Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  Čím dále se film ubíral tím více jsem byl přesvědčený, že tvůrci neměli moc co říct a že se ve filmu nebude celkově moc dít. Což je vidět i na hodně zkrácené stopáži, díky které to má asi ještě pořád nějakou dynamiku. Nejhorší byla pro mě ale hlavní postava v podání Tomáše Vorla ml., protože ten mě vyloženě ubíjel. S jeho postoji jeho postavy a vším okolo něj. S postavou ktrou hrál Mádl se dalo aspoň sympatizovat i když to byl pořádný šmejd, ale dělal film aspoň zábavným. Bylo divné že všechny jeho nabrnknute holky byly povětšinou velice hloupoučké. K tomu jako výplň a snaha o zábavnost s objevováním Zrzka huliče, což mi přišlo úplně zbytečné scény jen na natažení stopáže, protože on neměl vůbec žádný vliv na hlavní, ani vedlejší dění. Celkově vztahy postav, jako otce v podání Krause a jeho zálet i domácí konflikt nebyly vůbec pořádně vyobrazeny, byly to jen střípky, nemělo to tak ten náboj. Protože se to celé snažilo zaměřovat hlavní kameru na postavu Petra Kocourka, který ten film prostě neměl jak utáhnout a to co tomu mohlo dodat šťávu, to bylo upozaděno. Charaktery jsou nedotažené a ne na půl, ale možná tak na čtvrtinu možností. Film než cokoliv jiného je oslavou grafiti...(2.9.2017)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Tínedžerský implement Gymplu mal pre vtedajších puberťákov obrovský dopad. Neukvapil sa filozofickým "tu a teraz" rozmerom o zložitosti vývinu jedinca v drsnej realite, skôr tak napínavo i tendenčne poňal celú vec cez graffity a čierny humor. Vejška je o čosi vážnejšia, s digitálnym lookom, s diferenciálnym rozpoložením Vorelovej duše, ale zabíja ju dosť skratkovitá zápletkovosť. Taká blbovina, ktorá dospelých veľmi rýchlo pretrasie.(10.4.2015)

 • El Pistolero
  ***

  6/10. Nebylo by to vůbec špatné, jen by se všude nesmělo avizovat, že jde o komedii. Na rozdíl od „Gymplu“ tady totiž absolutně chybí hlášky a gagy, vlastně jsem se pousmál tak dvakrát za celý film. Mezi pozitiva patří hudba, graffiti scéna a Mádl s Krausem, tím výčet asi končí. Tak trochu zbytečné pokračování, ale ujít jsem si ho nechat nemohl.(5.11.2014)

 • Kothy
  ****

  Jsem docela spokojený. Nebylo to sice lepší než Gympl, ale to jsem ani nečekal. Určitě je to slušné pokračování. Bavil jsem se u toho podobně, ale už to prostě nebylo ono. I když hlášek tam bylo spoustu. Ale třeba ten výhul mi tam přišel už takový moc na sílu. Celkově tam některé události byly dost nereálné. Gympl se držel víc při zemi. Ale teď k ději. Hlavní hrdinové trochu vyrostli a potýkají se s novou školou a novými problémy. Kromě teda sprejování, to zůstává stejné i když je ho tam míň. Každý je řeší po svém. Z Jirky Mádla je pěkný hajzl a kromě neustálého ždímaní fotra (Jana Krause), taky odrbává školu, jak může. A ještě neustále střídá holky. Školu má taky dobře zařízenou. To Tomáš Vorel se zase snaží dostat na uměleckou školu a přítelkyni má jen jednu. Vorlova matka (Zuzana Bydžovská) zase neuvěřitelně chlastá a je z ní pěkná troska. I když je tam Kraus jenom chvíli je opět vynikající. Docela hýbe s dějem. Kvůli němu taky začnou problémy. Nejvíc se mi líbil záchvat vzteku od Chýlkové. Ale každopádně se ti dva během natáčení museli hodně naběhat. Tak jako nemám rád hip hop, tak se mi ten soundtrack docela líbil. Ta hudba tam fakt sedne. No každopádně jsem si v tom kině mezi puberťákama připadal trochu starý... "Jsem jaderný fyzik." :D(29.1.2014)

 • LoLaa
  ***

  Asi o trochu lepší než gympl, ale stejně, nic moc. Dlouho jsem hledala nějakou zápletku, napětí, děj, až najednou... byl konec. Na české poměry to patří do těch lehce nadprůměrných filmů. Vtipy ne moc vtipné, hudba vhodná, herci myslím dobří (jen Josefíková mi chvílemi vadila). Vzhledem k tomu, že se na té samé "Vejšce" pohybuji i já, mám však pocit, že to bylo dost nerealistické a přeháněné.(25.1.2014)

 • - Manželov Kolmanovcov hrajú skutoční životní partneri Ivana Chýlková a Jan Kraus. (Sufferer)

 • - Michal Kolman (Jiří Mádl) jako student VŠE používá klasický papírový vysokoškolský index, ale takové na VŠE nevyskytují. Zde se používají pouze elektronické. (Jimmy15)

 • - Spoiler: Pôvodne mala byť na stene domu reklama na Adidas, ale tvorcovia filmu sa nakoniec dohodli až s firmou AVG. Ostatné firmy si nechceli dať pre filmovanie urobiť reklamu, práve naopak - chceli za to dostať zaplatené. V čase uvedenia snímky do kín bol na pražskej Palmovke skutočne dom s reklamou AVG. (De Large)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace