BLStryker

Ta písnička o lásce zpívaná Vondráčkovou a Josefem Vágnerem v závěrečných titulcích byla docela chytlavá. A herecky se mi líbil Kikinčuk - takovýto typ rolí nesympatických figurek je pro něj jako stvořený. Jinak: trapné, nevtipné, trapné, utahané a ještě 1x: trapné! Další díly s díky přeskočím. ()

Novicok

Jak je známo, je Zdeněk Troška pohádkový král, ale také král komedií. Jak trilogie Slunce seno..., tak i Babovřesky u mě zůstávají klasikou, po které sáhnu, když nevím jaký film zhlédnout. Netuším, proč je nadmíru lidí vůči Troškovým filmům tak negativně zaujatých. Jeho filmy mě vždy perfektně pobaví, a to je to o co se pan Troška snaží. Udělat jednoduše "blbinu", které se lidi zasmějí. Chápu, že každý má jiný smysl pro humor, ale nevidím důvod dávat tomuto filmu odpad. Odpad si zaslouží ty filmy, které nesplňují žádný účel, nebo nenesou žádnou myšlenku. ()

Inkognito_CZ odpad!

Domnívám se, že v posledních desetiletích nezažila česká filmová tvorba počin, stvořený z takové vypočítavosti. Bezduchý a nepovedený pokus o "naklonování" toho, co kdysi možná fungovalo ve filmech jako Slunce, seno, jahody, se v tomto případě zvrhává v jedno klišé za druhým. Postavy jsou až k neuvěření přehnané, dějová linka jako by ve filmu ani nebyla a co je nejhorší, humor, na kterém má film zřejmě stát, ani nelze nazvat humorem. Trapnost, trapnost a zase trapnost. K ostatním dílům lze napsat totéž, protože hlouběji už se klesnout nedá. Sám se divím, že jsem se přinutil ke shlédnutí dalších Babovřesků, když už po těchto jsem přesně věděl, kde leží filmařské dno. ()

nudlis odpad!

No fujtajbl!!! Takovou sračku nemá vůbec žádnej smysl komentovat. To může vyrobit jenom Troska. Blb blbům. ()

KarlosK

Další ze skupiny neuvěřitelných trapáren od kdysi dávno docela dobrého režiséra Zdeňka Trošky. Slaboduchý děj, ve kterém se lidé kopou mezi nohy a banda pološílených bab terorizuje své okolí, je vyloženou ztrátou času. Z milosti dávám jednu hvězdičku za hezké exteriéry. ()

Tom_17 odpad!

Jako zastánce Troškových "rodinných komedií" musím uznat, že tohle je naprosto mimo. Začalo to už Kameňákem a tady to pokračuje níž a níž - 0 ()

Mr.Nobody odpad!

Lidé se v každé době potřebují dobře bavit. Nicméně i zábava by měla být inteligentní. To však není tento případ. Celý film má jednoduchou zápletku, a kdyby v něm nebylo několik zlomových okamžiků, neměl by žádný děj. Snad jediným pozitivem filmu je obsazení několika kvalitních herců, jejichž potenciál je však hrubě nevyužit. ()

KuceraJohny

Tenhle film mi tedy moc nesedl. Komedie je to dosti podprůměrná. Vtipné scény postrádají vtip, ale sem tam je občas něco docela vtipného. Příliš toho, ale není. Herecké výkony nulové a příběh nezajímavý. Řekl bych že je to dost nudný film. ()

Honza__St.

Osobně tomu negativnímu hodnocení nerozumím. Film rozhodně není žádná bomba (návrat do Hoštic se teda rozhodně nekonal), ale vyloženě špatný není. Jeho hlavní problém je až přílišná délka. Klidně by stačilo o půl hodiny míň, a věcí na vystřihnutí by se našlo dost. A taky mi zákoutí Babovřesk přišla až příliš vyumělkovaná, na rozdíl od Hoštic. Ale blbost to v žádném případě není (rozhodně je podstatně lepší, než třetí Kameňák). Ano, za normálnějších okolností bych se sám divil takové návštěvnosti, ale v situaci, kdy jediná konkurence jsou americké fantasmagorie stojící a padající na počítačových efektech (a v poslední době taky na gender a multikulti zvrácenostech), pubertální sexuální fekální komedie rovněž Made in USA, české kavárenské rádobykomedie, a další nesmysly na téma "komunisti a estébáci", tak není divu, že Babovřesky lámou rekordy návštěvnosti. Často mi připadá, že tyhle stránky si až moc hrajou na co nejintelektuálnější, a cokoliv, co má za účel jen pobavit, je kýčovitý, blbý, pitomý, atd. To je samozřejmě nesmysl, a často je to naopak. Zrovna pokud jde právě o ten rok 2013, tak naprosto nechápu, jak může mít taková vylhaná srágora, jako Hořící keř, vyšší hodnocení, než Babovřesky (a to samé platí o Českém lvu - Babovřesky by si ho rozhodně zasloužily víc, samozřejmě ale v případě cen pražské kavárny by bylo naivní něco takového čekat). Samozřejmě v tomhle případě už nejde jen o "vysokou vs. nízkou kulturu", ale rovnou o fanatický Antitroškismus. Přičemž Zdeněk Troška dokáže to, co mu může většina jiných režisérů závidět - dokáže na svoje filmy do kina přitáhnout statisíce lidí, a kromě toho dokáže dokonale skloubit všechny neherce s herci tak, že nepoznáte rozdíl mezi těmi, kdo hrají a těmi, kdo jsou sami sebou (jediný další, kdo to dokázal, byla Věra Chytilová - viz. Dědictví). Už jen to je důkaz, že ten člověk má talent, a že mluvit o něm jako o nejhorším českém režisérovi může jenom naprostý pitomec. ()

Skrtic odpad!

Vysoce kvalitní odpad české kinematografie. Naprosto stupidní film, který se nehodí ani na koukání v mobilním telefonu, do kterého máte v plánu čumět při jízdě v tramvaji. Pustit tohle pravomocně odsouzenému vrahovi pár hodin před vykonáním popravy, tak se Vám dobrovolně oběsí tkaničkami od bot na klice od hajzlu. ()

Nessak odpad!

Mám rád Slunce seno xxx. Těšil jsem se na Babovřesky. V půlce jsem usnul. Miluju filmy a nespím u nich. Miluju komedie. Nezasmál jsem se, třikrát se mi zvedl koutek v náznaku úsměvu. Zato trapně jsem se cítil při všech po Troškovsku vyvedeném product placementu - lopatou přes držku 3x aby si každý všimnul. Zasloužený odpad! ()

Sa.sa

Nechápu proč je tady tolik divnej lidí co dávají odpad! jen proto aby náhodou nevybočili z řady :/// Za mě 5hvězd... jsem se bavil a nevím proč byc se nepodíval znova :P ()

Ondak odpad!

Bohužel nevím za co bych měl dát alespoň jednu hvězdu. Humor, který by měl být hlavní v komedii je jen snůška trapných scén. U filmu jsem se nezasmál. Scénář nemá hlavu ani patu, takže ani zápletka diváka u televize neudrží. Herecké výkony špatné. Tento film mi vůbec nesedl a jen z nutnosti jsem ho dokoukal, kvůli hodnocení. I tak jsem minimálně 1/4 filmu sledoval úplně něco jiného. Tenhle i další díly budu obcházet velkým obloukem. ()

Slavic.guy odpad!

Prostě mě zabij, představte si Brumbala jak prosí Harryho aby ho zabil po vypití lektvaru na ostrově, tak to jsem já po shlédnutí tohoto odpadu ()

krisikowa odpad!

Nenapadlo mě, že to někdy řeknu, ale Kameňák je vedle Babovřesk kvalitní biják. Jestli má být tohle ze života, tak nechci vědět, na čem Troška ulítává. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015