Reklama

Reklama

Ve městě Jersey se konají přípravy na oslavu Dne nezávislosti. Pláže jsou naplněné k prasknutí a v tu chvíli dojde k prvnímu útoku žraloka. Mladík TC se pokouší s kamarády varovat lidi ve městě. Ví, že hrozí žraločí masakr, ale nikdo ho nebere vážně... Zamilovaný pár se koupe v moři a náhle je napaden a sežrán žraloky. Partička mladíků v čele se svalovcem zvaným TC (někdy též Komplikace) si jde užívat do baru na pláži. Tam se dostanou do křížku s bohatým synkem milionáře Bradfordem, který jim vynadá, že jsou moc hluční. Strhne se rvačka a jeden z party, mladík zvaný JP, začne utíkat. Bohatý synek ho s kamarádem honí. JP uteče do přístavu a skočí do vody. Tam už ho oba pronásledovatelé nechají být, ale po chvilce ho napadne a zabije žralok. TC ho hledá ještě spolu s děvčaty, které nabral v baru. Je mezi nimi i Nooki, se kterou se rozešel, ale stále ji miluje...
TC v přístavu najde jen roztrhanou čepici a myslí si, že ho zabil žralok. Se svou partou se vydá do přístavu a vezme si rachejtle, aby žraloky zabil. V přístavu najde zohavené tělo rybáře, kterého před chvílí také zabil žralok. Když uvidí žraloky, začne po nich házet petardy a jednoho zabije. Poté chce ulovit ostatní žraloky jako pomstu za kamaráda JPho. Než ale vyplují, omylem zapálí loď a ta vybuchne – byla to Bradfordova loď. TC je vyšetřován na policii, kde pracuje jeho otec a ten ho pustí. Vyjde najevo, že žraloci na pláže útočí kvůli vibracím, které způsobují stroje Bradfordova otce, který staví ilegální stavbu. TC a jeho dva kamarádi se pokusí před žraloky obyvatele města varovat, ale nikdo je nebere vážně... (TV Prima)

(více)

Recenze (54)

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Debilita, debilita a ještě jednou debilita, hrozně moc dobrá debilita, ta ústřední parta mladých sou prostě hrozní, hrozně moc hrozní, sou hloupý a ještě divně vypadají. Ale je to taková legrace a tak hrozně moc zábavná, největší náser přichází v tom, když partička se rozhodne bojovat se žraloky a do toho jim asistují ty jejich slečny, kterým moda nic neřiká. tohle musíte prostě vidět :-D . ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla sračka. Mám hodně rád žraločí filmy a od Syfy se vždycky těším až vyjde podobnej jejich film. Bohužel Shepphird který točil sračky směle pokračuje ve svých sračkových filmech. Tohle je mix komedie a hororu. Komedie? Jo pokud se bere humorně scény kde vidíme vožralý a naprosto tupý hovada na pláži. Fakticky tupější lidi ve filmech jsem neviděl. Holky jsou sice kočky ale takhle blbé být nemůžou ani ve skutečnosti. Každá postava postrádá charakter hlavně že mají nagelovanou palici a hezký tělo. Naposled jsem takhle zvracel u Twilightu. Efekty jsou horší než jsem očekával Syfy má na kontě mnohokrát lepší efekty. Sračka. ()

Reklama

hladass 

všechny recenze uživatele

Úžasné, skvělé, dech-beroucí... Banda vysvalených, rádoby drsných plážových povalečů si vyšlápne na hejno žraloků bělavých, kteří ohrožují místní pláže... Neskutečně debilní dialogy, směšný děj, herce by nevzal ani retardovaný režisér do ochotnického divadla, triky na úrovni 8 bitových Nintend... No a dabing tomu dodal tu pověstnou třešničku... A hodnocení 6 %... To si kurva děláte srandu? To opravdu ještě někdo tyto kousky bere vážně? Jde vidět, že většina uživatelů ČSFD nemá ani ten nejmenší smysl pro humor a vyžívá se v udělovaní odpadu, protože jinak nechápu, proč se vůbec na tyhle sračky dívají? Nebo, že by snad ortodoxní masochismus? Srát na to, jste všichni opravdu frajeři... No a já klasicky za pět, protože takhle jsem se dlouho od srdce nezasmál... Já se prostě bavil... ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Neskutečné! Jako by Disney Channel natočil porno bez sexu a s žraloky více albínskými, než je Austin Moon.. V němém úžasu jsem si vzpomněl na Čelisti a slavnou hlášku šéfa policie Brodyho. Tady by zněla: „Potřebujeme větší pixlu s gelem na vlasy...“ Tu jednu soucitnou hvězdu dávám brakovému smetáku jménem Jack Scalia, protože si přiznal svůj věk a nebarví si osazení na černo.. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Totok je fakt masakr. Banda totálních vytlemených retardů vs hejno neuvěřitelně špatně digitálních žraloků. Tohle přesahuje hranici běžného trashe. Jako, že jsem poslední dobou viděl hodně píčovin, ale průserem většiny posledních obdobných snímků je, že se prostě berou až příliš vážně, což není případ tohoto. Zkrátka nebude mi stydno, když napíšu, že jsem se od srdce zasmál. Opět důkaz toho, že když už člověk hledá pořádnej zetkovej odvaz, tak musí bejt hodnocení zde co nejnižší. Jste trubci, nemáte nadhled a nevíte co je sranda.55% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama