Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

babuca

neviem či sa to niekde píše, ale film bol natáčaný v hlavnom meste Portorika v San Juane, nie v Kostarike. To mesto poznám....bol som tam. ()

Montmorency

Zklamání - slabý odvar různých filmů, otravný Timberlake, Gemma nemá co hrát a slouží asi jako návnada pro pánské publikum, jediný Ben byl důvod, proč jsem to nevypla... ()

denny001

Nějak mne nezaujali herci, scénář nemastný neslaný, celkově to vyznívá nějak bezpohlavně. Prostě takové amarouny bez chuti. Za týden nebudu vědět, že jsem to viděl. ()

violik

Nebylo to nejhorší, asi díky Benovi, který si zahrál záporáka se vším co k tomu patří a nějak se k tomu hodí víc než hra na romantika. ()

Aresko123

Mam rad taketo filmy. Svet je plny podvodov a kradezi. Je to velmi dobre spracovane a jedine minus davam za nesympaticku Gemmu Arterton (ta mi pokazi film vzdy). Ale inak je takyto zivot plny penazi velmi lakavy......... ()

hajner

Ale fajn o chudáčikovi Justinovi ktorý skočil na špek fešákovi Affleckovi. A s krokodíliou pochúťkou. Vcelku v pohode ale nejak zvlášť záživné a trošku naivné. ()

JerryPilsen

Obyčejný příběh,dobře natočený,postrádající větší napětí.Problém online sázení je sice nasíněn,ale neslouží jako nosný. ()

Hektor.Troy

No co napisat?Affleck nech reziruje,hrat proste nevie,co sa tyka Justina Timberlaka-alpha dogovi a tomu filmu s milou kunis som dal 5 hviezdiciek,ale na takuto rolu nema.Zaujimavy namet,ktory netrebalo scenarom tak dokazit.Najslabsie 3 hviezdicky ake som kedy dal. ()

miroslav750

Ja dávam 4* a aj to za to, že som si na Justina T. ako na herca poriadne ešte nezvykol (nevravím, že je až taký zlý). Film z môjho oblubeného prostredia, ktorý som si vychutnal až na drobné detaily. Nemám veľmi čo vytknúť len dej by mohol byť viac prepracovaný . Poker, ženy a peniaze ;) ()

copco

Nie zle len tomu nieco chybalo, na konci som sa uz pomaly stracal koho kto vlastne podplaca atd .....skoda lebo myslienka dobra aj herecke obsadenie nebolo zle. ()

jujask

No čo k tomu dodať je tu pár výstižných komentárov ktorým som naklonený. Ale čo sa týka Justina Timberlaka som spokojný, podla mňa v tom chlapcovi je niečo čo z neho robí čím dalej lepšieho a lepšieho herca. A k pokru - ten treba hrať face to face, vtedy to má ozaj gule. Poker na internete je pre pohodlných hráčov ktorý to chcú hrať tu a teraz. ()

DonShark

Perfektní film. Podle mě si zaslouží 4*, já dávám 5 abych trošku pozvedl průměr, který bůhví proč je tak mizerný. ()

Edwin44

Tak není to tak hrozný jak zdejší "rating" napovídá. Hlavní postavy jsou celkem dobře uvěřitelný. Justin je dobrej herec jako zpěvák (zhodnotte sami co to znamená). Gemma sice hraje druhé housle ale v tomhle filmu jí to sakra sekne a Affleck? No Batman nebude tak nakonec špatnej. Jediný co mě vadilo byla hlavní zápletka. Bad guy překecá Good Guye aby s nim spolupracoval a vydělával money. Jenže Good guy přijde na to že Bad guy je opravdu Bad guy a spolčí se s poldama (a jeho holkou) a potopí. Jako bych to už někdy viděl. Solidní průměr, kterej jak se říká ničím nenadchne ale a ani neurazí ()

pan Spock

Dopadlo to přesně tak, jak jsem očekával. Film může být plný sympatických herců, může být komediální nebo napínavý, ale jakmile vezmou postavy do ruky karty, je pro mě vymalováno. Netuším proč tomu tak je. Může se hrát poker, mariáš nebo třeba černej petr a já prostě vypínám. Bohužel to nezachrání ani krásná Gemma, ani sympaťáci Ben a Justin. ()

Chenile

Skoda.. Neni to totiz vubec spatny film... Premyslel jsem mezi 3 a 4, ale pro tri hvezdicky nakonec rozhodlo to, ze film nema zadnou stavu, zadne napeti... coz u takoveho snimku chybi.. ()

Danny71

Film bez vyšších ambicí. Čili vizuálně tradičně čistý, v zajímavém/luxusním prostředí, s atraktivními lidmi (Gemma Arterton). Nelze si nevšimnout opětovné bezprostřednosti Justina Timberlakea - ten člověk má herecký talent a Affleck, čím je starší, tím je lepší. Je to tuctová žánrovka, ale alespoň to nebylo příliš dlouhé a občas i zábavné. ()