Hra na hraně

Vysoká hra

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 91 min

• panMartin

Výborná upoutávka a super obsazení, ovšem výsledek je obrovský zklamání. Sympaťák Justin opět potvrdil, že před kamerou nemá žádné problémy. Affleck jako padouch překvapivě vyhovoval, zápornou roli si vyloženě užívál. Gemma Arterton mi tam přišla k ničemu ale aspoň se dalo na ní koukat. Poker se tu skoro nehraje, i když celej film je hlavně o něm. Děj se furt tak nějak vleče, nic se pořádně nestane, nic moc nepřekvapí. Bohužel film s blížícím se koncem již silně nudí.(27.1.2014)

• BoPo

Filmy s pokerovou zápletkou sú pre mňa zaujímavé. Avšak tu sa poker, teda ten internetový, rieši v podstate len v samotnom úvode. Určite poznáte spôsob prepravy práve zakúpenej rybičky z akvaristiky. Malý sáčok, trocha vody a vyjukaný nákup. No a Hra na hraně je ako veľký pytel na odpady, ktorý má v sebe obsah spomínaného sáčku. Teda veľmi skromný obsah zabalený do nadrozmerného obalu, ktorý sa snaží navodiť falošný dojem veľkoleposti.(2.2.2014)

Naprosto neurážející zakončení léta. Runner Runner je švihácká podívaná, ke které obrovsky sedne baby-face sympaťák Timberlake a neomalený záporák Affleck, ale schází jí víc napětí. Je velmi fajn, že Affleck není ani na vteřinu laciný zloduch s ďábelským smíchem a ospravedlnění jeho zločinů je v mnoha bodech vlastně dost pochopitelné, ale filmu to bere vítr z plachet. Když by se mělo v poslední půlhodině gradovat, o osudy postav už není velký zájem a trochu matný climax dojem rozhodně nezlepší. Jako odpočinkový film na jedno odpoledne, proč ne, Timberlake dokáže utáhnout vlastní film, Gemma je sexy a Affleck nebude špatný Batman, ale to je i na podzimní devadesátiminutový thriller trochu málo. 65%(25.9.2013)

Když se v jednom spektáklu sejdou dva ultimativní neherci, je to skutečný koncert. Něco, jako když pro sluchově postižené hrají hluchého Janáčka. Je fajn vědět, že budoucí Batman bude mít masku, která plně zastane jeho dokonalou mimiku, no a Džastýn, Džastýn ten měl raději zůstat u osahávání si pytlíku s mikrofónem v ruce za procítěného skřehotání "Bejbyájmisjůendlavjůforevr". I přes to ukrutně živočišné neherectví (Kdoví, proč jsem si vzpomněl na Gotta v Kurvahoši), se jedná o řemeslně dobře zvládnutou, tuctovou hovadinu, která, až na ty procítěné etudy ochotníků z Losích Andělic, nikterak neurazí.(3.1.2014)

• InJo

Snesitelná a vcelku svižná softcore verze epických drsných gangsterek a thrillerů o rychlém vzestupu a zbohatnutí. Jedna jakž takž zajímavá a napínavá scéna, zbytek ucházející rutina. Pro vyměklé teenagery, kteří ještě neobjevili Scorseseho, De Palmu, Coppolu a Tarantina, je to takřka ideální podívaná (a to nejen kvůli obsazení těch dvou hezounů). 50 %(27.9.2013)

• - Pracovným označením snímky bol názov Players. (MikaelSVK)

• - Na párty v úvodu filmu hraje skutečný DJ jménem deadmau5, který je znám tím, že při svých vystoupeních nosí masku připomínající hlavu myši. (pajik)

• - Jedním z producentů snímku je i Leonardo DiCaprio a jeho společnost Appian Way. (prochy95)