Nastala chyba při přehrávání videa.
 • schizmo
  ***

  Příjemná nenáročná podívaná, navazující zhruba tam, kde Gympl skončil. Díky Mádlovic ostřílené suverenitě a charisma se kvality filmu přelévají lehce nad průměr, naopak spousta nehereckých výkonů dalších zúčastněných, šroubované dialogy, svojská kamera a zajímavý vizuál vás nutí váhat, jestli jde spíš o záměrné neumětelství nebo Vorlův charakterický rukopis. Za zmínku stojí zajímavý koncept alespoň částečně odkrývající svět grafitti, fajnový hudební doprovod a samozřejmě k popukání Jan Kraus :).(14.11.2014)

 • Frajer42
  *

  V době, kdy jsem zhlédl předchůdce tohoto snímku Gympl, jsem byl o dobrých 7 let hloupější, takže mi film úplně nevadil. Bohužel, nyní už nedovedu přehlédnout nekončící debilitu tohoto snímku. Co mi přišlo nejvíce debilní jsou všechny dialogy. Měl jsem pocit, že je psal absolutní retard. Dále mi šíleně vadil hlavní hrdina toho všeho, který hrál vážně extrémně špatně, protože prostě hrát neumí a byl obsazen pouze z protekce. Hudba byla k snímku samozřejmě vhodná, ale vůbec se mi nelíbila. Respektive muzika byla poslouchatelná a správně agresivní, ovšem texty písní byly opět tvořeny feťáky v době, kdy jejich pravidelná nitrožilní dávka měla maximální účinek, takže to podle toho vypadá. Nechápu, jak takové sračky může tolik lidí vůbec poslouchat. Možná se to dá pochopit, pokud vám je 6 až 10 let. Poté se to zákonitě člověku musí zdát debilní, protože to debilní zkrátka je. Vtipné mi to nepřišlo vůbec. Pociťoval jsem pouze silně negativní a depresivní atmosféru. Koukat se nějakým způsobem dalo pouze na Mádla, kterak fixloval při zkouškách, popřípadě na Honzíka Krause a jeho toporné herectví. Člověk holt nemůže mít talent na vše. Na závěr mě docela dorazila neskrývaná reklama na nejhorší "antivirus", jaký kdy "ochraňoval" můj stroj. To byl opravdu hnus. Dlouhou dobu jsem měl hroznou chuť to celé vypnout a ukončit svoje trápení. O nic bych nepřišel, protože v tomhle nesmyslu se opravdu skoro nic neděje. Postupem času se ovšem úroveň debility tak nějak stabilizuje a dokoukat se to dá. Proto to nebude odpad. Každopádně se tímto paskvilem nemůže nikdo chlubit.(6.11.2014)

 • Slarque
  **

  Ano, je to lepší než Gympl. Ale ne o tolik, aby si to zasloužilo o hvězdičku víc. Vorel mladší mi nikdy nepřišel herecky zajímavý, což vyniká ve dvojici s Mádlem, který si svého hajzla s chutí užívá. Slušná kamera i střih, hudebních tracků by mohlo být víc než ty dva, co se pořád opakovaly. Scénář opět podivně kostrbatý. Jak se asi bude jmenovat příští díl?(23.1.2014)

 • Xmilden
  ***

  Gymplácké dobrodružství stavím určitě výše, nicméně je příjemné se znovu setkat s našimi hrdiny. Škoda jen že tenhle sraz po létech se neprotáhl do pozdějších hodin. 75 minut se nedá skoro považovat ani za pilotní díl seriálu. V malinké roli potěší Péťa Čtvrtníček. V českém rybníku se jedná o jedno z povedenějších navázání, nicméně se u mě často dostavuje pocit, že to mohlo dopadnout i o dost lépe, protože Gympl byl vynikající. 55%(24.9.2015)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Amorální fórky omladiny, jasná a černobílá charakterizace postav, cool vizuál. Vejška je vlastně dost dobrým ztvárněním pubertálních vizí světa, kdy jsou benga debilní, rodiče tragédi, školy povinností plnou zklamání a anonymní dospěláci rekvizitami s inteligencí napařovací žehličky. Vypnutý, hahaha! Vejška má tu smůlu, že je jí to úplně k ničemu - je stejně povrchní, jako výše uvedený pohled na svět. Nekoná se žádný vývoj, žádný příběh, žádné uvědomění si, žádná katarze, nekoná se ani blbej párek v rohlíku - jen občas někdo někoho opíchá a někdo jinej z toho má psí oči. A ten macho styl vyprávění, no ten má hodnotu. Generační výpověď do kanálu. Gympl se mi přitom docela dost líbil...(8.11.2014)

 • - V čase uvedenia filmu do kín bol v skutočnom živote partnerom Evy Josefíkovej Jiří Mádl (Michal Kolman). (De Large)

 • - Režisér Tomáš Vorel chtěl Vladimira 518 už pro film Gympl (2007). Tehdy ho odmítl, a proto se ho bál u Vejšky znovu oslovit. Díky smluvené schůzce přes Pastu, spoluautora scénáře, ale na novou spolupráci kývl. (MTHRFCKR)

 • - Spoiler: Pôvodne mala byť na stene domu reklama na Adidas, ale tvorcovia filmu sa nakoniec dohodli až s firmou AVG. Ostatné firmy si nechceli dať pre filmovanie urobiť reklamu, práve naopak - chceli za to dostať zaplatené. V čase uvedenia snímky do kín bol na pražskej Palmovke skutočne dom s reklamou AVG. (De Large)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace