Útěk z planety Země

• USA Escape from Planet Earth (více)

Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je to astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu do hlubin vesmíru. Gary se ho snaží varovat, ale marně. Scorch se chytí do pasti a skončí v rukou lidí, kteří s ním nemají dobré úmysly. Garymu nezbývá nic jiného, než vymyslet dokonalý plán útěku z planety Země, aby zachránil Scorche a všechny své mimozemské přátele. (Mirius FD)

banders77

Za mě dobrý. Mates(3) byl poprvé v kině a nemoh odtrhnout oči (o čůrání si naštěstí řek) a Elis(5) to taky bavilo. Já jsem se párkrát taky usmál. Prostě film pro děti - příběh jako vždy a nějaké morální poučení ()

MarkHarry

Animák, u kterého se nudili i moje děti (zejména mladší kluk) a to už je co říct, film má prostě spoustu hluchých míst, kvůli kterým neudržíte pozornost, vtípky vyznívají velmi suše nebo jsou přilepovány až moc nasilu, scénář je velmi předvídatelný, nečekejte žádné zvraty. Jestli tento film chcete zkouknout, tak si počkejte až to vyjde na DVD, na ospalé nedělní odpoledne (možná) přijde vhod. ()

Mach Tom

čekal jsem nějakou humornou podívanou, ale bohužel to dost vyšumělo. Levné vtipy a žádný podstatný nápad. Pro děti do 12 let více než dostačující, ale pro dospělý doprovod docela nuda. ()