I Touch a Red Button

USA, 2011, 6 min

David Lynch

David Lynch

• Tom_Lachtan

A takhle to vypadá, když si David Lynch hraje, pakliže ho to bavilo, já mu to přeju, ale jako film je to jednoduše slabé, kresba bytosti s chobotem, kterak mačká tlačítko a gradace je způsobena tím, že je obraz čím dál tím víc roztřesenej... Děkuji, nechci, tohle si zasloužilo tak třicetisekundovou stopáž, pak by to fungovat mohlo, na poli víc jak pěti minut je to jen převelice nudné.(25.2.2016)

• sochoking

Jednu hviezdičku udeľujem za muziku! Ale hodnotiť klipy na databáze??! To je divné...(17.4.2012)

• Larrysbride

Jednu hvězdičku čistě za tu hudbu...(7.8.2014)

Výborná věc, která mě hodně baví. Na Lynche nikdo nemá.(30.1.2013)

• maseer2

muzika fajn, jinak hrůza..(4.12.2012)

Ale okej. Super song a aj keď sa motív neustále opakuje, má to super spád. Páčilo sa mi to.(7.4.2014)

• Hem.m

Co to tu dělá? Co to je? O čem to je? K čemu to je?(13.1.2013)

• GodComplex

Nejaky ten Lynchovsky potencial tam sice byl, ale haluzne civet na panacka mackajici cervene tlacitko me bavilo tak prvni minutu. Zbylych 5 je to otrava, zejmena protoze ani samotny song neni nic moc - prumerna az podprumerna kytarovka od Interpol. Nuudaaaa. David Lynch by mel prestat delat kraviny a natocit novy film. 3/10(16.5.2012)

• Marek1991

Tento film mi už aký taký zmysel dával. Obluda si stlačí gombík a ublíži tým niekomu koho nepoznal, ale je užasnutý svojou hrou, hrou s druhými, aspoň to je môj pohľad na to. Ak to nie je správne, tak už Lynchovi naozaj nerozumiem, tieto skryté zmysly v nezmysloch ozaj nemám rád, tu to aspoň doplnili hudbou s textom.(2.2.2013)

• pevico

David Lynch už nám asi všechno řekl a podle mě už nemá co dodat..(12.3.2012)

• kaylin

Zajímavý experiment Davida Lynche, který má v podstatě strukturu hudebního klipu. Animace je lynchovská, tedy snad jen v tom, že on to kreslil. Ten snímek má strukturu, má gradaci a vlastně docela i nápad, ale nejedná se o nic, co vám změní život. Fakt si říkám, že je škoda, že pořád musí experimentovat. Kdyby u toho zase jednou něco natočil pro kina...(7.3.2014)

• JohnMiller

Ani ako videoklip by to u mňa neprešlo. Pre mňa v celku otrasná alternatívna hudba s nejakými tromi obrázkami ktoré Lynch obmieňa. Videl som to pred nejakými 2 rokmi... hrozne sa mi to nepáčilo. Po pozretí viacerých filmov od Lyncha som sa k tomu vrátil a výsledok ? Rovnaký. Nič mi to vonkoncom nehovorí.. nič tam nevidím... Nuda ktorú kladne hodnotia iba fanúšikovia Lyncha. A hoci som si v poslednom čase tohoto tvorcu obľúbil nikdy nebudem zaslepene milovať hocijakú hlúposť ktorá sa mi nepáči hoci to nakrútil môj obľúbený tvorca.(5.9.2014)

• SallyZen

Tu jednu hvězdičku dám za povedenej song, kterej jdu ihned stahovat, ale jinak je to prostě klasická Lynchovka aneb "každej v tom vidí trochu něco jiného". Ale ten panáček byl po chvíli už nudnej. 20%(25.9.2012)

• mr.filo

Sebemrskačství? Každý nějak zahání démony...(22.4.2012)

• Radiq

Několik opakujících se záběrů, víc a míň z blízka, víc a míň roztřeseně... ze začátku mě to sralo, ale zvykl jsem si a místo abych tady napsal "To snad neni dobry ani jako videoklip..." musim napsat "Jedině jako videoklip se to dá, ale od Lynche bych čekal něco víc..." Bez té hudby by to byl docela shit s panáčkem. Panáček má divnej nos (a pusu (a oči (a mačká červeny tlačitko))).(5.3.2012)

• Splasher

Paul Paul Interpaul.(29.9.2012)

• Yesqward

Má to zmysel ako radiátor na púšti. 0%(25.5.2013)

• Angelic-77

Sledovat 6 minut jeden jediný, neustále se opakující záběr, podkreslený nezajímavou, unylou kytarovkou? Proč proboha?! Jediné, co mohu hodnotit pozitivně je to, jak skvěle spolu korespondují muzika a obraz - obojí je nudné, vleklé a zbytečné.(10.12.2012)

• Terzeus

Aj toho najväčšieho Lynchovho fanúšika skrátka nemôže I Touch a Red Button uspokojiť. A teraz nenarážam na typický lynchovský štýl filmu. Nie, tento animák a jeho pozerateľnosť je založená len a len na piesni "Lights" od Interpolu. Zároveň je v tom skrytá štipka geniality, ktorú mám u Lyncha rád. Mužíček bez prestania stláča červené tlačidlo a výborná pieseň spieva to, čo psychologicky daný panáčik cíti. Každopádne, necelých 6 minút v kuse je to zvládnuteľné len kvôli pesničke a to je zásadná chyba. 40%(18.1.2013)

Nevím, jestli měl tento film nějaký skrytý nebo hlubší význam, ale já jsem ho rozhodně nenašel. Hudba ale nebyla špatná a obrazový doprovod k hudbě taky ušel.(12.2.2012)

<< předchozí 1 2 3