poster

Decoding Annie Parker

Drama

USA, 2013, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hansel97
  **

  Neskutečně nudný tyjátr o rakovině na milióntý způsob. Ne, vážně. Kolik filmů se o rakovině točí ročně? Nejsou i jiné nemoci? Jako osvěta dobrý, ale panebože trochu s nimi ubrat by šlo, když je většina na stejné brdo a liší se minimálně. Tady je sice příjemné obsazení, ale tím to tak končí a na příběh pacientky s rakovinou je jen lacině našroubovaná snaha výzkumu o rakovinu prsu.(6.3.2016)

 • kaylin
  ****

  Celkem silný příběh, kterému se i přes téma snaží spojit drama s komediálními prvky, ač ke konci už jakákoli komedie z dění naprosto mizí. Místy se může zdát, že se jedná jen o hru na city, ale skutečnost, že to je příběh, který se stal, je velmi silná. Snímek "Decoding Annie Parker" mě neohromil, ale rozhodně zaujal.(23.6.2014)

 • Heroine
  *

  Asi by se mi to víc líbilo jako bizarní sociální drama/komedie, než jako honba za informací o rakovině. Ta příběhová linie mi totiž přišla nezajímavá, emocionálně laciná a zároveň k ničemu, protože celý ten velký objev velký rozdíl neudělal. Ale fakt, že hlavní hrdinka přežila tři útoky rakoviny především díky silné vůli, a scény z pohřbů, za to jedna hvězda určitě :-)(9.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace