Rodinná tradice velí, že šťastný sňatek bývá až ten druhý a proto Isabelle již deset let otálí s vdavkami s mužem, jehož miluje od prvního okamžiku, kdy se setkali. Její sestra ale vymyslí plán, který přivede Isabelle do cesty trochu praštěného redaktora. A všechno je najednou jinak... Valerie trpí rozvodem se svým mužem a následnou osamělostí, kterou nedokáže ničím nahradit. Její sestřenice však vytáhne správný kalibr utěšování - příběh své sestry Isabelle. Ta se poddala rodinné tradici, podle níž je šťastné vždy až to druhé manželství. Když se tedy chce provdat za svou lásku, zubaře Pierra, musí nejdřív prožít jeden "nepovedený" vztah. Podle sestry spočívá řešení v Dánsku, kde se může vdát a ihned rozvést. Plán selže, protože po internetu domluvený ženich se neobjeví. V letadle se Isabelle seznámí s reportérem Jeanem-Yvesem. Isabelle s ním odjede od Afriky, kde se za něj provdá při masajském obřadu. Netuší, že on dal mezitím jejich "sňatek" v Paříži prohlásit za právoplatný a ona se tudíž nemůže provdat za Pierra. Snaží se po návratu do Francie sehnat svého nového "manžela", aby jí podepsal rozvodové papíry. Když ho konečně najde a přesvědčí k podpisu, Jean-Yves zjistí, k čemu opravdu posloužil. Jakmile papíry podepíše, Isabelle už ví, že udělala chybu. (TV Nova)

milous11

Moc krásná a super romantická komedie s krásnou Diane Kruger, která opravdu vždy umí překvapit a zvládne jakoukoliv roli. ()

Filooos

Ačkoli nejsem zrovna hltavec romantických komedií, tak tahle mne dostala velice příjemně, asi jako Francouzský polibek. Pokaždé, když si potřebuji odpočinout a pobavit se, vím, že nezklame.... ()

macherano

Po dlhom case davam romantickej komedii viac ako tri nadherna diane sa sem uplne hodila a aj ked ste vedeli ako to skonci chcete vediet ako to bude prebiehat ()

viper65 odpad!

Dany Boon & Diane Kruger. sú dobrý herci pre nie celkom dobrú komédiu. Chýbajú tu najdôležitejšie veci, ktoré robia komédiu, komédiou. Dobre napísaný scenár, kvalitné dialógy a poriadny režisér. To, čo zostalo je CHAOS! Príbeh nemá pointu a chýba prekvapenie na konci. O nelogickosti správania sa postáv ani nehovorím. Ak aspoň trochu zapremýšľate pochopíte, že v tom filme nefunguje nič! Tvorcovia sa pokúšajú zakryť rýchly strih ešte rýchlejším nástupom dialógov. Je Film je zjavne vyrobený pre dotácie od francúzskej vlády na udržanie ročnej produkcie. Divák, ktorý sa chce zabaviť má jednoducho smolu. ()

sun.eagle

Příjemná komedie, která rychle odsejpá. Na tu romantiku jde originálním způsobem a přináší to řadu vtipných situací. Bavilo mě to měnící se prostředí, kdy se začne ve Francii a přes Dánsko, Keňu, Moskvu se vrátíme zpátky domů do Francie. Mám jedinou výtku, ale v romantické komedii docela zásadní. Hlavní hrdinové oba jsou skvělí, hlavně Diana Kruger ač tu hraje docela mrchu je okouzlující. Chci říct, že každý zvlášť je zábavný a ty jejich přestřelky jsou zábavné, ale chybí mi mezi nima chemie. Tu osudovou zamilovanost jim prostě nevěříte. ()

BStone

Bohužel jsem lehce alergický na komedie, ve kterých se hlavní postavy chovají neuvěřitelně a kreténsky. Což je v tomhle filmu naplněno měrou vrchovatou. Isabelle má v hlavě trauma z toho, že se všichni v její rodině v prvním manželství rozvedou. Tak si za zády svého přítele domluví svatbu načerno. Když to nevyjde, ujetým způsobem balí největšího pitomce v letadle, letí s ním do Afriky aby si ho vzala netušíc, jak ho teda pak ještě donutí k rozvodu. On jasně ví, že není zrovna idolem žen, přesto dál pokračuje v zamilovaném tokání a ještě větších stupiditách, aby pak tradičně prozřel. Díkybohu že Isabell hrála úchvatná Diane Kruger, která je vždy skvělá, narozdíl od "svělého" plánu ve filmu. Za Diane taky druhá hvězda. 40% ()