wege

Romantických komedií ze střední školy je mraky. Tato je trochu jiná, je osvěžující, moc nepřikrášlující realitu. Marně přemýšlím, která další na mě měla stejný dojem, možná v dávnověku 10 důvodů... Podíval jsem se na to vlastně jen kvůli Britt (měl jsem období z jejími filmy) a musím říct, že jak od ní (výborně hraje emoce mimikou v obličeji), tak od Dylana výborný herecký výkon. Mimochodem skvěle napsaný scénář. Holky u nás v práci by řekly, že je to takové ňuňu. ()

drtickaa

Keď vám film dá ten pocit, aký máte len vtedy, keď je niečo po prvý raz... Vtedy musíte dať päť hviezd, aj keď viete, že objektívne by to bolo za štyri ;) PS: Pri Girls Like You od The Naked And Famous ma až zamrazilo. 90% ()

jafuska

Nejsem už teen, a proto mi tento film nic neříká, takovéto středoškolské lásky má už většina mezi námi za sebou a asi je právě ta chyba, že se tento film odehrával za této situace, ale kdyby to bylo z jiného prostředí, určitě by to bylo daleko lepší. ()

zuzzuli

Pekny film to musim uznat. Mozna jsem na nem postradala i jinou dejovou linii nez byl vztah mezi Dave a Aubrey. Jinak hrozne mily herci, zadni nafoukanci, ale naopak predstavovali tu chytrejsi mladez, ktera porad jen nechlasta, nedroguje a nespi s kazdym na potkani. Takze, kdo chce nejakou tu romantiku, tak doporucuji. ()

Charlinka

Tak tohle byl hodně 'cheesy' film. Nicméně jako k takovému se taky musí přistupovat. Přijde mi, že se tak trošku inspirovali O.C. Hodně slabej scénář ale to se dalo taky čekat. Mslím že by scénaristé měli trochu pobýt mezi 17, 8 letými dětmi aby viděl jak se chovají. Nicméně oba protagonisté byli přirození, ale nevím co měli znamenat ti jeho kamarádi. Na film ve své kategorii teenage disney filmu docela dobrý. Pokud to ovšem člověk nezačne srovnávat s filmy typu Easy A. ()

Eywa11

Čakala som ďalšiu sračku a ono to náhodou bolo docela fajn, práve tým, aké to bolo normálne. Žiadne cinkrlátka, ale film, ktorý je stavaný hlavne na žvástoch o všetkom možnom, preto ma tak bavil. Hlavní hrdinovia super. Aubrey je baba s mozgom miesto pilín( čo sa dnes často nevidí ) a Dave je chalan, ktorého musí milovať snáď každá preto aký je. ( poznám asi len dvoch takých chalanov, škoda že ich nie je viac, hneď by bolo na svete krajšie :) ()

strelenka

Člověk si říká jak málo dává filmům plný počet hvězd. Ale tohle, tohle je naprosto odzbrojující! Jistě, jsem dívka, mám ráda romantiku, právě jsem též naměkko z filmu, který byl možná od začátku naivní, to všechno se počítá, já vím. Ale přesně tohle člověk potřebuje vidět: lásku. A tady je, se vším všudy a moc hezky se nám spolu s hlavními hrdiny prožívá, po veškerém zabíjení, kterého je na každém rohu mraky. Nakonec... ta hudba je k tomu perfektní. Prostě je! Celé je to perfektni, podle mých pocitů :) ()

dudo24

Toto je ultimátny romantický a životný film. Všetky tie konverzácie a myšlienkové pochody postáv, herci, hudba – skvelé. Fakt dobre napísaný scenár. Žiadny klasický teen americký film z nejakého vysneného sveta čo sa nikdy nestane. Toto bolo cítiť strašne reálne lebo úplne som poznal tie situácie zo svojho života. A nie len situácie ale všetko dokopy, tie pocity, trápnosti, rozpačité konverzácie, búchanie si hlavy za výber slov v predošlej vete, nerozhodnosť či napísať alebo nie, nevedieť čo povedať na emocionálne reakcie ľudí – týmto všetkým som si prešiel a vedel sa stotožniť. Dylan aj Britt boli super. postavám dali strašne dobrú chémiu. Výber hudby nemohol byť lepší. Nie často sa stáva, že hudba takto filmu sadne. Dokázal by som to ešte veľa ospevovať, proste som unesený. Videné už asi tri krát. Plný počet hviezd. edit (30.8.2016): Neskutočne dobrý film. Vždy ma úplne dostane. ()

Karlos8

Už už to vypadalo, že to neskončí dobře, naštěstí ale tvůrci mají rozumnou hlavu a skončilo to tak, jak se dalo očekávat. Ovšem ten průlet devadesáti minutami byl neskutečný. Ani se nestačíte rozkoukat a už řešíte své priority v lásce. Netrvá dlouho a máte jasno. Jenže do scénáře vstoupí život. Naštěstí ani ten nemůže zabránit lásce a štěstí a dohromady. Sečteno a podtrženo, jedná se o velmi plynulou komedii, ve které bychom počet herců napočítali na prstech jedné ruky. Nejdůležitější jsou stejně ale Dave a Aubrey, kteří se k sobě neskutečně hodí a jejich chemie funguje na míli daleko. ()

Dashia5

Hodně předvidatelný film, mám pocit že takových podobných je tady plno. Mám ráda slaďárny ale tohle mi spíš přišlo víc trapné než romantické...´příběh byl občas chytlavý ale bylo hned jasné jak to dopadne.. ()

Jedifilm

Přemýšlel jsem jestli to komentovat nebo ne. Protože já nedávám komentáře jen tak pro větší počet... Ale hned po skončení filmu mám nutkání něco říct. Shrnul bych to tak že ikdyž to vypadá jako strašně ohrané průměrné téma s předvídatelným koncem a mohlo by to působit jako celkem trapný film, má to něco do sebe a cítím z toho něco výjimečného, něco co takové filmy nemají. Je to takové více reálné a docela to zaujme. Dost mi to připomíná styl filmu "Něco jako komedie" - taky je to taková nenudná romantika... ()

blazma

Jako nepoučitelnej romantik a tak trochu i magor, tohle prostě bylo skvělý. Naprosto mě to vtáhlo a rozhodně jeden z nejzajímavějších romantických filmů. Konečně vcelku inteligentní teenegeří a né ty rádoby filmy, kde jde jenom o maturitní ples, nebo sex.. Tady prostě obě hlavní postavy dokazují, že nejlepší na vtahu je mluvit a naslouchat. Na závěr jen trochu toho klišé, ale kéžby něco takového potkalo i mě :D Tak a teď už definitivně vypadám jak tragéd a exot :D ()

mimale

Pre niekoho možno slabá, tuctová romantická teenegerska komédia, pre mňa niečim zvláštny a citlivý film. Pekná hlavná predstaviteľka, výborné dialógy, príbeh držiaci sa hlavnej dejovej línii bez zbytočných odbočiek, výborná hudba a vtipné momenty. Jeden z mála filmov, kde som happyend považoval za nevyhnutný . Filmovo a kvalitatívne priemer, avšak obsahom a spracovaním pre mňa výnimočný film. ()