Na Cenu Akademie® nominovaný scenárista Stuart Blumberg (Děcka jsou v pohodě, 2010) uvádí svůj režijní debut plný ostrého vtipu a dojemných momentů. Mark Ruffalo, držitel Oscara® Tim Robbins a Josh Gad (muzikál "The Book of Mormon") vévodí hvězdnému obsazení fi lmu o třech mužích, které spojuje na první pohled neviditelná, o to ale nepříjemnější diagnóza – závislost na sexu. (Bontonfilm)

Lord.Jim

... a vždycky je tam nějakej hoodně trapnej moment, kterej dokážou vyrobit jenom Američani. To mohlo bejt taaaak dobrý. ()

Aljak

Nič prevratné, ale celkom zaujímavé a rozhodne som sa nenudil, aj keď ako komédia mi to v zásade určite neprišlo - možno až na pár ironických a sarkastických hlášok, ktoré často situáciu vystihli. Námet o závislosti na sexe je však na zamyslenie, aj keď mi to prišlo trochu moc prehnané, že by sa niekto až tak strašne nedokázal ovládať. Avšak bol to zároveň aj film o priateľstve, vzájomnej opore a spolupatričnosti, no a veľmi sa mi páčilo ako tu bolo vyjadrené, že človek sám o sebe si často pomôcť nevie, no s morálnou podporou ľudí (hoci s rovnakým problémom) sa hneď čelí všetkému ľahšie. Napodiv ma Mark Ruffalo až tak nebavil, zato Josh Gad veľmi milo prekvapil. No a pri pohľade na Dede som sa divil, že ako strašne sa podobá na Pink - a napokon to predsa len bola ona. Takže celkom fajn, aj keď ten zlom v deji mohol byť podľa mňa aj oveľa skôr a zároveň mi to potom prišlo také nedotiahnuté. ()

M.i.k.e

Nikterak výrazné drama,které ve výsledku nejvíce připomíná Kids are all right (ne tématem,ale výsledným vzezřením).Dobře zahrané a místy i vtipné,ale počítám,že zítra už nebudu vedět,že jsem viděl...60% ()

Attta

Trošku podivné téma, ale herci mě u filmu dokázali bez váhání udržet, a to si myslím že je hlavní. Nebudu se tu jako ostatní šťourat v tom jestli, co by se v USA mělo / nemělo v USA léčit, a jestli je film opravdu o závislácích na sexu, nebo jestli je v pořádku se zříct masturbace apod. Ten film podle mě ani nebyl za tímto účelem natočen a proto to zde nebudu ani rozebírat. Není to nic převratného, ale jako odpočinkový film bohatě stačí. Přemýšlel jsem že dám čtyři hvězdy s odřenýma ušima, ale nakonec se rozhoduju jen pro 3. ()

dr.fish

Tohle dost těžko hodnotit. Pokud by ten námět člověk měl brát vážně jako film o skupině závislých na sexu, kteří se z toho léčí, je to naprostý blábol. Takže nám zbývá komedie, na což to není ale skoro vůbec vtipné, naopak přavážně vážné. Film se potácí mezi dramatem a parodií, není to ani tak anit tak, celkově tedy průměr. Je ovšem fajn vidět Tima Robbinse a Gwyneth Paltrow.60% ()

Johnny.ARN

Šablonovitá dráma s Avengermi pre dospelých. Dá sa nad tým zamyslieť, dá sa to dopozerať, dá sa z toho niečo odniesť. Stále je to predvídateľné a prevarené klišé, aj keď samotná "choroba" tu ešte nebola. 2 z 5 ()

terunka003

Dramatické, svádějící, závislé, kamarádské, jednoduché, pozitivní. Zbavit se závislosti je těžké, Pomocé přátel a skupiny to jde o něco lépe. Do toho nějaké to soukromé drama a máme pohodový film. Děj je jednoduchý, zápletky také, navíc je jasně očekávaný výsledek. Vše končí dobře, pokrokem a usmířením. Prostě pozitivní film. ..Pink mi nevadila, navíc se na ní hezky kouká..a to její háro, supr.. ()

Pavlínka9

Nebrala bych tenhle film jako "komedii". Přijde mi, že mluví o dost důležitých tématech a není to jen o sexu. Je to o slabostech, závislostech a tomu, být sám sebou, ale zároveň neskutečně silný a držet se zuby nehty... Trojice - Ruffalo, Robbins a Gad - je hodně silná a zpočátku mě zajímali první dva, ale ve výsledku jsem byla nejhrdější na Gada, který opravdu udělal kus práce...Nemám s tím zkušenost, tudíž nevím jaké to je a nedokážu si představit to nutkavé přání udělat to, co člověk nesmí. Dost se mi líbilo, že se tam objevili další osoby, které byly na něčem závislé - ať už syn, či Paltrow či informace o žloutence ženy hlavního představitele...Přišlo mi to hodně "pravdivé" a syrové až kruté, ale prostě tak to někdy v životě bývá....Je tam hodně silných momentů, při kterých jsem si řekla, že jsem ráda, že jsem si tímhle (zatím-třeba) neprošla...a samozřejmě jsem začala přemýšlet, zdali jsem na něčem závislá... ()

Timak

"fucked up movie full of fucked up people" Pekelná nálož na Vaši psychiku. Nicméně je to kvalitní práce, která určitě stojí za shlédnutí. Jinak bohužel jsem se nemohl zbavit dojmu, že koukám, jak kámoš vojíždí kámošovi holku. Nechci spoilerovat, ale Cervenak to vystihnul vcelku přesně. ()

MickeyStuma

Několik postav chodící na skupinovou terapii kvůli závislosti na sexu a jejich životní osudy a trápení. O tom je tento snímek na sociální téma, který překypuje lidstvím, životních tragédií a dalších různých mrzutostí. Poklidný umělecký dojem je ze snímku patrný, ale k artu to má přeci jen ještě nějaký kus cesty. Dané téma je však k zamyšlení a na určité cílené lidi svým způsobem i moralizující. Citlivé téma je poukazováno vcelku jemně a dá se říci, že hlavní myšlenku si tento počin nese velice příznačně. I když tu několik vtipných momentů je, o nic zábavného se ve své podstatě vůbec nejedná. Tvůrci tímto poukázali na fakt, že i závislost na sexu je problém jako každá jiná závislost a že lidé tímto trpící to taktéž nemají v životě pranic jednoduché. ()

lemonova

Chápem, že film, ktorý vraví o závislosti na sexe ako o probléme, nemôže byť dostatočne cool. Ale vďaka zaň. ;) ()

mira.l

Tak takhle nějak to dopadá, když se sejde poměrně slušný herecký kádr a vzejde z toho něco, co mi dvakrát nejede. Několik chlapů se více či méně (spíš méně) úspěšně léčí ze strašné nemoci - závislosti na sexu a ...a ... a co vlastně?? Nějak mě to moc nezaujalo, myslím, že je to film, o kterém za pár dní nebudu vědět, že jsem ho viděl. Film jako takový tak za lepší dvě, a třetí je za Gwyneth, M. Ruffala, T. Robbinse a taky trochu za Pink, o které jsem tak trochu nevěděl, jestli tam byla úplně zbytečná nebo naopak byla příjemným zpestřením. Závěrečný výstup M. Ruffala s tou slečnou jsem nějak nepobral, pokud to měla být opravdu jeho dcera, tak to už jim asi jebalo všem. ()

morfas

Jiskření mezi Ruffalem a Paltrow je super, ale postavit terapii při odvykání závislosti na náhodném sexu na tom, že zakážou i masturbaci? V jakém zvráceném světě to žijeme?! :-) ()

papadoce

Už zase. No ktorý kokotár označil toto za komédiu. Narval by som mu do riti ježka a zašil mu riť. Je to DRÁMA...D R Á M A !! Ruffalo, Robbins, Paltrow sú štandardne skvelý a všetky hviezdy, aj keď je ich málo patria im. Moje hodnotenie je zrejme dosť ovplyvnené tým, že som očakával komédiu a tá sa nekonala. Kokoti. ()

MiTrAnDiR

Velmi dlhu dobu som sa na tento film tesil a film nezklamal.Polozme si ruku na srdce a sami seba sa spytajme ci marketing nevplyva na nas zrovna takisto ako na zavistlych na sexe...Vsade okolo je nahota,uz neexistuje intimita.Tato sonda do zivota zavistleho ukazuje vzostupy a pady postihnuteho "chorobou" Herecke obsadenie mi bolo sympaticke,scenar miestami vtipny.Odporúčam film kazdemu. ()

Blazis34

Thanks for Sharing na mě působil otevřeně, na nic si nehrál a nastínil nám muka, která lidé závislí na sexu prožívají. Pozitivně na mě působily herecké výkony Gwyneth Paltrow a Pink, která byla příjemným zpestřením hereckého obsazení. Celkově nejde o žadné velkolepé dílo, ale svým způsobem je originální a dokáže diváka udržet v pozoru po celou dobu příběhu. Tudíž dávám tři hvězdy - 60%. ()