlouho jsem v korejském seriálu nenarazila na hrdinku, která by mě nerozčilovala. Tahle byla super! Byla od rány, nenechala si většinou, jak se lidově říká, srát na hlavu. Vlastně všechny postavy byly tak nějak fajn, nic přehnaného, bylo příjemné je vídat na obrazovce. Příběh je také zajímavý, není to drama se silnými zvraty, ale to je, řekla bych, jeho plus. Pohodová romantická komedie, kde mě začátek nadchnul, pak to šlo kolísavě dolů, a pak zase nahoru. Vůbec to není špatné. Pokud hledáte správňáckou hrdinku, tak jste určitě na správném místě. Nemluvě o tom, že fanynky DBSK tu měly miláška :-D Sem tam nezáživné, ale dá se to krásně zpracovat. Takové pěkné 3*. Přeloženo.(11.12.2011)

Přiznám, že můj největší problém u tohoto dorama byla představitelka hlavní role. Tuhle herečku fakt nemůžu, ať už jde o její zjev (nasranej sysel?) či hlas. Nejhorší je, když křičí, pláče nebo nedejbože "roztomile" papá s jídlem rozpatlaným kolem celý huby a ještě otvírá pusu tak, že jí vidíte rozkousaný sousto až v krku. Přiznávám, že ke konci seriálu už jsem opravdu trpěla. Naštěstí mi to utrpení bohatě vykompenzovali ostatní herci, ať už výborná mladá generace, nebo především bezchybný tatínek velký šéf a jeho excelentní maminka. :-)))) Bohužel vysoko posazenou laťku z úvodních dílů se pak už nepodařilo udržet a seriál začal být v druhý půlce už docela nudný. Postupně mi začalo být úplně jedno, jak dopadne hlavní pár a spíš jsem se těšila z pokroků druhý mladý dvojice. Na druhou stranu to docela zachránil poslední díl a docela vtipná žádost o ruku. Kdo máte rádi lehce komediální romantiku, tak doporučuju, pro ostatní to asi bude docela nudná záležitost.(8.1.2014)