Do právě otevřeného „hubnoucího“ sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni tu teď pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu. Tím se pro většinu z nich pobyt v sanatoriu stává noční můrou.  Hrdinové Jedlíků jsou romantičtí i pošetilí, vtipní i dojemní, žádný z nich nepostrádá smysl humor. Všichni jsou vedeni láskou – k lidem, věcem, práci, a samozřejmě k jídlu – a každý z nich ji také nakonec najde. Jak už to prostě v dobrých filmech bývá. (oficiální text distributora)

martle

Hvězda za Dádu Patrasovou, protože ji prostě miluju. Jinak totálně nuda, komedie to nebyla ani v jedné minutě. Čekala jsem, že když tam hraje někdo jako Stropnický(jsem naivní,myslela jsem, že je to herec na jiném levlu) bude to film na lepší úrovni. ()

ArchAngel_ odpad!

Co vás jako první napadne je: "WTF?" Nejen že film nedává smysl, ale celé je to tak otřesně technicky natočeno, že zůstává rozum stát nad tím, jak si tohle vůbec někdo dovolí vypustit do světa. Na youtube existují mnohem lépe natočené amatérské filmy mobilním telefonem než je tohle .... Autor a většina "herců" by měla chodit kanálama a další herci a všichni diváci pak zažalovat tvůrce za újmu. Jinými slovy jsou výborné filmy, dobré filmy, špatné filmy, pak je kategorie Bčkových filmů, Cčkových, někde mezi nimi běžné porno ... pak špatné porno .... caviar, zoo apod. porno a pak daleko za tím jsou Jedlíci aneb Sto kilo lásky ... ano, přesně tak špatné to je. Člověka až napadá, že je to snad schválně. Hodnocení: absolutní 0% (záporné by bylo více vypovídající). ()

Petromilka1

Úmyslně hodnotím třemi hvězdičkami, oproti tomu že skoro všichni tady přiřkli tomuto filmu nálepku ,,ODPAD,, Film mne zaujal myšlenkou a zpracováním k tomuto tématu. Protože když se na to člověk podívá z pohledu psychologa, obezita je opravdu nemoc, která má co dočinění s duševní nepohodou. A jak řekl sám autor filmu p.Magnusek....Scénář ho napadl v okamžiku, kdy v noci vyjídal ledničku, u které ho načapal jeho syn a řekl mu...,,Tati nežer, nebo umřeš,, a ve filmu všichni herci, kteří ztvárnili role obézního pacienta, nesli myšlenku a trápení, které ti nešťastníci utěšují jídlem. A my i kino se smálo...tak že taková oddychovka ()

fibur84

Tento film by se měl jmenovat spíše Jedlíci aneb Sto kilo reklam. PP se zde vyskytuje všude. Beru, že v dnešní době není lehké v běžném prostředí města natočit film, kde by se čas od času na pozadí neobjevil název obchodu, ale tak zjevná a vnucující se reklama jako v tomhle filmu, to už je moc! K samotnému filmu - námět dobrý, zpracování příšerné. Narozdíl od spousty dalších komentujících se mi Magnuskova prvotina Bastardi líbila, tak jsem bral komentáře a hodnocení k tomuto filmu s rezervou. Bohužel jsem se mýlil a zjistil, že tento film nemá snad žádný pozitivní aspekt. Byť se jedná o komedii, tak jsem se zasmál jen jednou - hlášce "To je píča..." Magnusek by neměl vůbec hrát a ostatní herci by měli zůstat u těch svých nekonečných seriálů. Je smutné, že kvalita filmů, které Magnusek režíruje, má sestupnou tendenci. Co nás čeká příště??? ()

redme

Už když vidím v titulech jméno Magnusek, otřásám se hnusem. Pan Magnusek jako herec nestojí za nic, je to ochotník nejhrubšího zrna. A jako režisér ? Stačí jeho počiny Cikánská pičovina 2 a 3 . Tenhle film a nic jiného od něj opravdu vidět znovu nemusím a v rámci zachování duševní rovnováhy toto (ne)doporučuji VŠEM !!!!! ()

p.hubicka

Já nevím... ono to nebylo úplně debilní ten nápad ale to zpracování!!! Ty nesmyslné scény, proč se mám jako dívat 2minuty na liposukci stehen Dády? ..... Proč tam doprdele byl Janda a s tím nechutně tlustým hercem tam hráli jakože na gytáry a hudba byla úplně mimo? Proč proč?.... jediný sympaťák tam byl Magnusek... ()

JARDAHONDA odpad!

Velmi slabá komedie, spíše paskvil. Co se týče příběhu, scénáře a celkového zpracování, tak velké zklamání. Místy morbidní a nevkusné. No nic není každý den posvícení, je tu další odpadový kýč " českých komedií " 0% ()

mufy001

Podle mě to zas tak zlej film neni, sice hovadina ale dalo se na to koukat. Párkrát jsem se dokonce i zasmál. 4/10 ()

andy60

Víc, než jestli ti tlouštíci zhubnou, jsem se u filmu zabýval tím, co dělat, abych zůstal v bdělém stavu. Spánek se dostavil asi v polovině, což možná byl ten nejlepší možný konec a zároveň vysvobození. ()

Lvísrdce

Na mě to působilo pozitivně. Úsměvná komedie. "staromilský" typ humoru, ktrerý je položen na mírné absurditě situace.Tedy minimum vulgariznů a kde zazní, tam mají smysl. Taktéž skoro žádné slovní hříčky, žádné crazy vtipy, u kterých bych se válel smíchy. Film mě pobavil a mám takové podezření, že by se na něj dalo podívat i podruhé. Pozitivní hodnocení možná ovlivnilo to, že jsem to viděl jen v televizi a tedy ty technické detaily, nad kterými se rozčilovali ostatní, tak nějak zanikly. ()

kreyson13

Obyčejná ptákovina, za který bych za kino peníze nedal ani omylem, ale v TV se na to dá za dlouhých zimních večerů kouknout. Nechápu, proč se nad tím všichni tak pohoršujou a omdlívají. Že nad tím zvrací Spáčilka, to bych pochopil, je za ty svý kydy placená, ale ostatní estéti tady mě fakt baví. ()

neo101 odpad!

já to nepochopil. Proč jedou hubnout do sanatoria, když nehubnou? A předpokládám, že pár desítek tisíc je to stálo. Nejvtipnější věcí byla asi hláška o smrti stopařek a asi jedinej vtip celýho filmu. Odpornej lančmít v konzervě se žere lžící? Od kdy? Tohle jinam než do odpadu nepatří a přitom to téma neni zas tak úplně beznadějný. Trapný Magnusek, odporně tlustej Chára, hnusná Andrlová a Patrasová, obě za těžkým zenitem, debilní Nývltová a Stropnický. ()

Redyx1 odpad!

Tento Magnuskův komediální počin Jedlící,svým velmi jednoduchým ztvárněním věčného boje člověka s dietou postrádá náboj,akci,reakci a do komedie má velmi daleko. ()

DavidAAAA

Ne zrovna povedený remake filmu Sedm hladových. Jedná se o naprostou nudu, kde trocha vtipu chivlkami malinko vykoukne, ale okamžitě se zas schová. Film je natočený trochu způsobem podobným Kameňáku, ale i tenKameňák je proti tomu extra třída. A možná překvapivě, Tomáš Magnusek jako herec není zrovna špatnej.. Jinak ale, hodně moc pokleslé. ()