Po brutálním vyvraždění americké rodiny, která byla na dovolené na francouzském venkově, byl ze zločinu bez důkazů obviněn podivínský muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Moore (A. J. Cook), která se společně se svým týmem snaží místní úřady pomocí vědeckých metod přesvědčit o mužově nevině. Když Kate začne zkoumat mužovu rodinnou historii, objeví důkazy, které poukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krvavý masakr pokračuje a Kate musí udělat vše, aby v nastalém chaosu přežila a zabránila jeho šíření. (Bontonfilm)

brasek

Na snímku mi vadí jeho dokumentaristický charakter a paradox je, že keď príbeh tento charakter stratí tak je to nuda. ()

argo.smile

Az take zle to nebolo. Samozrejme kopu sraciek co sa tyka logiky, vysvetlenia, kamery, hercov a najma pribehu sa dalo co napravovat, ale zaujalo ma jeho podanie a nenudil som sa. Takze slabsie 3*. ()

Anatar

Neprecetla jsem si nic o tom filmu predem, takze jsem k nemu pristupovala bez predsudku a me se libil. Tim ze jsem netusila o cem to ma byt. Myslim ze to je jedina spravna cesta do budoucna :) ()

Luciaaas2

Milé překvapení, film se mi líbil, i když k němu mám nějaké výtky, líbil se mi. Jen škoda, že takových filmů vzniká málo.... a když vlkouš začne řádit, tak to stojí za to, ve filmu jsou i celkem dobré lekačky. Celkově mě film dost bavil ()

Mark1983

Podle mého názoru námět má dobrý nápad a úplný odpad to není,avšak film má chybu,že než se to opravdu rozjede, trvá to. První polovina filmu je nic moc,ale druhá polovina si ty tři hvězdičky zaslouží. ()

Lukkyn

První polovina snese jakžtakž příměr k hororu nebo spíš mysterioznímu thrilleru. Od doby co se divák dozví to , co již dávno ví , že se jedná o prach obyčejného vlkodlaka navíc až trapně neporazitelného, je po všem. Všechny ty masakry jsou totálně nepřehledný a chování všech účastníků je opět postaveno na hlavu. Zřejmě promarněný materiál. Forma , kterou je to podáno není špatná. Střídání, zpravodajství, home videa, průmyslových kamer to vše ok . Omáčka okolo bohužel nefunguje. ()

jarmil8

Profesionálně odvedená práce s příjemným budováním atmosféry v atraktivním francouzském prostředí. Bohužel zhruba závěrečná třetina sráží film do podprůměru. Nevyužitý potenciál. ()

Baroque

celkom príjemne prekvapilo. z daného žánru určite nadpriemer. má to spád, nenudí, nenaťahuje sa to... nezabudlo sa ani na dokumentaristickú príchuť príbehu. ja odporúčam. ten kto tento film považuje za odpad, má odpad asi v hlave. ()

Nataraja

Mo nerozumím tak malému hodnocení. podle mě jeden z nejlepších vlkodlačích filmů, které jsme mohli za poslední roky vidět. Jestli tohle téma máte rádi, vřele doporučuji! ()

dzumi157

Dej filmu je zasadený do súčasnosti - vo Francúzsku. Mladá rodinka s dieťaťom si užíva piknik, keď ich z húštiny napadne neznámy tvor, ktorý zmrzačí manželku a dieťa s otcom roztrhá, takže ten útok neprežijú. Následne sa film odvíja ako obhajoba podozrivého / advokátkou je mladá Američanka žijúca vo Francúzsku /. Podozrivým je obrovitý muž, ktorý má nadmerné ochlpenie a trpí nejakou zvláštnou chorobou. Advokátka si na pomoc z USA privolá bývalého priateľa. Po krátkej dobe zomiera aj napadnutá manželka. V ďalšom priebehu filmu dochádza k úteku podozrivého z cely zadržania. Pri pokuse o spacifikovanie podozrivého sa ešte pred samotným útekom nakazí poškriabaním podozrivým pomocník advokátky. Tá začína tušiť, že podozrivý je naozaj tou beštiálnou šelmou. Začína sa hon na beštiu, ale v beštiu sa mení aj pomocník obhajkyne. Film sa mi páčil trochu viacej ako niektorým komentujúcim, zaujal ma tak trochu netradičný príbeh o vlkodlakovi, ktorého obhajuje naivná advokátka. Ja by som mu dal v percentách asi takých 50-60%. ()

goodridge

Dalo sa to v pohode. Mierna atmosféra sa ťahá celým filmom, takže to udržuje diváka v pozore. Aj keď spracovanie je dosť nízkorozpočtové a B-čkové. Skôr by som tento film nazval takým Krimi-Hororom. Stojí za pozretie. ()