Minoka

Musím dát pět hvězdiček. Prostě musím. Už kvůli tomu, že např. Britt Robertson mne velmi příjemně překvapila, ale nebyla to jen ona....ve spojení s tím borcem, dohromady byli fakt úžasní. Všechno to napětí, nervozita pocházející z dané situace, pocity, to došlo přes tu obrazovku až za mnou. Samozřejmě tam byly jisté otravnoidní americké věci, jako občasné přechytračelé komentáře, ale kde ty nejsou, že? Dneska jim to odpustím:) Prostě TO tam bylo, šlo tam o ty dva a ti dva předali všechno co mohli. Povedlo se jim to. ()

JAzzeURo

Místy možná trochu přehrávaný, ale jinak vcelku realistický snímek s okouzlující Britt Robertson. Film o mladé lásce a rychlém vzplanutí. Kdo zažil, pochopí...kdo ne, tak napíše, že je snímek blbost. Každopádně stojí za zhlédnutí. ()

Dr.Kepler

Přiznám se, že po dlouhé době přišla výborná romantická komedie ze studentského prostředí. Je to, jak naivní, tak i velmi reálný film s problémy, které postihuje, skoro každého studenta. Ohledně poznávání svých citů, těla a první lásky. Film mi neuvěřitelně rychle utekl, člověk se do filmu, zažere a nepustí ho. Navíc výborná hudba a hrozně sympatické obsazení. Dávám proto (10/10). ()

len.tilka

Taková teenagerovsky filozofující povídka o lásce. Nečekejte žádný typický americký romantický doják. Je to setkání, neskutečně rychlý zamilování, což je dost zřetelný už i z toho plakátu, Má to pouhých 95 minut, což je tak akorát, protože když to skončí, máte pocit, že to je dost rychle a chtěli byste ještě, což je lepší, než kdyby se to táhlo jak žvejka a vy ste u toho usínali. Není to jak pravý film, spíš se to tváří jako takový studentský pokus, je to pěkný, příjemný a docela dost reálný, což je v tohle žánru docela rarita. Perfekt! ()

Sonjoe

stredoskolska romantika, natocena jemne dramatickym, prijemnym sposobom. pekny prijemny film s vtipnymi dialogmi a vsuvkami ()

Puml

Romantika jako blázen. Nemám tomu co vytknout. Není to film pro každého, to je jasné, ale kdo má rád příběhy s dobrým koncem a chce si zpříjemnit nedělní odpoledne, tak pro toho je to jasná volba.. ()

Lenakf

Asi jsem opravdu beznadějný romantik, ale vážně se mi to líbilo :) film si udržel mou plnou pozornost celých 95 minut a to i přes to, že byl prakticky plný dialogů a dějová linie neměla žádné velké zvraty...prostě příjemný, pohodový film se skvělými ústředními postavami :)) a ano, Dylan je prostě sladkej :P ()

lenc_a

Mám rada romantické komédie, ale toto nespĺňalo asi žiadne moje kritériá. Bez humoru, prázdne dialógy, nelogické konanie postáv a prehnane patetické výlevy, to všetko a ešte viac, točiace sa od začiatku po koniec okolo prvého sexu, fenoménu, ku ktorému akoby smeruje celý doterajší život postáv a ním má aj skončiť. Nehovoriac o iritujúcich výrazoch Britt, ktorá sa pri každej príležitosti tvári, že práve prežíva osudový moment vo svojom živote. Po Secret Circle som jej chcela dať ešte jednu šancu, ale sklamala ešte viac. Celé zle. ()

mathew44

Tenhle film jsem si pustil na zvednutí nálady. A snad jsem nikdy neviděl romantickej film, kterej by tak seděl na moje vlastní zkušenosti, ty dialogy, ty myšlenky... někde jsem se fakt viděl. Dylanův Dave ze mě měl asi pořádnej kus (povahově) a na konci vlastně i trochu Ronny(noční telefonát). A ,Britina, Aubrey? Přesně ten typ chytrý, milý a.. jo, krásný holky, která má ty nezvyklý a zajímavý koníčky a prostě... je to celý tak krásně romantický, ale zároveň ukotvený v realitě, že jsem proti tomu bezbranej. A doufám, že někde taky čeká moje Aubrey. Plná palba. ()

somme

Krasna jemna romantarna s velmi sympatickym Dylanem a o nic mene milou Britt. Tohle dnes az skoro neuveritelne seznameni podbarvene prijemnym soundtrackem s nadechem pohadkovosti umi tak nejak nenasilne chytnout za srdce! ()

Foofie

Souhlas s Flipnicem, ač kovaný, pokérovaný metalista, miluji dobré romantické komedie typu 10 things I hate about you. Spokojeni? No já ano. Chemie mezi Dylanem a Britt fungovala parádně..., aby ne, když spolu od té doby paří, že?! ()

Sejkorka

Včera jsem koukal na jiný film s Britt Robertson (Dokud jsi se mnou), který skončil smutně skrzevá rakovinu. Tenhle je veselý, včetně konce, tak jsem zprůměroval 2 x 3,5 a vyšlo mi jednou 4* Scéna, kdy se oba chystají na první sex, je špičková. Zklamání z něho poměrně pochopitelné. Pozn. Při natáčení snímku spolu Britt Robertson (Aubrey) a Dylan O'Brien (Dave) začali chodit i ve skutečnosti. V roce 2018 se rozešli. ()

Tom10000

Kdyby to takhle fungovalo ve skutečnosti, byli by všechny páry na světě šťastné. A všichni mizerní kluci, jakými byl Ronny pěkně naštvaní. Děj je sice až moc prostý, ale říkám si: proč ne. Aubrey hraná sympatickou Britt Robertsonovou, tehdy ještě velmi mladou dospívající dívkou, a Dave se setkají na jedné z mnoha pořádaných párty v jejich okolí. Ačkoliv si z toho zpočátku nic nedělají, přeskočí mezi nimi jiskra lásky. Vyjmeme - li několik zdlouhavých rozhovorů, dostáváme se postupně k závažnějším zápletkám děje, kupříkladu Aubreynin podivínský kluk Ronny a Davidova vysněná láska Jane. Všechny plány jdou však do kytek. Láska mezi Aubrey a Davidem je tak intenzivní, až to divák nečeká. A vše náhle plyne tak rychle. První doteky, políbení, a nakonec i to náhle očekávané poprvé, jež ale nevyjde tak, jak by mělo. I přesto, láska mezi nimi zůstává, a konec je poměrně dobře otevřený samotnému divákovi, aby si domyslel pokračování. Samotný film by se dal celkem jednoduše zkrátit na necelou hodinku, ačkoliv, záleží na samotném divákovi. Někdy i dvě hodiny neuškodí. Děj filmu je prostý, ale účinný. A pravdou je, že bych si film klidně i, po měsíci či dvou, zopakoval. 80 - 85 procent, 4 hvězdy. Doporučuji! ()

MIRECSK

Pekné. Úplne ma to vrátilo do minulosti. Som rád, že ten "problém" scenáristi nenatiahli na pol filmu a viac sa venovali interakcii oboch postáv. Naozaj svieža romcom. Nechápem kde sa predomou až doteraz ukrývala. ()