Manžel nebo milenec (TV film)

He Loves Me

USA, 2011, 90 min

Opět se můj názor liší od většiny, ale to vůbec nevadí. Mě to bavilo. Bylo to zajímavé a překvapivé. Konec si každý může domyslet sám :) 4*(12.6.2014)

• vesper001

Děsivá mumie likviduje každého, kdo se jejím zpráchnivělým závitům znelíbí, a i když nenosí kouzelný prstýnek, všechno se jí zázračně daří. Ne, to není další dobrodružný film inspirovaný starým Egyptem, ale německé drama.(10.4.2013)

• Ducii

Konečně trochu povedené psycho. Je patrné, co je realita a co smyšlenka, nemám ráda, když ani po konci filmu nevíte, co bylo pravda a co ne. Tady je to jasné, jen je to prostě ukazováno z určitého úhlu, takže nad tím musíte přemýšlet. Nesouhlasím s názorem, že by ten konec neměl konec. Naopak. Konec byl dost jasný a vlastně svým způsobem děsivý...(9.6.2014)

• Chrustyn

Nevýrazný thriller plný (ne)čekaných zvrat(k)ů a make upem přeplácanou H. Loclear.(14.1.2015)

• Mrkvič

Tak jsem si spletl film, no a có? Přítelkyně byla spokojená ze začátku, já se pokoušel udusit její ponožkou. Potom se nám Heather krásně vybarvila a začla to být aspoň sranda. Nakonec lehké psycho a naštěstí to netrvalo 39 hodin, jak mi tvrdil přehrávač.(13.11.2014)