Hollywoodské straky (TV film)

The Bling Ring

USA, 2011, 87 min

• sitans

Člověk by tu Jennifer Grey po těch plastikách ani nepoznal.(10.6.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Víte, jaký to je bejt nejdůležitější člověk v místnosti?" Vím, ale jen když jsem tam sám. A jestli bych chtěl takový pocit zažít v místnosti plné celebrit? Ani náhodou, protože mě pozlátko nezajímá, nesluší mi žádné lodičky za 50.000 USD a v modelech od Paris Hilton si připadám tlustý. Nicméně sledovat tlupu toužičů po slávě, jak vykrádá špatně zabezpečené domy hvězd a pak se tím chlubí na sociálních sítích, mi chvílemi připadalo zábavné. A bylo-li to opravdu natočeno podle skutečných událostí, tak se hlásím na šéfa detektivů z Hollywoodu, protože někdo těm neschopným nemehlům musí dát školu rady Vacátka, mjr. Zemana či por. Krejcárka.(6.1.2017)

Chtěl jsem vidět novější film s Jennifer Grey, abych se mrkl jak vypadá ( skoro jsem ji tu nepostřehl) dvacet let po hříšném tanci - větší ambici jsem u filmu vysílaný na tv Barrandov neměl a hle celkem milé překvapení. Sice to vizuálně vypadá na začátku jako Beverly Hills 902 10, ale že to je dle skutečnosti tomu dodává drajf. Film o teen honičích popularity za každou cenu, při které si i něco nakradou ( škoda 3.000.000 dollarů ) - způsob vyprávění svižný, poutavý a herecký výkon tý americký asiatky na jedničku ( jak vypadala ve skutečnosti odkaz http://www.vulture.com/2013/06/real-bling-ring-where-are-they-now.html ) Na stejné téma vznikl v roce 2013 film Bling Ring: Jako VIPky trošku víc profi film.(22.7.2017)

Tak tohle se mi teda opravdu hodně líbilo,už dlouho jsem nenarazila na tak skvělý film.Doporučuji.(22.12.2012)