• Tommassi3
  *

  Život je kabaret a tohle by při delším užívání mohla být naopak moje smrt.. Ovšem (bez)myšlenkové pochody střihače by jistě stály za podrobnější rozbor i samotnému Chocholouškovi..(27.12.2015)

 • otík
  ****

  Dvoudílný střihový pořad. První díl nese podtitul "Opona nahoru", druhý díl "A co láska?". Jde o naprosto nejtradičnější střihový pořad bez průvodního slova, kdy písně střídají scénky z filmů, divadelních představení nebo televizních scének, jednu píseň zazpívá díky střihům třeba i pět zpěváků. Vzhledem k všemožným střihově-zábavným pořadům tento pořad nabídne spoustu scének, které jsem nikde moc často nebo vůbec neviděl. Dramaturg Aleš Ulm se zde slušně vyznamenal.(3.9.2013)

 • Olík
  **

  Tak tento „prkna co znamenají svět“ pořad, ačkoliv rozjezd pomocí známé scénky v podání Jiřiny Bohdalové a Václava Vosky tomu nenaznačoval, mi z života žádný velký kabaret neudělal. Typické četečkářské prolínání hudebních výstupů a mluveného slova s místy až příliš vážným divadelním rozjímáním Luďka Nekudy, Jiřího Císlera, Lubomíra Lipského, Viktora Preisse, Jiřího Wimmera…..ani vděčný přispěvatel do podobných „střiháčů“ Televarieté, tentokrát netrefilo pomyslnou diváckou bránu. Kromě již zmiňovaného dua Bohdalová & Voska potěší snad ještě raně černobílý Jára Cimrman, ale jinak……….(7.5.2012)

 • rt12
  **

  Nelíbilo se mi, že nejsou dokončeny písničky natož scénky.(1.2.2014)

 • ostravak30
  **

  Převážně by se nad sebou a svým neurotickým chováním měl zamyslet střihač. Anebo se při sledování zbláznil. Písně, které nejsou celé, scénky z půlky... Jinak to mohl být kvalitní pořad. Hlavně by ale musel vybírat kvalitnější zábavu, především scénky. Lze ale ocenit, že se divákovi na oko dostávají i ty méně známé. Střihových pořadů jsem už pár viděl a rozhodně existují i kvalitnější. Chybí už jen dodat, že je to dost smutné, že ČT žije hlavně z archivů. Ještě, že je má, protože kdyby ne, asi by bylo nutné vysílání ukončit.(10.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace