Ve městě Jersey se konají přípravy na oslavu Dne nezávislosti. Pláže jsou naplněné k prasknutí a v tu chvíli dojde k prvnímu útoku žraloka. Mladík TC se pokouší s kamarády varovat lidi ve městě. Ví, že hrozí žraločí masakr, ale nikdo ho nebere vážně... Zamilovaný pár se koupe v moři a náhle je napaden a sežrán žraloky. Partička mladíků v čele se svalovcem zvaným TC (někdy též Komplikace) si jde užívat do baru na pláži. Tam se dostanou do křížku s bohatým synkem milionáře Bradfordem, který jim vynadá, že jsou moc hluční. Strhne se rvačka a jeden z party, mladík zvaný JP, začne utíkat. Bohatý synek ho s kamarádem honí. JP uteče do přístavu a skočí do vody. Tam už ho oba pronásledovatelé nechají být, ale po chvilce ho napadne a zabije žralok. TC ho hledá ještě spolu s děvčaty, které nabral v baru. Je mezi nimi i Nooki, se kterou se rozešel, ale stále ji miluje...
TC v přístavu najde jen roztrhanou čepici a myslí si, že ho zabil žralok. Se svou partou se vydá do přístavu a vezme si rachejtle, aby žraloky zabil. V přístavu najde zohavené tělo rybáře, kterého před chvílí také zabil žralok. Když uvidí žraloky, začne po nich házet petardy a jednoho zabije. Poté chce ulovit ostatní žraloky jako pomstu za kamaráda JPho. Než ale vyplují, omylem zapálí loď a ta vybuchne – byla to Bradfordova loď. TC je vyšetřován na policii, kde pracuje jeho otec a ten ho pustí. Vyjde najevo, že žraloci na pláže útočí kvůli vibracím, které způsobují stroje Bradfordova otce, který staví ilegální stavbu. TC a jeho dva kamarádi se pokusí před žraloky obyvatele města varovat, ale nikdo je nebere vážně... (TV Prima)

Copter odpad!

Totální kokotina.Banda nagelovaných opálených debilů a blbých holek,co se snaží vyřešit svoje vztahy a taky,což je asi menší problém pro ně,lidožravý totálně digitální žraloky.Je to taková sračka,až je chvílema vtipný jak je to debilní ()

Aichel odpad!

Dovolím si okopírovat názor pod námi.. Včera jsme dost popíjeli, takže-I PŘESTO JSEM SE BAVILA! :D :D ()

copterfish odpad!

Myslim že to vzniklo tak,že se sešla parta nagelovanejch zmrdů s partou vypatlaných holek a natočili film iphonem.Následně to předali nějakýmu spolužákovi nerdovi,kterej do toho přidal laciný efekty žraloků za to,že mu ho jedna z těch barbín vykouřila. ()

Pcermis odpad!

10 minut více jsem nedal. Tupý děcka, nafrněný slepice, tupý film tohle je opravdu velké zlo a ten žralok takhle už jsem se nenasmál. 10 minut víc jsem fakt nedal. ()

agiba

"Co říkáš na ten žraločí útok?" "Hmm hustý." "Hele tamhle vidím něco velkýho ve vodě, počkej, skočím tam a omrknu to...pomoooc, něco mě žere!" ... "Hele co ta tvoje holka?" "Sorry ale teď mám dost starostí se žraloky." Takže asi tak nějak. ()

patho666 odpad!

Uff, teda dať dohromady toľko vrcholne nesympatických dementov v jednom filme, tomu hovorím horor. Na druhú stranu pre fanúšikov totálne stupídnej zábavy musí byť sledovanie tohto skvostu blaho. ()

FakyCB odpad!

Já jsem se opravdu, ale opravdu snažil tento film dokoukat až do konce, ale to vážně nešlo. Tohle je taková hovadina, kterou svět neviděl. ()