Nedaleko horského města, které se potýká s řadou únosů a vražd, se samotářský spisovatel Paul (Banderas) ze všech sil snaží vyplodit scénář v naději, že tím konečně odstartuje svou kariéru. Když se v restauraci za napjatých okolností seznámí s tulákem Jackem (Rhys Meyers), Paul mu nabídne nocleh. Podrážděný a neodbytný Jack se však brzy vetře k Paulově práci. Když se pak kvůli bouři ocitne odlehlá chatka bez přísunu elektřiny, oba muži rozehrají nerovnou hru kdo z koho, která ukončí minimálně jeden příběh. (HBO Europe)

MickeyStuma

Když spisovatel píše někde na samotě knihu, nemá nápady a u přemýšlení usne, začnou se dít věci vskutku nevídané. Takhle to nějak vypadá když se řekne, že tvůrce políbila Můza? Rozvine se událost, která svým postupným vývojem čím dál víc překvapuje. Objeví se muž, který se spisovatelem rozehraje podivnou hru v rámci inspirace jeho příběhu. Ale je to skutečně hra anebo fakt? Psychologický ráz jednotlivce přichází do popředí, což vede ke zvědavosti, kdo z koho. Vývoj kupodivu nepředvídatelného děje jde svým přirozeným tempem kupředu a každou další minutou nabírá na intenzitě. Nějakého to napětí se sice vyskytuje, ale nějak tomu pořád chybí atmosféra. Každopádně výkon Antonia Banderase snímek hodně vyzdvihuje. ()

Cinematrix

Rachitickej Jonathan Rhys Meyers s tetovánim místo svalů? Nezlobte se na mě, ale tomu bych dal přes držku už jen tak pro legraci. Tenhle můj názor ovšem nesdílel Antonio Banderas, kterej z něj byl poměrně dost vyplašenej. Dále si myslim, že Banderas je poslední dobou vyplašenej i z toho, jak splácet své hypotéky, jinak by nebral takovéhle braky. Odpad tomu nedám jen proto, že jsem to dokoukal, čehož do dneška lituju, protože ke konci to začínalo bejt šílenejma zvratama nacucaný víc, než XXL plenka inkontinentní báby... ()

Likan7

Hele budeme dělat, že posledních 20 sekund jsem neviděl a vše končí slovy Meyerse. Co následuje potom je ukázka naprostý diletantnosti a vyfuc*ování diváka tím nejhrubším způsobem. Tohle je tak strašně debilní, že by mě nikdy nenapadlo, že v dnešní době s tím někdo může přijít. A přitom se jednalo o takový pohodový béčko. Pěkné kulisy, solidní Banderas a jako vždy charismatický Jonathan Rhys Meyers. První polovina je skvělá, atmosféra tajemného funguje a tak nějak nevíme o co jde. V posledních 30 minutách se to sice zvrhne na béčko ve stylu "má brokovnici, utíkej". Naštěstí se pak koná rozuzlení, který se mi celkem líbilo. Do této chvíle bych dal v pohodě 3*. Jenže pak následuje závěrečná scéna a divák dostane neskutečně přes držku. Takhle fakt ne... ()

mira.l

Hmmm, tak toto ... by nějak nešlo. Sice je pravdou, že závěrečný zvrat v ději, kdy z oběti se stává pachatel, je teoreticky docela zajímavý, ale na to, jak se to ze začátku zdálo jednoduché až nudné, to bylo "dějozvratově" poněkud až překombinované, aby se nakonec ukázalo, že to byl jen výplod mozku podřimujícího opilce. A i kdyby to bylo všechno reálné a úžasně nakombinované, tak pro mě to skončilo v čase 48:30 min, kdy jeden pěšák doběhne a zastaví po louce jedoucí Land Rover. Od tohoto bodu to nezadržitelně směřuje do sraček a odtud už jsem to bral jen jako frašku. Je mi líto. Jednu * dávám za Piper Perabo, kterou jsem už docela dlouho v ničem neviděl, i když tady docela neměla co předvést. Celkově to na mě působilo jako docela dost velký béčko. ()

denulik

Celkom slušný námet, ktorý by som si s väčším nadšením pozrela, ak by sa ho chopili zruční filmári. A to sa nestalo. Herci sú hrozne nesympatickí (úplne všetci, a to je už čo povedať) a príbeh sa plazí odnikiaľ nikam. Ten film sa tak veľmi snaží vyzerať moderne, a tak veľmi mu to nevychádza. Vidieť to 20 rokov dozadu na VHS, nebolo by to také sklamanie. ()

Shitonit

Nezklamal Banderas, nezklamal Gudmen, nezklamal Kat tohoto snímku. Od první do poslední fteřiny mě to totálně dostávalo,, až do posledních dvouminut,, kde mě ten parádní obrat fak  téměř zabyl.. ()

Ernie_13

Začalo to celkom skvostne, avšak asi v polovici sa to prehúplo do totálneho B-éčka. Predovšetkým kvôli scenáru, réžii, ale tiež hereckým výkonom. Jednorázovka, ktorá niekoho urazí, no niekoho poteší, že Antonio je stále vo forme a thriller/akciu si môže kedykoľvek strihnúť. ()

mac000

Hra na kočku a myš, ale jaksi ne příliš originální. A jeden Antonio Banderas nestačí na to, aby pozvednul kvalitu scénáře, který místy pokulhává. ()

Mamlas

Zkraje to chtělo dost přeskakování kvůli nudě a komornímu podání a spoustě zbytečných keců a dlouhých zbytečných záběrů (třeba jak jede asi minutu džipem a nic - prostě jen jede a kamera to natáčí 😣). Poslední třetina byla zajímavá vč. nečekaného rozuzlení. Prvni třetina ⭐, druhá ⭐, třetí ⭐⭐⭐⭐, v průměru ⭐⭐. ()

macetoma

Dávám 3 hvězdy. Oba hlavní chlapi to zahráli dobře. Nejprve se nic moc neděje, pak to jde k předpokládanému závěru a před cílem zajímavý kotrmelec. ()

Plaque

Vyzeralo to ako priemerný thriller s priemernou zápletkou, kde za dobrotu prídeš na psí tridsiatok. Pozveš si magora domov a potom sa ho nevieš za žiadnu cenu zbaviť. Už to tu bolo nespočetne veľa krát a tak som čakal ako to celé nakoniec vypáli. On si to však skladá puzzle nejakých 60 minút, aby sa to v maximálne nelogickej a nasprostalej scéne zmenilo v posledných tridsiatich minútach na niečo úplne iné. A potom to už kríva na obe nohy a ani pri maximálnej snahe nedokáže zachrániť nič z toho, čo sa pokazilo. Hold, niektoré veci sa opraviť nedajú. ()

baclajean

Kamera, nič moc, Hudobná kulisa, nič moc. Na to sa vykašľať - dej ako taký, jeho postupné rozvinutie a hlavne, dvoj- či trojnásobne prekvapujúce vyvrcholenie, to si zaslúži môj obdiv. Určite by som vybral iného herca než Banderasa (Perabo by som tiež nahradil iným typom ženy), a bolo by to ešte oveľa, oveľa lepšie. Meyers zahral na výbornú. Ak by toto nebol film, ale kniha, a ja by som ju čítal, nevedel by som si ju vynachváliť. Dávam 5/5 za film, a 10/10 tomu, kto to takto vymyslel. Akosi mám pocit, že ľudia, ktorí knihy príliš nečítajú, alebo nečítajú vôbec, nebudú tento môj názor zdieľať. No to mi je úplne jedno, tento film som si užil. ()

SuperXero

Začalo to napínavo, neskôr som sa nudil a chvíľami mal pocit, že to je B-éčkový film, kde už ani Banderas ( aj keď som ho nikdy nemusel ) nepomôže. Našťastie to v závere zachraňuje nečakané rozuzlenie, vďaka čomu som sa priklonil k 3 hviezdam. ()