Reesam

Mně se tohle třeba fakt líbilo. Ani nevím proč přesně, ale je to ten typ filmu, kdy na něj myslím ještě dalších 12 hodin po shlédnutí. A to mám ráda, teda pokud to není vyloženě z toho důvodu, že by byl film vážně mizerný. The First Time je zkrátka taková romantika plná zajímavých pohledů na věc, plná pěkných herců, a obsahujíc jemnou atmosféru s parádní hudbou. Nic moc sentimentálního, ale i přesto by vás to mohlo dostat. ()

Marqta

Pohodová záležitost na kterou se dá dívat bez újmy na zdraví,což mě vzhledem k žánru a popisu filmu mile překvapilo. Některé scény jsou sice trochu zbytečně dlouhé a okolo poloviny film lehce ztrácí šťávu, ale na konci už to je zase ok. Nečekejte nic extra, ale rozhodně není třeba se tomuhle snímku vyhýbat. Naopak bych řekla, že to je taková ideální příležitost vypnout a trochu se zasmát, trochu zafilozofovat nad radostmi a strastmi života. ----"Něco vám řeknu. Jste připravení? Sex je mnohem lepší, dokud ho nemáte. Protože dokud ho nemáte, znamená to všechno.Víte, co tím myslím? Je to něco, o čem sníte. Jako by se celej váš svět točil jenom kolem...No, víte přece o čem mluvím. Ale potom...Potom to je jenom...Jenom sex..."---- Slabší 3 hvězdičky. ()

Aljak

Toľko obaja hovorili, že neznášajú klišé, až napokon jedno vytvorili - a nie hocijaké, ale od samého začiatku až do úplneho konca! A to som sa tešil, že nejaká nová romantická komédia s dramatickými prvkami má také vyššie hodnotenia, a teraz fakt nechápem čo na tomto všetci videli. Až mi zostalo zle z toho - úplne obyčajný príbeh o chalanovi, čo sa považuje za romantika, a dievčati, ktoré nevie čo vlastne chce... A keď už sa zdalo, že klišé ustupuje, prišlo ešte väčšie. No a tie dialógy medzi nimi, ale vlastne v celom filme - úplne nevýrazné, svojim spôsobom až absurdné. OK, hľadať v Láske logiku je asi zbytočné, ale aj tak - úplne podriemerný film, až egocentricky zameraný len na nich dvoch. Jediné, čo ma bavilo bola Britt Robertson, ale to je príliš málo na to, aby to tento film dokázalo zachrániť, takže pol hviezdičky - dokonca by som povedal, že hraničiace s odpadom. ()

peiton

Niekto si povie.Ved o nič tu nejde,no pre iného,tu ide predsa o všetko!Taká tá oddychová pohodová a milá vecička pre chvíle romantiky.Snímok,ktorý u mňa udrží pozornosť po celú dobu obdrží hodnotenie 5 a viac hviezd.Jednoducho dokonalá vec.Romantická duša to pochopí a ocení.Je to snímok,ktorý rozhodne chcem vidieť ešte raz.Ukladám do pomyselného ,,depozitu" a odporúčam! ()

Lischai

50 procent takový ten příběh ze života, co jste taky zažili v 18 letech, a 50 procent kýč jak bič. Říkám si, že by to celý líp fungovalo, kdyby ti hlavní hrdinové byli mnohem ošklivější. Story o tom, jak je týpek nesmělý romantický panic a jeho vysněná holka chodí se sporťákem se nějak rozpadá, když si týpek sundá tričko a sám má pekáč buchet jak Adonis. ()

bourec

Filmek zcela v poho.Měl sem chuť na nějakej vodpočinek,a tohle,ač herci by mohli bejt moje dítka,mě káplo do noty.80%. ()

Eriol

3,5* First time není průměrný romantický fastfood, jak by se mohlo zdát. Je to sympatická, citlivá a téměř výhradně konverzační (byť trochu naivní) povídka. ()

Juto

Film má byť sexuálnou komédiou pre tínedžerov, ale míňa cieľ tým, že zlyháva vo svojich postavách.Film potrebuje len viac vtipnejších vtipov. Zasmial som sa na dvoch scénach, čo je málo. Dialógy jednoducho nie sú dostatočne ostré, hoci režisér Kasdan má niekoľko presvedčivých nekonvenčných komédií. Scéna, kde Jane cúva od Davea, je takmer dokonalá. Ten malý pohyb hovorí tak veľa bez toho, aby povedal jediné slovo. Škoda, že že celý film nebol takto natočený. 6/10 ()

Riley

První hodino to byla obyčejná, lehce trapná romantická komedie. Ten first time to ale zachránil a originálně posunul. ()

dr.fish

Britt Robertson je na tuto roli škoda. Ona umí zahrát mnohem barevnější a pestřejší charaktery, než školačku toužící po prvním opravdovém vztahu. V každém případě jde o nenápaditý chatrný příběh, který se v polovině tak zasekne, že už by jim každej rozumnej divák snad i šel pomoct. Rozhodně mi to nepřišlo nějak roztomile neohrabané, ty dialogy byly strašné. I ty reakce, zcela nelogické, a to i na teenagery. Bída a utrpení. 55% ()

Ogen

Dost slušnej film, prostě se poznali a dva nadržení pubertáci se za 3 dny vyspali. Chvílema až přeslazené, ale jinka velice dobré a vtipné. Chtělo by to více takových filmů. Za mojí osobu říkám: Spokojenost. ;) ()

Fanita

Už dlho som nenarazila na film s podobnou tématikou, ktorý by nebol úplne stupidný,ale tento snímok ma vcelku prekvapil. Bolo to také milé, úsmevné, zo života...proste svieže... ()

Mirokukii

Velmi milé překvapení. Příběh o sbližování dvou mladých lidí, vezoucí se na romantické, přesvědčivé vlně. Vyhýbající se zbytečným oplzlostem a přehnanému humoru. Úsměvné, a velmi citlivé. Sympatické postavy (chlapec snad až moc dokonalý). Průběh i závěr je což o to předem daný, přesto se svým pojetím vymyká a představuje jednu z nejzdařilejších teenromancí. ()

viperDavid

Nečekal jsem, že mě to tak dostane. Nejdřív jsem tomu dal 4* ale za chvíli jsem zjistil, že na tu píčovinu furt musím myslet, takže jsem to celé přehodnotil. Teda fakt je, že jsem si neucvrnknul do kalhotek jako někdo :) viď holka :) ale náramně mě to bavilo až na tu milostnou scénu, nechápu, proč udělali střih....jinak Britt Robertson je fakt úžasná, asi jsem se zamiloval... ()

Terzeus

Osviežujúci film. Áno, stále sa jedná o romantický film z tínedžerského prostredia natočený v bežných konvenciách. Čo však robí film revitalizujúcim oproti iným svojho druhu je scenár a dvaja hlavní, slušne hrajúci predstavitelia. Celý film stojí len na dialógoch, ktoré pôsobia v prvom rade nesmierne normálne a nestrojene, živo a dôveryhodne. Na pozitívnych dojmoch pridával aj fakt, že režisér a scenárista Kasdan sa viditeľne snažil obmedziť klišé na najmenšiu možnú mieru. Na filme je to vidieť a klišé sa dostane k slovu skutočne len v najnevyhnutnejších prípadoch (iste vydobytých produkciou, ako napríklad rozhovory s najbližšími priateľmi). Skrátka milá, herecky dôstojná a zábavná, hoci stále trochu konvenčná dramatická romantika, ktorá ma proste bavila od začiatku do konca. Ak by boli na takejto úrovni všetky romantické filmy z tínedžerského prostredia, tak by som sa odhodlal pozrieť si nejaké častejšie. 75% ()

Elleannie

Ty jejich dialogy jsou prostě boží, takové to mluvení/nemluvení, co teď jenom říct, co udělat, teď to bylo trapné, ach jo.... :D Chemie taky fungovala skvěle, až jsem z toho sama chvílemi byla nervózní za ně.. film se mi moc líbí, celkově na mě působí mile a nevinně (do určité chvíle), pak ale zabrousí do trošku větší intimity. Holt náhodně vybrané filmy jsou ty nejlepší, tenhle není výjimkou. ()