petangola

Oproti gymplu slabší, sorry, ale natočit pár záběrů na VŠE a UMPRUM a nazvat to Vejška, když o VŠ tady vůbec nejde (né že by v Gymplu řešili jenom školu, ale přece jen se aspoň Vorel držel toho tématu, šla tam vidět nějaká linka..) - tomu prostě nemůžu dát víc, jak tři hvězdy. :/ Herecky lepší jak posledně, hudba jiná, ale furt dobrá, jenom to celý tak nějak pokulhávalo, "fejdovalo" do tmy a zas záběr a nakonec to skončilo, jak ve špatné pohádce. Zasmějete se (občas) a po vylezení z kina si vzpomenete na tři hlášky. 3* ()

Commenius

Dvojka Gymplu byla dle mého názoru slabší a méně humorná. Je zasazena více do reálného a syrového prostředí vysokoškoláků, i když často hnaná do extrému. Upřímě řečeno, bez Mádla a Krause byl film za moc nestál. Díky těmto dvěma postavám, které dokáží své role zahrát opravu realisticky, že jim to divák opravdu věří. Jejich hlášky mě baví a díky tomu má cenu si nafilm do kina zajít. ()

MirINDay

Film již nestaví na komediálnosti celého filmu. Spíše se snaží ukázat, jak to v Česku chodí. Trochu mě zklamal soundtrack, který nebyl moc chytlavý a zdál se mi nebarevný. Trochu zklamal ten "šťastný" konec, ale to se dá odpustit. Pokračování hodné čtyř hvězd. ()

TopseeCryt

Jedna za Krause a jeho "no tak sem čurák, no", a druhá za hudbu, protože Vláďu já můžu. Jinak je to špatnej studentskej film. Ale to byl Gympl koneckonců taky a nakonec tak nějak zkultovněl. Možná si to ještě párkrát pustim a změnim hodnocení, ale první dojmy jsou víceméně na piču. ()

Redyx1

Nebudu tady zanechávat jako spousta intelektuálů moudra a patetická hodnocení,ale půjdu rovnou syrově na věc tohoto skvělého filmového počinu.Popravdě jsem čekal sešup,ale příběh i akční sled katapultoval mé hodnoceníaž na 5 hvězd.Takže vedle klasiky Mádla a Vorla ml. musím rozhodně zatleskat perfektním výkonům,které odvedli Jan Kraus a skvělá Zuzana Bydžovská. ()

Onanista

Film uplne o nicem. Pitomy dialogy a spatni herci ve vedlejsich rolich. Neni tam snad zadna inovace oproti predchozimu dilu snad jen ze vorel je abstinent a kolman je clovek kterymu bych se s chuti a poskokem prosel po ksichte. ()

zvirek

A přesně o tomhle přeci vysoká škola je: Chlastat, hulit, fetovat, *ukat, sprejovat ( pardon malovat ). Proto máme největší procento vysokoškoláků na celém světě. Za Mádla dvě hvězdy, jinak Sosnuto, Shlédnuto, Smazáno, Zapomenuto. ()

pankrejro

Mádl pobaví vždycky, ale trpět kvůli tomu pohledem na neherecké výkony, začátečnické zatmívačky každou druhou scénu a poslouchat ožraložvatlajícímatičku, která nepochopitelně vstoupila do každý scény...to si zaslouží dvě hvězdy se zavřeným levým i pravým okem. ()

Lyshitski

Tak jsme z Gymplu postoupili na Vejšku. A světe div se, ono to tak nějak ani nejde poznat. Snad by šlo i říct, že Vejška je oproti Gymplu tak nějak krokem zpět. Pár dobrých vtípku, nahá Evička Josefíková a skvělá Zuzana Bydžovská, která se role matky alkoholičky zhostila bravůrně a jeden by i věřil, že ji před natáčením skutečně dali vypít litránek Vodky. Nic víc, nic míň. Tak, Vejšku máme za sebou a nezbývá něž čekat, s čím nás oblaží pan režisér Vorel příště. Že by to byly pokračování nesoucí názvy "Basa" a " Domov seniorů". No, nechme se překvapit. Za sebe uděluji Vejšce nízkých 38%. ()

Inhoofer odpad!

Vorel to neumí... Film o mladých, asi pro mladé, protože mě to neoslovilo vůbec ( je mi 31 a zábava takových teenagerů je mi zcela cizí). Popularizace čmárání spejem a ničením veřejného majetku, navádění k této trestné činnosti,... kdyby mi někdo počmáral takovou prasečinou garáž, auto, omítku, ZABIJU HO! Ten film je BLBOST! ()

m.bolek

Oddychovka, sranda byla, což myslím, že byl účel. Občas nepřesvědčivé herecké výkony (Kohák!?), a strašně moc product placementu ()

Aresko123 odpad!

Tak toto je super debilina!!! Uz nikdy viac.... Film o tom ako jeden rozmaznany mladik a jeho tupy chudobny kamarat sperjuju domy.... OTRAS. Evicka Josefikova este ako tak usla ale inak ODPAD ()

Celsius

Proboha! Jediný film, ve kterém "fotr nevidí problém pomoci na ambasádě maníkovi, kterému přebral holku, kterou si chce vzít, a ten dotyčný maník se s ním ještě porval v restauraci." Like what? Sh*t happens. Ten zhulenec by byl zkousnutelný na pár vstupech, ale to by se s ním nesmělo nakládat jako s Miniony v Despicable, Me. Děs běs, který ani ta omalovánka a ani snaha o drama nezachrání. ()

LordLaser

Náhodou je to veľmi fajn film. Istotne ho veľa teenagerov vyhejtuje vzhľadom k tomu, že nie je sa moc na čom nasmiať ako pri gympli, ale to nie je moc zámerom filmu. ()

Anubiska

Mádl umí hrát,vlastně se mi líbí film od filmu víc,Josefíková je krásná a Vladimír 518 dostal prostor. Takže to jsou tři hvězdy za tento jinak docela průměrný film. Ne že by film neměl potenciál,ale jen to tak klouže po povrchu. Škoda,čekala jsem víc. Oproti Gymplu to není vejška,ale mateřská školka. ()