Dva zloději se dostanou do vězení za krádeže aut. Když jim vyprší trest, rozhodnou se znovu spojit své síly a vypracovat plán na únos bohaté paničky, který je má dovést k velkému zisku. Jenže to se parádně přepočítali... (TV Prima)

DonBraso

První půlka skvělá,druhá slušná bída.Úplný konec to sice vynahradil,ale jinak to byl jen dobře koukatelný filmek,díky Jennifer.Bohužel komediální vložka je zde tak na 5%,protože momentů ke komedii je zde doopravdy minimální množství.55% ()

megajalec

Chýba tomu lepšie tempo, výraznosť. Za celú dobu sa toho udeje veľmi málo, väčšinou sa len kecá, žiadna akcia alebo twist (možno v závere, aj ten len podčiarkuje celkovú nevýraznosť). Má to potenciál filmu, ktorý vám bude väčšinu času vyludzovať nenápadný úsmev, kútik síce chvíľu má chuť ísť hore, ale potom opäť opadne a vy len bezradne pozeráte. Pri filme, ktorý chce byť čiernou komédiou (občas sa tak tvári) a založenom na absurdných situáciách sa to však priam žiadalo. Nezachraňuje to ani Aniston a zvodná Fisher (ktorú som nespoznal). ()

Saxos

Nepovedený únos v nepovedeném filmu. Nic zajímavého. Bez nápadu, vtipu, atmosféry. Finále to nezachrání. ()

Astonko

Počas sledovania som filmu príliš neholdoval, niektoré vtipy síce vyšli, no iné sa mi naopak zdali príliš trápne. Dopozeral som to len kvôli Jennifer a Isle, na konci filmu som si však povedal, že to bolo celkom fajn a zanechalo to vo mne dobrý dojem. Takýto zmätený sa ohľadom filmu cítim ešte stále a preto dávam priemer 5/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

titix

Dobře vyvážené vtip a napětí. Oceňuji scénář, který drží až do závěrečné scény, která je skvělá. Velmi příjemný film Tarantinovského stylu. ()

Mark1983

Dávám tři hvězdičky, ač některé pasáže docela jdou, ale vůbec nevidím tu spojitost mezi tímto filmem a Jackie Brown. ()

Pythonator

Něco tomu chybí, aby to dosahovalo zábavnosti a zapeklitosti podobných filmů. Přesto to tak nějak plyne a do konce se dostanete snad ještě před usnutím. Nebýt tam Isla Fisher, tak se asi stihnu i nudit. ()

JB001

Klidně si mne ukamenujte, ale bavil jsem se u toho víc než u posledního Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. Jednak to bylo mnohem kratší a to retro mi sedlo. Jo a chodil jsem ještě s hezčíma holkama než byla Jennifer ()

cezero

Na film jsem se díval jen z povinnosti k Jennifer Aniston, ale nakonec jsem byl velice spokojen. Baví od začátku do konce, herecké obsazení špičkové. 8/10 ()

KcarlosK

Těžké zklamání. A to jsem ještě netušil, že jde o prequel Jackie Brown. Žádná atmosféra, žádný příběh, žádné zářné výkony. Ještě že je to má celkem přívětivou stopáž. Finální scéna to prostě nespasí. ()

Edwin44

K tomuhle filmu nemám co víc napsat než jen: totální blbost!! Snad jen kromě uplnýho konce filmu, celý to bylo nuda, ani ne komedie ani ne krimi a ani ne žádný drama...prostě jen taková hodinu a pul trvající nuda!!!...fuj ()

ocepek

Pro mě překvapení, dobře postavený scénář který ctí herce. Jenifer funguje velmi dobře pro mě až skoro překvapivě dobře na její roli. Moc dobré. ()

Rimina

Neskutečně rozvleklý film. Trailer vypadá jak to bude svižný ,akční, vtipný, ...... ale teda pěkný prdlajz...... Celou dobu mně to štvalo. ()

jabbo123

Hrozně 'Meh' film ve kterém se toho vlastně ani moc neděje. Vtipy jsou vlažné a vyznívají do prázdna. Je to prostě takový film o ničem. Přirovnávat tohle k Jackie Brown je kacířství. Je to ukrutná nuda. ()