Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavný pořad v kterém každý týden Martin Dejdar přivítá tříčlennou porotu, která divákům představí žebříček 30 videí na jedno společné téma, například 30 nejerotičtějších scén českého showbusinessu, 30 frajerů českého showbusinessu, 30 trapasů českého showbusinessu, 30 facek a rvaček českého showbusinessu, 30 nejvášnivějších líbaček, 30 nejakčnějších filmových scén, 30 legendárních filmových hlášek a podobně. Uvidíte velmi svižnou hitparádu, s níž zažijete nezapomenutelné okamžiky. Trocha retra, trocha úletů, ale vždy zábavná, kuriózní, kontroverzní témata, kterým každý rozumí a všichni o nich dokážou diskutovat. Každé téma sestaví jiná porota složená z lidí, kteří k němu mají co říct. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

kingik 

všechny recenze uživatele

Ten pořad se nehodnotí snadno. Je hodně atypický a možná tedy ne příliš lehce přijatelný. První díl představoval jakousi průseč dějinami facek a rvaček v českém filmu. Následně nejlepší scény hodnotila ze svého pohledu trojice erudovaných porotců. To bylo zajímavé, poslechnout si názory dvou herců a jednoho bývalého kaskadéra, který má právě s takovými scénami nejvíce zkušeností. Výběr ukázek, a jejich následný žebříček těch nejlepších, byl takový dost stereotypně podaný a v podstatě ne až tak zajímavý.Asi je to tím, že většina filmů zde patřila k notoricky známým a ukázky vesměs taky, takže k nějakému překvapení nedošlo. Dejdar v roli průvodce pořadu odvedl standard. Nejsem si jistý, jestli si tento pořad řekl o sledování příštího dílu. Aby se vůbec dočkal nějakého příště, a nebyl stáhnutý z vysílání, ještě než se stačil nějakým způsobem prezentovat. 50% ()

R´Hell odpad!

všechny recenze uživatele

Jako rebel ohodnotím tento "zábavný" pořad (kdo ví, co se honí hlavou tvůrcům na Primě, když něco takového vymýšlí) už po půl hodině sledování, ačkoliv bych si něco takového při hodnocení filmů nedovolila. Nicméně se obávám, že už se to nebude ubírat zajímavější cestou a kdyby snad ano, tak to tu přepíšu. Neschopnost českých televizí produkovat nové a kvalitní filmy a seriály se odráží v pořadech, které nám servírují - plné vzpomínání na ty "lepší" časy (protože paměť je selektivní, víte). Velké neštěstí je, když se do podobných pořadů zapojují mladí lidé (Kristýna Leichtová), protože pokud i oni rezignovali v pokusu udělat krok vpřed (nebo se alespoň nepřidávat), tak se z tohoto začarovaného kruhu nedostaneme nikdy. Česká 30 je prototyp většiny českých pořadů posledních let. Nudný, nezajímavý, nezábavný, nemožně dlouhý. K ničemu. S takovým postupem bude slovo "český" synonymem těchto negativů. Doufám, že to utnou dřív než za 30 dílů. ()

Reklama

giovanni3 

všechny recenze uživatele

K tomuto pořadu jsem přistupoval dosti skepticky a vůbec nic jsem nečekal, ale opak byl pravdou. Dejdar není kvalitní moderátor a mnohdy jsou nekvalitní i jeho hosté, ale tento pořad není o Dejdarovi, či jeho hostech, ale hlavně o scénkách z filmů. Pokud bych hodnotil výsledky a aktéry tak jsme někde u odpadu, ale pokud budu hodnotit výběry scének a nápad tak jsme zase někde u 4* a tudíž jdu na průměrné 3z5. ()

Laxik 

všechny recenze uživatele

Mohl to být pořad, který by ukázal i takovým rejpalům, jako jsem já, že vlastně české filmy jsou dobré. Mohla to být zábavná televizní show, kde bychom zavzpomínali na staré dobré filmy, scénky, herce, ... Ale to by to nesmělo být pojato tak, jak to pojato je. Což o to, Dejdar se na moderátora tohoto druhu pořadu docela i hodí, ale mohl by se krotit, protože co předváděl s Hrachovcovou (jméno po svatbě si nepamatuju a nezajímá mě) v díle s frajery, to bylo napřesdržku. Co je ale hlavním kamenem úrazu? No, kamenem, ona je to spíš taková provázaná lavina kamení. Debilní nebo sto let mrtví herci (a NEherci) se tam totiž navzájem poplácávají po zádech a pějí chválu na každou druhou kravinu, co u nás vznikla. Všechno je geniální, dnes již legendární, nesmrtelné, úžasné a všichni ti lidi jsou i v reálu vtipní, milí, skromní, pohodoví, ... Dobrá, chápu, že se tam nemůžou urážet a házet po kolezích hnojem, ale čeho je moc, toho je přehršle. No a nakonec to zabíjí i gró celého pořadu - scénky. Jak máme zavzpomínat na ty krásné chvíle, když se musí do (optimistickým odhadem) půlhodiny vtěsnat 30 klipů? Ono by to možná šlo, ale to by se musely vynechat tisíckrát opakované ukázky z příček ještě nevyhlášených a scénky by musely být reprezentativní. Bohužel nejsou. A že Olda Nový vyhraje všechny kategorie, to je asi vrcholem všeho. Jen jsem byl v šoku, když včera nevyhrál uměleckou dvojici. ()

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Ach jo,další příšerná sračka a to nejspodnější dno televizní zábavy.Dejdar,který se upisuje každé sračce jen pro to,že honí dluhy jako kráva,hosté,které bych nepozval ani do peříčka a přiživování se na české klasice,s minimem vtipu,invence či originality.Další estrádový průjem a další odpad,který skončí po 5 dílech.Tohle se může dít jen v čechách. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama