La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

carbono

Úžasně tajnůstkářské, kuriózní, uvěřitelné a nebýt tragického (?) nádechu, tak v podstatě úsměvné. Hádáte v čem, že to vězí tentokrát a když už si myslíte, že jste na to kápli, tak Vám vše prozradí a Vy zjistíte, že jste byli úplně mimo. Příjemná změna! ()

rob_troy

Zhruba hodinová dramatická nuda, kde se španělskej vošoust snaží působit jako největší romantik a tajemník. Sledovat tohohle dirigenta začínalo bejt opravdu únavný, než se objevila první známka žánrového štítku Thriller se skvělou hudbou. A potom jsem se zase začal nudit, což je neskutečně štvalo, dokonce jsem film v jednu chvíli i přepínal, ale dodíval jsem s tím, že jsem viděl všechno podstatný. No, jestli si film pustit někdy znovu, nejspíš ne. Jednorázový a tichý drama, kde je hlučná jenom bouřka. Bohužel za 3 hvězdy. ()

Hotride

Ze všech možných klišé rozuzlení se vylouplo něco opravdu neočekávaného a výjimečného. To uznávám. První čtvrtina sice slabší, ale celkově úžasná podívaná. ()

bodula

První půlhodinka trochu nudí, ale jinak skvělý film, který jsem si pustila bez přečtení popisu a puštění upoutávky a udělala jsem dobře, trailer nesmyslně moc prozrazuje! ()

jafuska

Na to, že to bylo Kolumbijské, tak teda klobouk dolů, ze začátku to bylo takové o ničem, ale druhá polovina už měla svoje napětí, svoje drama, nečekala jsem, že mohou natočit tak dobrý a napínavý film, třeba nás tato země ještě někdy překvapí s dalším filmem, který bude tak y tak dobrý jako tento, ()

Greendell

Ze začátku je to trochu úmorný a nic moc se tam neděje, a jen je člověk v očekávání kdy "to" konečně přijde. Pak se to konečně rozjede, a hned je to jiný kafe. Navíc jsem celou dobu čekal, že to bude o úplně něčem jinym. Takže za překvápko dávám * navíc. Španělé to poslední dobou dělají docela dobře, takže jen tak dál amigos :-) ()

miki68cz

Velice, ale opravdu velice povedený kousek. Zajímavá zápletka, spíš psychologický film než horor. Do detailu promyšlený scénář. Vřele doporučuji ()

Pitryx odpad!

Kurník kdyby zde alespoň nedělali z lidí pitomce. Prý Thriller / Horor. Takhle kdyby napsali romanticko erotická volovina, byli by rozhodně blíže pravdě. Tři čtvrtě hodiny prostá nuda. Ještě že se tam občas ukáže Martina García nahá, to aby divák /mužský/ neusnul. Pak to pokračuje stylem Rosamunde Pilcher, nebo jak se babice jmenuje, totiž nemanželským čtyřúhelník, a samozřejmě jedním jediným ststický slepohluchý místem. Takže vlastně jediné oživení je právě ten klíč, nebo ta klíčová věc. Za deset či patnáct minut slabého napětí, nemohu hodnotit jinak. A to nepočítám, že obě hrdinky se chovaly jako krávy. Takže jsem jim to přál. Naštěstí mne z polospánku probrala moje oblíbená Beethovenova symfonie 7 in A major: II. Allegretto. Ještě že tak.Jinak bych konec prospal. 201207278630/9149 ()

vittorrio

Myšlienka výborná, jediná škoda pradlhého úvodu. Prsia hlavnej hrdinky nie sú jediná vec ktorá prvým 30 minútam filmu chýba. Absentuje tiež dráma, akcia, atmosféra, prekvapenie. Potom to však už naberá solídne grády až sa z toho vyvinie celkom slušný kúsok vo všetkých spomínaných ohľadoch. Neviem však, či po nazvaní tohto diela thrillerom sa ostatné thrillery neurazia ale viac mu sluší DRAMA. Tá to určite bola a doporučujem si ju pozrieť keď už pre nič iné aspoň pre tú nevídanú myšlienku a nápad. ()

Heyyy

Tak tohle byla síla... pomalejší začátek, ale asi po půl hodině se to změní v brutálně napínavej thriller. Nejvíc mě dostala ta změna chování Fabiene. Celkem by mě zajímalo, jak by to pokračovalo, i když tím by se asi vytratila ta tajemná atmosféra, kterou film zanechá. ()

Romeroo

Španělsko-Kolumbijská love story ve stylu big brothera. Vysílat tohle na české komerční TV jako 40 min seriál, neváhám pětkovat. Zápletka prostě na hodinu a půl nebyla. Vykoupení přinesla až poslední půl hodina co navodila hezkou husukůžní atmosféru. Nic co bych chtěl vidět znova, nic co by mě výrazně nebavilo... ()

boombang

O tomhle filmu lze těžko napsat něco bez spoilerů... btw, spoileruje dokonce i plakát... takže tentokrát svůj komentář omezím na souhlas se zdejšími názory, že pokud má herečka ukázat prsa, musí nejdřív nějaká mít. ()

Katte

Začátek? Blá blá nuda nuda, jasně to už jsme viděli 100x aha jasně no sex, milenka... a pak?! What the hell? Co se děje? Jaký střih? Kde to jsme? :O najednou jsem se nemohla očima odlepit za mě 5* a M-A-Z-E-C ()

macetoma

Svěží závan jižního větru ! Tak mistrně stavěný příběh plný záhad, napětí a fantastického rozuzlení jsem už dlooouho neviděl a jsem rád, že jsem se dočkal. Všichni by povinně měli shlédnout a hlavně borci z Hollywoodu, aby se něco přiučili, jak se to má dělat. Dávám 4 hvězdy. ()

RafaKrakal

Od tohoto filmu jsem neměl velká očekávání, a proto jsem byl doslova šokován jeho originalitou. Co se původně zdálo býti nudným zamilovaným příběhem se záhy změnilo ve vysoce kvalitní mysteriózní drama s naprosto originální a nečekanou zápletkou. Celý zážitek podtrhují vysoce kvalitní herecké výkony a film jako takový naplno ukazuje potenciál španělské kinematografie. Za originalitu a neotřelé zpracování hodnotím plným počtem hvězd. ()