Bývalí mariňáci a současní zaměstnanci soukromé bezpečnostní firmy, Cross a Manning, jsou se svým týmem pověřeni dohledem nad vyklízením starého tajného vězeňského komplexu. Ten má být druhý den uzavřen a všichni vězni mají být převezeni do federálního zařízení. Musejí také dohlédnout na příjezd dvou záhadných vězeňkyň. Krátce poté je však objekt vězení napaden skupinou elitních žoldáků, která pátrá právě po oněch nově příchozích vězeňkyních...  Poté, co je odhalena totožnost obou žen, si Cross uvědomí, že se dostal do centra mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit. Samantha, jedna z vězeňkyň, je kurýrem z neamerické tajné služby a má v sobě implantát s tajnými finančními informacemi. Kdyby ovšem zemřela, informace se smažou... (TV Prima)

chytri

Seagal už nikdy nebude tím, čím byl, ale Austin je prostě dobrej. Ano nejedná se nikterak originální či logický film, ale je tam pár dobrých hlášek a celekm slušně to běží. Čekal jsem to horší, ale jedná se o celekm fajn podívanou. ()

soukyd33

Slušná jízda. Akční střílečka a dobré bojové scény. CIA má tentokrát smůlu. Poznámka: Až na český dabing, to bylo super. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

JesseJames37

Steven Seagal se stále snaží přicházet z dalšímy akčnimy filmy. Předem říkám, že na první pětku Seagalových filmů to nedosahuje. Nic méně,,, o proti současným filmů,, Steavna musím říct že tentokrát to není k zahození. Temná atmosféra vězení,, které se zavírá, každý chce rychle domů a bezpečnost slábne. Seagal a Austin ale tvoří dokonalou dvojku a oni nenechají jen tak něco náhodě,, oba dva byly ve filmu skvělí a Steaven konečne nebyl sám. Společnost jim dělalo i tří člené komando a svého nepřítele přemohly jako tým. Tento film se nesl ve stylu Smrtonosné pasti, kdy je lokace danná a vní se odehrává celý příběh a mnohdy je těžské se ztoho dostat. Ze Steavnových filmů z nejposlednější doby asi top,, Bylo tady mnoho klišé,, a určitých nedostatků, ale jako fanoušek akčních filmů a fanoušek Seagala se ho tentokrát zastávám. Velice ucházející...65 % ()

Ankroth

Štefan to stále nezvdává a já tak na ty jeho blockbustery pořád vejrám, i když poslední dobou už nejde o těžkotonážní sračky jako obvykle. V tomhle případě bych to viděl na lehce podprůměrné béčko. Akce není vůbec špatná, kulisy jsou zase otřesné, kamera se ale aspoň chaoticky neklepe a dokonce je něco při boji vidět. Přestřelky a různé bojůvky ujdou, Seagal pořád zdatně lamé pracky, jako navlíknutý v kevlaru ale už působí trochu směšně. Austin je chvílema pěkně neohrabanej, většinou se mu však daří spolehlivě kosit nepřátele. Navíc oba starci tu nejsou sami, mají totiž zdatné pomocníky, což třeba já osobně vítám a musím říct, že Seagalovi práce v týmu sedí mnohem víc. Tak uvidíme, čím nás obšťastní příště! P.S: Když Steven jednomu týpkovi drží ruku, tak chvíli počká, zadívá se mu do očí a následně jeho pracku drsně zlomí. Zatímco nebohý voják řve jako píchlé prase, Seagal se na půl usmívá a komentuje jeho chování slovy "You f*cking pussy!" To je ale drsňák, panečku! ()

hajner

Absolútne lacný jednoizbový film ale sranda. Zbytočné odveci dialógy s majstrom bojového umenia a wrestler plešáčikom. Ale nieje to to najhoršie čo som kedy videl. ()

Ruprecht1. odpad!

Damn, tohle bylo stupidní. A že snesu hodně. Film vystihne věta: "Střílej, střílej, jsi voják, ale nic netrfíš, tak to krop jak šílenec". Tohle se prostě vůbec nepovedlo. Za mě odpad. ()

emik

Pěkný průměrný akční film, až na pár větších chyb se na to dalo určitě koukat i když s jedním zavřeným okem. Takže za mě 50% ()

PORTER44

Pár koukatelných akčních scén jinak slabý akčňák,v hlavních rolích tři známé tváře Seagal,Austin,Paré ale nic platné,příběh,prostředí,efekty slabota. ()

Dstar

mno...zde záleží,ze kterého úhlu pohledu se na dílo podíváme...já si vyberu úhel ,který je založen na jednoduchosti.Čili pokud má člověk dobrou náladu,nudí se,má před sebou křupky nebo tyčinky...tak se ta nuda tímto dílem dá přežít...ale pravdou je,že záporný hrdina(ten zlý),byl tím hodným poměrně rychle zlikvidován...skoro jak v pohádce...schovávání se za papírové krabice mne taky pobavilo...ale nu což...i v akční Seagalovce,je trocha srandy:-) za mne 50% ()

Milsa

Celkom podarený akčný krvák. Určité okamihy boli očakávateľné, keďže ich naznačili samotní tvorcovia vo filme, čo bola škoda. Film by bol viac naplnený prekvapivými zvratmi. ()

Johny203

Seagalove akčné scény ktoré sú snímané z blízka a plné strihov, kedy sa takmer nepohybuje iba hýbe rukami a každého zmláti bez jediného problému sú dosť nudné.  Podobne tak nevýrazné, šedé prostredie. Steve Austin tu nemá ani 50 ale vyzerá hrozne staro. Dokonca tu nie je ani nahota, maximálne tak presvitajúce bradavky. Neexistuje žiadny dôvod prečo tento film vidieť. ()