Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál)

• Jižní Korea

보스를 지켜라

Protect the Boss

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2011, 18x? min

Po dlouhé době hlavní hrdinka podle mého gusta - nenechá si nic líbit a nečeká až jí někdo přijde zachránit. Od svého protějšku by to ostatně snad ani čekat nemohla. Vše se točí kolem souboje dvou bratranců o vedení firmy a tento jejich souboj, který zasahuje i do osobní roviny, často zastíní i ústřední romatickou linku. Ony ty jejich dětinské střety byly většinou sakra vtipný. Jejich 'hair-pulling fight' uprostřed zaplněné restaurace byl k popukání. Ke konci to ale trochu ztrácelo dech, a proto jen 4*.(8.6.2012)

Při zhlédnutí prvního dílu jsem se obávala, že mě to nenadchne tak, jako mě nadchl popis – rozmazlený fracek, který se čirou náhodou zamiluje do své rázné sekretářky – vidĕli jsme už v mnohých jiných zpracování. Ale i tak Protect the boss má své jisté kouzlo, které si mě podmanilo bĕhem sledování. I když jsem si spíše oblíbili Cha Moo Woona – jen pohled do jeho očí a bylo mi jasné, že jsme chycena. U sedmého dílu jsem se opravdu nasmála. Rvačka v restauraci a posléze výslech u otce. Prý: "Kdo obdržel více ran?" Velmi dobrá otázka, pane! A výslech u babičky? "Proč po ní jdete?" Kdo nevidĕl, nepochopí a nezažije tu psinu, kterou jsem mĕla já! Vřele doporučuji.(11.7.2016)

Tato doarma byla trochu zvláštní. První díly se mi moc líbily a smála jsem se prakticky pořád. Pak ale přišla prostřední část a já dokonce i uvažovala o zahození této doramy. Nakonec jsme si řekla, že se dodívám a dobře jsem udělalala, neboť závěrečná část byla opět dobrá. Hned ze začátku jsem si oblíbla ředitele Cha Ji Heona. Líbil se mi to jeho spratkovské chování. Běžně bych asi tomuto seriálu dala jen 4*, ale díky tomu, že jsme se smála prakticky až do konce si u mě vysloužil 5*. Pokud se chcete pobavit, tak toto je rozhodně dorama pro vás.(5.5.2013)

Tento seriál je celkem příjemné překvapení. Na rozdíl od jiných se totiž zbytečně neutápí v hromadách slz, amnézií a traumat z dětství, a naopak spíš baví jako komedie. Pravda, vtípky jsou trochu infantilní a založené na škorpení se hlavních postav, nicméně až překvapivě často to funguje (především u bratranců). Jen je škoda, že seriál měl trochu nestandardních 18 dílů, a ta nadbytečná délka byla v druhé části trochu znát.(23.10.2012)

Příjemná oddechovka. Postavy vám v tomhle seriálu většinou sednou, což je plus. I když to nemá nějak extra silný příběh, líbilo se mi to. Je to prostě celkově vtipné. Jistě, najde se tu pár dílů, které mě nudily, zejména od toho 11. dílu se to vleče a v podstatě se nic neděje, ale pak zase zaberou, tak těch pár dílů jim odpustím..:-) Všichni tam byli skvělí, mě nejvíce zaujal předseda gangster Cha Bong Man, bomba chlápek, vždycky jsem se těšila na scénu s ním, protože jsem se nasmála :D Jeho postava tu je fakt suprová. A má to hezký konec a hudbu taky, tak není co řešit..:-) Podívejte se..:-)(1.9.2013)