• papinak
  *

  Totálně zpackanej nápad, který zabíjí naprostá neschopnost tvůrců jakkoliv zaujmout. Nebo snad někoho baví koukat na notoricky známé scény a poslouchat k nim naprosto nudný a nezáživný komentář hostů, popřípadě nezajímavé informace, které jsou u každé ukázky odříkávány? Bohužel to nezachraňují ani vstupy mezi jednotlivými ukázkami, které jsou jen o něco málo nudnější. Hodnotím pouze první díl, takže to může být i špatným výběrem hostů, ale tomuto pořadu už šanci nedám. Jedna hvězda je pouze za filmové ukázky.(1.3.2012)

 • Tatizz
  **

  Nie je to úplne zlé, ale od toho, aby to bolo dobré, to má veľmi ďaleko. Keby bol na miesto Dejdara niekto zo staršej generácie filmu znalý a s väčším zmyslom pre humor, ono by bolo úplne jedno, akí hostia by v štúdiu sedeli. Program padá práve na Dejdarovi, nebola to tá najšťastnejšia voľba ho sem dosadiť.(5.4.2012)

 • korbitch22
  odpad!

  Ach jo,další příšerná sračka a to nejspodnější dno televizní zábavy.Dejdar,který se upisuje každé sračce jen pro to,že honí dluhy jako kráva,hosté,které bych nepozval ani do peříčka a přiživování se na české klasice,s minimem vtipu,invence či originality.Další estrádový průjem a další odpad,který skončí po 5 dílech.Tohle se může dít jen v čechách.(9.3.2012)

 • Laxik
  *

  Mohl to být pořad, který by ukázal i takovým rejpalům, jako jsem já, že vlastně české filmy jsou dobré. Mohla to být zábavná televizní show, kde bychom zavzpomínali na staré dobré filmy, scénky, herce, ... Ale to by to nesmělo být pojato tak, jak to pojato je. Což o to, Dejdar se na moderátora tohoto druhu pořadu docela i hodí, ale mohl by se krotit, protože co předváděl s Hrachovcovou (jméno po svatbě si nepamatuju a nezajímá mě) v díle s frajery, to bylo napřesdržku. Co je ale hlavním kamenem úrazu? No, kamenem, ona je to spíš taková provázaná lavina kamení. Debilní nebo sto let mrtví herci (a NEherci) se tam totiž navzájem poplácávají po zádech a pějí chválu na každou druhou kravinu, co u nás vznikla. Všechno je geniální, dnes již legendární, nesmrtelné, úžasné a všichni ti lidi jsou i v reálu vtipní, milí, skromní, pohodoví, ... Dobrá, chápu, že se tam nemůžou urážet a házet po kolezích hnojem, ale čeho je moc, toho je přehršle. No a nakonec to zabíjí i gró celého pořadu - scénky. Jak máme zavzpomínat na ty krásné chvíle, když se musí do (optimistickým odhadem) půlhodiny vtěsnat 30 klipů? Ono by to možná šlo, ale to by se musely vynechat tisíckrát opakované ukázky z příček ještě nevyhlášených a scénky by musely být reprezentativní. Bohužel nejsou. A že Olda Nový vyhraje všechny kategorie, to je asi vrcholem všeho. Jen jsem byl v šoku, když včera nevyhrál uměleckou dvojici.(30.3.2012)

 • rhiannon
  *

  Když jsem pořad zaregistrovala, byla jsem na něj docela zvědavá. Pustila jsem si díl o nejlepších pohádkách - strojené chování a mdlé komentáře bych snad ještě přežila, ale to, že rádobyherečky jako paní Kuklová či Laurinová (nebo kdo to tam hodnotil) prosadily do nejlepší třicítky díla "ostudy českých pohádek" Trošky, mi chuť ke sledování jiných dílů rychle sebralo. Hanba vám. Jedna hvězda za nápad, byť nepovedeně realizovaný.(27.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace