Vražedné spolčení

Dvě sestry se už poněkolikáté stěhují na nové místo, protože jejich matka-alkoholička přišla o práci. Dívky se musejí starat nejen o ni, ale i o mladšího nevlastního brášku. Když si matka najde nového tyranského přítele, který jim ubližuje, rozhodnou se, že jim bude bez matky nejlíp... Linda se se svými dcerami a synem opět přestěhuje na nové místo a začne chodit do nové práce. Náctileté dívky Sandra a Beth jdou po prázdninách zpátky do školy, kde se Sandra snaží na sebe upoutávat pozornost, a Beth začne chodit s Justinem. Linda střídá muže, často se opíjí a holky se o ni musejí starat, vařit doma, a Sandra jí dokonce zastoupí na třídních schůzkách. Sestry jsou nerozlučnou dvojkou a ve škole se jim daří. Sandra se ve škole spřátelí s dívkou z lepší rodiny Ashley a Beth tráví hodně času s Justinem. Po party najdou matku opět opilou, dokonce se pokusí spáchat sebevraždu. Na Den díkůvzdání oznámí Linda celé rodině, že znovu přišla o práci, řekne si o peníze, dívky se za ni stydí a peníze už jim nikdo půjčit nechce. Sandra se moc líbí Davidovi, se kterým si jen zahrává. Linda přivede k rodině nového muže Stevea, který je opilcem a násilníkem. Linda se Stevem často pijí alkohol, souloží v obýváku a mají nechutné řeči. Steve se snaží Beth osahávat, když k tomu má možnost. Dívky zavolají na linku pomoci, ale ti bez důkazů, že je Steve násilnický, nehodlají nic podniknout. Když Sandra myje opět opilou matku, uvidí, že má po těle modřiny. Linda se Stevea zastává, protože jim platí nájem. Beth ani Sandra si nevědí rady a napadne je, že by jim bylo lépe bez matky. Pokaždé si jejich matka najde násilníka, který ji a děti mlátí a obtěžuje. Když Steve uhodí malého Bobbyho, rozhodnou se dívky jednat. Sestry s Justinem a Ashley začnou vymýšlet možnosti, jak se jí zbavit, aby zároveň dostaly peníze z pojistky... (TV Prima)

stephenking

Film se mi celkem líbil. Obě herečky docela dobře hrály. I, když upřímně nechápu proč matku nezabila ta, která jí víc nesnášela. Nebo, když volala pomoc mohla říct, že jí nevlastní otec ubližuje i, když k tomu neměla uplné důkazy. Určitě to prostě jedna nezvládla začala pít a řekla to, ale přiznala se, když byla střízlivá. Na jejich místě bych nikomu něvěřila. Jejich matka byla životní troska, ale každopádně se to dalo řešit i jinak. ()

TwilightAC

Tak hele... Pořad jsem si opakovala, ze je to podle skutecnych udalosti, coz jako takovy dost svazuje scenář. Ale... To vážně někdo o tom udelat film na 100 minut? I mean, come one. Kdyz si teda tohle odmyslim, je to lepší. Herecký výkony beru ale na cely to se tak nějak koukám zamračeně. 100% - (jak vas tohle napadlo natočit a tak divně -65%, (herecký výkony sester +10%) = 45% ()

Chlo0opek

Což o to, námět dobrej (když teda pomineme, že je to dle skutečné události - to je zas strašné), ale celej film kazí to, jak se k celé té události ty 2 holky stavěly. Musely být asi na palicu, když se chovaly tak, jak se chovaly. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Aby někdo, kdo plánuje a uskuteční vraždu, o tom vykládal otevřeně před všema, koho potká - no, co k tomu říct? To mi fakticky hlava nebrala.  Slabší 3*. ()

danny79

Perfect sisters je ukazkou promrhani potencialu zajimaveho a skutecneho pribehu. Velmi spatny scenar s povrchni psychologii divek, ktera se ve filmu nekolikrat se uplne obrati a mizerna rezie. ()

Major776

Až neuvěřitelné jak je možné, že se točí film o takových tupých stvořeních jakými evidentně sestry jsou. Hnus. Kdyby byl býval natočen dokument aby lidi viděli čeho je takový (přesněji) takové.......a teď mám problém najít to správné pojmenování a zůstat slušný. To už se může točit film opravdu o komkoliv a vždy to bude lepší něž "toto"! Suma sumárum víc než odpad!!! ()

LarisaDavid

Nakoľko je to podľa skutočnej udalosti, neriešim ani tak film a jeho technické či herecké spracovanie (ale Georgie vie hrať) ako sa musím zamýšľať nad tým prečo to urobili, ako žili (ja by som to riešila inak), a aj napriek tomu, že zabili vlastnú matku kvôli alkoholizmu (viem ich pochopiť), tak som ich pri poslednej scéne naozaj ľutovala... ()

laurinq

Nemôžem dať ani menej ako plný počet. Fanstasticky zahrané, hlavne Georgie Henley sadla rola celkom dokonale. Do poslednej chvíle som dúfala aby im to prešlo, ale to by asi nevznikol tento film. Odporúčam, škoda že má k svojej kvalite pomerne nízke hodnotenie. ()

maie

Mně se to líbilo a moc. Je pravda, že některé části mi přišly celkem do konce nedotažené a ohrané, ale herecké výkony se mi zdály dost dobré a příběh byl kvalitně zpracovaný. Moje očekávání to splnilo a rozhodně bych film doporučila, když už nic jiného, určitě to ve vás zachová aspoň pořádně rozporuplné pocity ohledně toho, k čemu se dvě teenagerky nakonec odhodlaly a co to s nimi udělalo. ()

Raketka12

Tento film byl velmi výjimečný už jen tím že to nebyla jen nějaká hloupost kde by mohlo být z celého filmu jen pět procent pravdy. Hodně mě zaujala rozdílnost mezi sestrami a také to, jaké měly mezi sebou silné pouto. Konec mě opravdu dojal a jsem ráda že jsem obohatila svou filmovou zásobu zrovna tímto filmem. ()

RathuVSoak

Když si rozeberu samostatně různé aspekty filmu, tak to zase nic tak zajímavého nebylo. I přesto jsem v závěru cítil jistý záchvěv emocí. Snad je to tím, že si ne bůhvíjak talentovaní filmaři zvolili zajímavé téma a dobré obsazení ustřední dvojce dívek. 3+ ()