Rodinná tradice velí, že šťastný sňatek bývá až ten druhý a proto Isabelle již deset let otálí s vdavkami s mužem, jehož miluje od prvního okamžiku, kdy se setkali. Její sestra ale vymyslí plán, který přivede Isabelle do cesty trochu praštěného redaktora. A všechno je najednou jinak... Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zubaře Pierra, musí nejdřív prožít jeden "nepovedený" vztah. Podle sestry spočívá řešení v Dánsku, kde se může vdát a ihned rozvést. Plán selže, protože po internetu domluvený ženich se neobjeví. V letadle se Isabelle seznámí s reportérem Jeanem-Yvesem. Isabelle s ním odjede od Afriky, kde se za něj provdá při masajském obřadu. Netuší, že on dal mezitím jejich "sňatek" v Paříži prohlásit za právoplatný a ona se tudíž nemůže provdat za Pierra. Snaží se po návratu do Francie sehnat svého nového "manžela", aby jí podepsal rozvodové papíry. Když ho konečně najde a přesvědčí k podpisu, Jean-Yves zjistí, k čemu opravdu posloužil. Jakmile papíry podepíše, Isabelle už ví, že udělala chybu. (TV Nova)

Rathalos

Velmi dobra romanticka komedia so sympatickou dvojicou v hlavnej ulohe,neskutocne ma to pobavilo,taketo filmy mam rad a Dany Boon bol super ako vzdy...:-) ()

GrgaPitic

neskutečně kostrbatě vystavěná zápletka, i kdybych přistoupil ne teorii "kletby" tak další eskapády !* pozor spoiler*! bych pochopil tak do Dánska, ale do Keni a Ruska ? Jako vážně ? navíc jestli se dá hovořit o nějaké chemii mezi hlavními postavami, pak mezi těmi nesprávnými . Nuda šeď, 2 hvězdy jen za tu francouzštinu..... ()

tranquill

Původně jsem chtěl napsat, že se jednalo o průměrnou romantickou komedii s jen lehce originálním námětem. Ale postupem času se film stal zajímavějším, a to nejen díky okouzlující Dianě Krueger :-) No a po skvělém "tanečním" závěru jsem s hodnocením nakonec zakotvil na čtyřech hvězdách. ()

ozeki

Asi se ze mě stává něžná duše, poněvadž už bych na otázku "Neznáš nějakou dobrou romantickou komedii?" dokázal bez zadrhávání celkem zkušeně odpovědět. Odpověď by zněla asi následovně: "Pusťte si Skvělý plán. Není to teda úplně klasická romanťárna, ale spíše putovní komedie (projedete pár pěkných destinací - Moskva, Keňa), ale líbilo se mi to dost na to, abych vám to doporučil. Herci hrajou jak o závod, dokonce i nějaká ta chemie mezi nimi funguje. Diane Kruger je tam za pěknou ........... (doplň jedno slovo z výčtu a nemůžeš se mýlit: svini, potvoru, mrchu, krávu), ale nakonec vše skončí očekávaným happy endem, jak se sluší a patří." Pro mužský, který chtějí potěšit svý ženský, jasná volba a pro ženský, který se chtějí se svým chlapem v televizi koukat taky na něco jinýho než jen na Ramba (nejlíp všechny 4 díly po sobě) nebo fotbal, taky. U toho snad nikdo neusne. A málem bych zapomněl. Hlavně se netrapte odpovědí na otázku, proč si teda tu svatbu nezaplatila a zase se nerozvedla :) ()

pepa3rd

Naprosto neuvěřitelná romantická komedie, v obou významech toho slova, u které jsem strkal hlavu pod polštář snad častěji než u Bridgit Jonesové :). Když už nic jiného, alespoň to rozbíjí klišé, a to jak po stránce obsahu, tak i scenérií, které zahrnují Francii, Keňu nebo Moskvu. Příjemných, lehce nadprůměrných, 60 %. ()

kluzo

Příjemné překvapení. Vážně inteligentní romantická komedie. Skoro protimluv, ale pobavil jsem se skvěle. ()

Eventyrer

Pozoruhodne vtipný film od začiatku až do polovice. Po celý čas sa pozeráme na ženu, ktorej je muž až neuveriteľne nesympatický, no kvôli rýchlej svadbe ho potrebuje zbaliť. Veľmi dobré. Vtipné, nápadité a ksichty Diane Kruger sú podarené. Lenže film má byť o tom, že sa do toho neskutočne antipatického chlapíka aj tak zamiluje, lenže tam niečo takého nie je ani len v náznaku. Zamiluje sa doňho behom dvadsiatich štyroch hodín či čo, napriek tomu, že jej tak hrozne liezol na nervy? To mi tam nesedí a počas pozerania mi to uberalo za zážitku z celého filmu. Nesmiem zabudnúť aj na to, že dokázali spolu byť len keď si vypili. Vtedy ten prostý sprosták bol zrejme v jej očiach dokonalý. Chýbalo mi tam však aj to, ako sa im spolu po tom všetkom žije. stačilo by vymazať ruské lietadlo a zvratky útočiace na Danyho Boona a dve minutky máme navyše. ()

E lan

Slušný romantický film, který nezklame a nenudí. Herecké výkony jsou trochu nijaké, ale povedený lehký scénář to táhne celkově nahoru. ()

Oonika

Taky bych chtěla jednou přiletět do Dánsla a rozhodnout se, že poletím do Keni. Vtipný film, trochu průměr. Byly tu i lepší momenty, aíe nebylo jich zase moc. ()

ZnalecH

Je to taková parodie na romantický film, ale přesto tam ta romantika je a mě zasáhla. Člověk si zpočátku myslí svoje, ale postupem času se začíná do filmu zakoukávat, až je nakonec smutný, když film končí. Rámcová kompozice sice nebyla nutná, kazí to film asi o 3*, ale jde to přehlédnout. Hlavní hrdina se postupně vyvíjí z vidláka na sympaťáka a nakonec se z toho vyvinula velice příjemná romantická komedie. ()

bearmeedek

Nejásám jako ostatní, ale vidět se to dá. Protože pár pousmání tam bylo. Nápad je samozřejmě blbost, hlavní hrdina nezajímavý a s pouťovým koncem to přehnali. ()

zipacna

Un Plan Parfait. Très amusant, Bon Dieu :) Pohodová zábava. Kéž by bylo víc filmů, které tak nějak pohladí duši. Ale to Boon zjevně umí, je prostě maître cinéaste. Mám ho rád jako herce i režiséra, protože už od Bienvenue chez les Ch'tis, vlastně už od Mon meilleur ami mi připadá, že vidí lidem do duše. A zjevně to nejsem jen já. Co ve Francii dokázali Ch'tisové bylo nevídané. Bonne chance, Danny. A plus de films comme celui-ci. ()

touchud

Jako ptákovina to fakt byla velká, ale filmy Danyho Boona mají vždycky několik opravdu vtipných okamžiků, v toto filmu jich asi bylo nejméně. ()

himor

Len ďalšia stupídna romantická komédia, kde už na začiatku filmu je úplne jasné ako to skončí a čo sa vlastne stane. Celý dej predvídavý, žiadna sranda, ale vážne žiadna. Neviem prečo to tu má také skvelé hodnotenie, keď je to strašná hlúposť. 35% ()

Anianna

Příběh je poskládaný z dílků, které do sebe jako zázrakem všechny zapadnou, i když jsou předurčeny k vytvoření úplně jiného pucle. Prostě mišmaš vztahů, konspiračních akcí a lokalit, které se střídají rychleji než myšlenkové pochody ulítlé hlavní hrdinky Isabelle. Blbina, ale kupodivu koukatelná. ()

Felisr

Nelogická trapárna aneb i Francie má svého Sandlera (bohužel). Diane byla sice výborná, ale pobavily mě jen scény první kozáček a volný pád. Jinak jsem se v průběhu filmu několikrát modlila, ať už je proboha konec... ()