Jackie Burke, vlastním jménem Jacob Burkowitz, je zestárlý herec před sedmdesátkou, který se kdysi, před třiceti lety, proslavil v televizním seriálu. Lidé ho dodnes poznávají a ztotožňují s postavou, kterou hrál, nikdy se ze stínu „Eddieho“ nevymanil. Vrchol kariéry má tedy dávno za sebou, dnes vystupuje jako stand-up komik v klubu v newyorské židovské čtvrti Levittownu, který vede skutečná legenda komedie Jimmie Walker (hraje sám sebe), ale pořád ještě dokáže lidi rozesmát. Nechybí mu sarkasmus a životní rebelantství. Jeho osobní život není nic moc, je dávno rozvedený, jediný syn mu před lety zemřel na předávkování, a s bratrem Jamesem (a jeho ženou) má dost konfliktní vztah, ostatně jejich dětství bylo neradostné. Při jednom ze svých vystoupení se Jackie dostane do konfliktu s arogantním divákem, popere se s ním a přerazí mu nos. U soudu se také nechová moc pokorně a soudkyně mu napaří třicet dní ve vězení a sto dní veřejně prospěšných prací… (TV Nova)

vojacekr

Tohle nezachránil ani DeNiro, ani jazz a ani New York. Úpná nuda bez nějakého příběhu. Samoúčelným rádoby vtipům chyběl už jen umělý smích publika. ()

Googooplexer

Medzi tými čovinami čo dnes kdejaký producent vyprdne je toto úplný filmový briliant. Mínus jedna len za niektoré prehnané vtípky a tiež za niektoré málo prehnané :) ()

Rada.Shoa

Mě to v celku bavilo...asi hlavně kvůli těm extrémním vtipům a kvůli podání De Nira...nic extra ale neurazí a řekl bych že zabaví při dlouhém zimním večeru... ()

user1982

De Niro je tam síce pozeratelný, ale všetko to GAY Lesbian bullshit mi liezlo na nervy veľmi rýchlo. PS Denni De Vito bol úžasný. PS2 nie je nič trapnejšie ako stand up comedy. ()

peproch

Obsah:. Jackie je jako komik již spíše legendou, dnes je dokonce za hrubost ve vězení nebo na prospěšných pracích a peníze si půjčuje od bratra. Jeho hrdost mu brání vzít cokoliv. Agentka se snaží, on se nepřizpůsobuje, spíše se zamiluje v 67 letech a dokonce zplodí s Harmony dítě… Vlastně to vůbec není komedie, vtipné jsou jen ty hlášky a vtipy, které Jackie předvádí ve svých výstupech. Smějete se právě jen tomu, a je to pravda, dokud se smějete, je všechno v pořádku. Můžete mít za sebou úplně podělanej život, v němž jste jako rodič, partner i člověk poměrně selhali, ale dostanete rozhřešení, pokud jste pobavili hromadu lidí, pokud umíte bavit seniory i adolescenty. Myslím, že film nepotřebuje žádnou podporu, určitě ho koukejte v původním znění, a že nebudete vždycky rozumět, to nevadí, spousta lidí těm vtípkům taky nerozuměli, brali se příliš vážně. Nikdy nebudu mít jachtu a seniorhauz na Floridě, ale snad jsem pár lidí v životě rozesmála. Vtipy o hovnech a orálním sexu budou vždycky politicky korektní ()

pepazapo

Hořký život komika v anglčtině the comedian sleduje komika Jackieho Burka kterého hraje Robert De Niro   film je docela dobrý po většinou se i nečemu určitě zasmějete prostě nenáročná typická americká komedie/drama (viděno v české televizní premiéře) ()