Hrůzná minulost

• USA The Pact (více)

Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena: podivné zvuky, pohybující se předměty, obraz neznámé ženy padlý vedle fotografie jejich matky. Annie navíc prožije sérii velmi intenzivních a značně znepokojivých nočních můr - jsou to jakési vize, které ji vedou k odhalení matčiny minulosti, ta se však nakonec odhalí sama... (HBO Europe)

certiskon

OMG, chvilkama to vypadalo na zajímavě se vyvíjející děj dobře natočeného hororu, který divákovi postaví chlupy hrůzou, ale jediný co se odehrálo bylo, že mě ten konec zlostí nadzvedl ze židle.... škoda, že to tak na konci pokazili a nedotáhli to do zdárného konce... Mě osobně hodně zklamalo... ()

kolodej1

pro mě to byl takový průměr, bez většího překvapení. Průběh a vyústění filmu celkem standardní, jaké už bylo x-krát viděno. Zpracování ale nebylo špatné, a že bylo kolem půlnoci a byl jsem sám, tak jsem v některých silných momentech měl až husí kůži. Ale taky tam byla hlušší místa nebo méně logická. A závěr byl pro mě nejslabším místem filmu ()

ludovit14

Tak tento akože horor,ma totálne vyčerpal a unudil k smrti.Pact, The má neskutočne pomalé TEMPO,ktoré ma doslova uspávalo a veľmi nudilo.Babrák rež.Nicholas McCarthy ma svojím nudným štýlom skoro pripravil do BEZVEDOMIA-film na mňa pôsobil priam,ako narkóza.Ako niekto dokáže v tak malej stopáži filmu divákovi znechutiť celý večer je priam neuveriteľné.To,že tu nebola žiadna krv,je druhá vec(15 sekundový záber na krv tu je)-čo by ani nevadilo,keby príbeh stal za niečo-kedže bol veľmi slabý,tak aspoň nejaké to vzrušenie by nezaškodilo.HOD:29,99%.K hereckým výkonom sa radšej nevyjadrujem-lebo by som musel film poslať do Odpadových vôd.Jedine téj vyšinutej čo vykrikovala JUDAS…...JUDAS som jej ROLU vo filme zožral-škoda,že dostala iba 5 min. priestor.PS:pre istotu si skontroľujte v dome,či nemáte nejakú miestnosť na vyše! ()

jopal

Bolo tam dost nezmyslov, ale atmosferu to malo, to sa nezaprie. Chapem aj LIVINGDEADa, ale treba si to vratit spat a dopozerat. ()

Ironhead

Takova ducharska hororova klasika, slune ale bylo by to daleko lepsi kdyby se hlavni hrdinka vetsinu filmu nechovala jak krava... ()

johnnie78

Film, ve kterém se skoro vůbec nemluví. Hlavní hrdinka někam jde. Nevíme proč a kam, protože nic neřekne. Hlavní hrdinka jde jinam. Opět nevíme proč, protože nic neřekne. Hlavní hrdinka něco čte. Nevíme co. A nakonec se tam objeví nějaký WTF vrah, a nevíme proč. ()

Emperor1

Zase jeden pěkný večer strávený sledováním hororu. Bylo to dobré, jen to téma SPOILER "jedna ze zavražděných obětí se posmrtně dožaduje satisfakce" SPOILER mi přišlo lehce otřepané, ale budiž, zde to je alespoň pěkně a vkusně zpracované, děj má spád, člověk se nenudí a občas se i lekne ... jen ty poněkud akční létací scény si mohli odpustit jakož i ten závěrečný, zcela zbytečný záběr. ()

brasek

Nudný príbeh, ktorý drží nad vodou čiastočne mystická atmosféra. Dosť nezáživné, miestami dej graduje do lepšieho priemeru. Nie je to žiadny skvost medzi duchárskymi snímkami. ()

Salvator

Tohle se rozhodně povedlo. Začátek sice vytváří dojem, že to bude jen další díl prostoduchých hororů. Pravda je ale jinde. ()

SpicyNugget

Annie a Nicole zemře matka, se kterou neměly dobrý vztah. V den pohřbu Nicole zmizí a Annie ji podezírá, že znovu spadla do drog. Když ale zmizí i jejich sestřenice Liz, začne to být sakra divné. Policie Annie moc nepomáhá a do toho začne vídat ducha ženy. Vyhledá tedy ve feťáckém doupěti slepou slečnu - medium. Duch jí nakuká jedno jméno. Judas. A Annie objeví na fotce s matkou ještě chlapa. Kdo je to? A co s ní má společného? Mě to moc nezaujalo. Duch byl super, atmosféra taky, ale prokousat se tím začátkem chtělo hodně vína. Hlavní hrdinka nesympatická, policajt nesympatický, vrah nesympatický… Napětí žádné. Tohle mě fakt nebavilo. ()

naytsirk

Naprostá spokojenost. Nejsem stoprocentním fanouškem duchařin, což napovídá tomu, že tady tak stoprocentně nejde o duchy… i když pár jich tu je…. Ten příběh sice známe všichni, ale zpracování v tomto případě bylo moc příjemné. Užil jsem si to a párkrát jsem se i šeredně leknul. Super…. ()

jarmil8

Zpočátku to vypadá na další poloamatérský horor a levnost z toho čiší po celou stopáž. Nicméně scénář ve své prostotě neobvykle dobrý a s divákem se příliš nepiplá. Nejde o nic nového, ale co by mohlo být (do)řečeno už bylo probráno v tolika jiných a horších filmech, že nemá smysl se tím zabývat a stačí si jen užívat závěrečný teror odkazující na Mlčení Jehňátek. ()

Napajka

Horor, u kterého jsem se po dlouhé době bála. Konečně zase něco svým způsobem originálního. Po shlédnutí ubohých Černobylských deníků skutečně osvěžující záležitost. ()

lubbax

tento mix duchařskýho hororu a thrilleru je docela vyvedeným debutem režiséra nicholase mccarthyho, který si k tomuto filmu sám napsal i scénář. ten má v sobě sice menší trhliny, dosahující takřka rozměrů mariánského příkopu, ale rejža nám vše vynahrazuje svým umem v oblasti budováním atmosféry, napětí a zimomraukových scén. potěšilo i vcelku neokoukané herecké obsazení v čele s více než příjemně působící caity lotz =) scéna kdy se ve spodním prádle snaží nakopnout mašinu, toť libůstka nejlibovější. jsem zvědav na další jeho film. ()

fabregas1

Tenhle film není vůbec špatný ba naopak má něco do sebe, konec se mi líbil, takže u mě v pohodě. Akorád nedoporučuju se na něj dívat, když jste unavení, může vám připadat nudný a pak by byla škoda ho nevidět, já si ho pouštěl tak na 3x a i přesto jsem nakonec zebral všechny síly a podíval se na celý film a jak jsem napsal na začátku vůbec to není špatný film. ()

montel

Annie (Caity Lotz) právě přišla o matku, se kterou se ale příliš v lásce neměla. Její sestra Nicole (Agnes Bruckner) se jí snaží přemluvit, aby se zůčastnila pohřbu, ovšem Annie nesouhlasí. Do svého rodného domu se však přeci jen musí vrátit. Za záhadných okolností totiž zmizí nejen její sestra Nicole, ale také její sestřenice. Annie tráví v domě nějaký čas a vyčkává zda se jí některá z nezvěstných dívek ozve. V domě se náhle začnou dít nevysvětlitelné věci a Annie si na pomoc přivolá detektiva Creeka (Casper Van Dien). Ten však Annie nevěří a snaží se celou situaci rozluštit logicky. Annie však začne pátrat na vlastní pěst a skutečnosti které zjistí, jsou vícenež hrůzostrašné...Tak jsem se konečně dočkal pořádného duchařského hororu s velmi nečekaným finálním rozuzlením. Trochu mě od filmu odrazoval Casper Van Dien, ale kolem něj se film skoro netočí, takže sem se mohl kochat výborným filmem. 65% ()