La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Adam84

Bezprostredne po pozretí veľmi ťažko nájsť slov. Veľmi dobre natočený thriler po ktorého zhliadnutí bude sklamaný snáď len málokto. K deju sa rozhodne nemám v pláne vyjadrovať, snáď len že nič originálnejšie som už pekne dlho nevidel. Pozerať trailery ani čítať toho na tony pred zhliadnutím filmu väčšinou nemám vo zvyku a v tomto prípade je to priam nevyhnutné. Aj napriek tomu že zvrat na ktorom spočíva celá originalita prichádza v prvej tretine stopáže, podľa mňa trailer prezrádzajúci túto časť deja veľmi významne degraduje zážitok z tohto snímku. Preto je vhodné sa mu oblúkom vyhnúť a proste sa len nechať vtiahnuť tým čo La Cara oculta servíruje. ()

Dr.Jane

Povedené a bavilo mě to celé přesně tak, jak to bylo naservírované. Lehký mráz v zádech v obložení přidrzle decentní erotiky. Hmmm. Škoda jen, a to nikdy nepochopím, proč název filmu sabotuje divákovu fantazii. Jinak super a body plus za opětovné rozvíření diskuze, kde končí bradavky a začínají ňadra... Vaše starosti na mou hlavu:-) ()

BlackAngels

Já vidět takhle z první řady jak si můj přítel najde jinou i když neví co se mnou je... asi bych to sklo prokousala, podhrabala bych se tím pancéřem a prolezla vodovodním potrubím! Tohle bych prostě neunesla. I když to byl taky pěkně vykutálenej zmeteček, kterej nevěděl co je to mít rád, když mohl zanášet s takovou vochechulí tak pěkné babě... No víte jak to je s těma patrama baráku kde pro vás maj s každým patrem lepší protějšky... a poslední patro je prázdný jen aby si lidi uvědomili, že nikdy nebudou spokojený... :-) Škoda jen její pomsty... Moc malá a slabá... Za to co si prožila. Trýznění nejen hlady a všemi lidskými potřebami, ale i trýznění duše. Je to pěkná psychárna. Nechtěla bych být v její situaci ani na minutu. Ale na zkouknutí doporučuju! ()

EggO

Trailer jsem videl az po filmu a jsem rad ze jsem ho nevidel pred filmem. :D Cely film me nadchl. Herecky jsou nadherne, i kdyz maji male prsa. :D Hlavni herec takovy nejaky, ale zahral to v pohode. Hodnotim predevsim ten napad , ktery je uzasny, dokazal jsem se vzit do v sech 3 hlavnich roli a musim rict ze tenhle film me fascinuje. ()

MP17

Netradiční napínák, plný pěkných malých koziček. Nečekal bych, kolik napětí a strachu se dá udělat mezi třemi lidmi bez jediné vraždy. ()

Facerr

Geniální kus. Rozjezd je sice nenápadnej,ale pak to dostává slušný grády. Čekal jsem nějakou "bubákovost" s duchama, ale dostal jsem něco mnohem lepšího. Prozrazovat cokoliv by byla škoda, tak jenom doplním, že mi tady sedlo všechno. Nápad, muzika, hééérečky (svině jedny - až uvidíte, pochopíte proč:) a vyjímečně nevadila ani španělština. Hodně silný 4 hvězdy. ()

ptajda

Film, který začíná jako každé druhé béčkové romantické drama. Nicméně v okamžiku, kdy jste zcela zataženi do děje, se příběh lásky změní na neskutečné drama. Každou minutu ve mě vznikaly nové emoce. Chvíli fandíte jedné postavě, po chvíli zase zcela jiné. Film, ve kterém není viník a přesto jsou vinní všichni. Ukázka toho, co jste pro lásku schopni udělat - zavrženíhodný sobecký skutek nebo pochopitelná touha po vlastním štěstí? Výborné herecké výkony, originální žánrový mix, nekompromisní příběh. Bravo! ()

CrazymanM

Přes ten začátek jsem měl dosti problém se prokousat,pak to naštěstí bylo o moc lepší,to rozuzlení bylo velmi dobré! ()

lobo87

Tak to bol, ako hovoria bratia Česi, nářez jak hovado. Skvelý thriller! Dlho som nevedel, čo od filmu čakať (popravde som sa obával, že sa to naozaj zvrtne na duchársku tému), ale toto som nečakal. Celým filmom sa tiahne skvelá atmosféra podporovaná neočakávanými zvratmi a vy naozaj neviete, ako si jednotlivé postavy zaradiť. Ono sa to ani nedá, pretože každá má svoju "hidden face". Skvelá réžia, primeraná hudba, dobrí herci a neskutočne sexi Martina García. Chýbalo veľmi málo, aby som išiel na maximum... 80% ()

Radyss

Ze začátku si budete říkat, jestli se nedíváte na nějakou španělskou romantiku. V půlce filmu však dostanete od režiséra to, kvůli čemu jste si film pustili. Tak blízko a přitom tak daleko, že? ()

Lucbric

První polovina filmu vypadá jako duchařský horor, člověk pořád čeká, kdy na něj něco vyskočí v koupelně ze zrcadla, ale ono je to všechno vlastně trochu jinak.. jeden z filmů, na který se podívám moc ráda znovu a znovu.. :) ()

boyjm

Spoiler: A zase jsme u toho. Kolikrat jsme se ucili ze do mobilu se nelozi ? Zenske pak delaji .....iny a chudak pes se z toho muze zblaznit. ()

DonBraso

Když jsem dodíval nedávno druhou sérii Narcos,tak občas ke konci vyskočilo jméno režiséra.Ano,byl to právě Andrés Baiz.Nedala mi to a mrknul jsem právě zde,že tento film režirovál.Musím říct,že ten rukopis je tu trochu znát.Samozřejmě člověk čeká duchařinu v domě,ale to se brzo přepočítá.Je tu thriller jak víno.Člověk ani nemusí nějak u toho přemýšlet,jen se tedy zamyšleně podivuje,že během prvních pět minut servírka už s někým chrápe.Pak přijde jeden velký střih a začíná podle mě asi ta nejnudnější povinná pasáž,jak Adrian poznal Belén.Jakmile se otevřou tajemná dveře tak začíná slušná divočina,která je chytře natočena.Není tu sice ani jeden extra moment,který bych si z toho vzal,ale bylo to podmanivě učarující řemeslo.Jinak jsem tušil,že babka určitě chodila dřív s náckem,to vážně už přestává být šokující ve všem ve filmech:) ()

Plaque

Svieži vietor zo Španielska a kolónií, aj tak sa dá nazvať tento snímok. A doteraz som sa divil, že všetkým lovcom nacistov to trvalo strašne dlho, kým tie hovädá vypátrali. Už tomu rozumiem a nie je sa čomu čudovať. Rád by som zdôraznil, že ak prežívate film naplno a vytvárate si sympatie či antipatie k jednotlivým postavám, tak v tomto prípade to odporúčam robiť veľmi zdržanlivo. Postavy, ktoré vám budú sympatické postupom času znenávidíte a zase naopak. Takisto u mnohých z nich budete síce rozumieť nejakej tej vnútornej motivácii, tá je, mimochodom, vyskladaná úplne bravúrne, ale aj tak si veľa krát zabijete muchu na čele. A posledné poučenie - každá fantasma môže mať aj racionálne vysvetlenie. ()

natalie15

Smutný film. Naozaj smutný film o jednej sebeckej žene, ktorá odmietne pomôcť človeku v núdzi, aj keď, doslova povedané, drží v rukách kľúče k jeho slobode a životu. A o žene, ktorá si chce preveriť svojho milého a tak spraví jednu naozaj osudovú chybu, za ktorú hlboko zaplatí, ale nie viac, ako tá prvá žena. Smutné, naozaj smutné. Dobrá filmárčina. ()

wallax

Tí Španieli to vedia (dokázali to napríklad v thrilleri El Hoyo - Diera). Ďalší skvelý mysteriózny thriller, tento krát pomerne silno realistický. Perfektne budovanie deja a napätia, až príde vysvetlenie pozadia príbehu a človek by čakal, že to je koniec, ale nie, napätie stále narastá aj po tejto zmene v scenári. Herecky jednoduché no funkčné, príbeh rafinovaný ako biely cukor či vysoký rozparok na ženských šatách. Výborný film. ()

kalysta

Poslední dobou se roztrhl pytel s duchařskými hororoy, které opravdu nesnáším. Naštěstí tento film se k nim řadí jen velmi vzdáleně a přestože se ani o horor nejedná, celkem jsem si jej užil. Film má originální zápletku, dobré herecké výkony a skvělou výpravu. Film Vás chytne a před koncem rozhodně nepustí. ()

Steeler91

Vďaka tomu, že som nevidel trajler som si mohol vychutnať celý dej v plnej kráse. Musím sa priznať že ma to tak vzalo, že som celú noc nespal a premýšlal nad tým koncom, ale aj ako to mohlo vôbec niekoho napadnúť. Nahotu vo filmoch trošku odsudzujem, ale myslím že tu mala svoj účel. Málokedy vidieť takýto film. Klobúk dolu.... ()

Naghavi

Velmi příjemný film, žánrově čistý thriller o jedné naivní slečně, která si chtěla vyzkoušet, jak bude její přítel reagovat, když na čas zmizí ze světa...Její prvotní reakce na to, že mladý, úspěšný muž po ní dlouho truchlit nebude, byla trošku trapná, co jako čekala ? Stejně tak, opravdu si myslela, že jí její souputnice chce pomoci ? No, nevím - tak, jak to nakonec dopadlo, se mi líbilo, bylo to opravdu hezky natočeno i vymyšleno... ()

Venceslao90

La cara oculta - aneb další pecka ze Španělska. Nenechte se ale zmýlit a nečekejte horor, tohle totiž žádný horor není. Těžko říct kam to vůbec zařadit - ze začátku se to tváří jako romantická komedie, pak se z toho stává spíše thriller či drama. Jedno se tomu ale upřít nedá - a to velká dávka originality. Od filmu jsem toho čekal hodně, a to jsem taky dostal. Supr! Lepší 4* ()