Nastala chyba při přehrávání videa.
 • El Pistolero
  ***

  Nebylo by to vůbec špatné, jen by se všude nesmělo avizovat, že jde o komedii. Na rozdíl od „Gymplu“ tady totiž absolutně chybí hlášky a gagy, vlastně jsem se pousmál tak dvakrát za celý film. Mezi pozitiva patří hudba, graffiti scéna a Mádl s Krausem, tím výčet asi končí. Tak trochu zbytečné pokračování, ale ujít jsem si ho nechat nemohl.(5.11.2014)

 • verbal
  *

  Vorle, Vorle, ty divný ptáku, cos to zas splácal za sračku, kde ňáký debil jen AVG po zdech stříká? Vole, to stěží půjde na dračku! Jak neúčinný antivirus, co zničí Ti kompl a zbyde jen vztek. Příště se na to radši vyser, i kdyby volal Symantec! Kde jsou ty časy, kdy ses Z města vracel a po Sklepích Kouřil Pětice? Dnes by nad tebou jeden zvracel, ač mrzí ho to velice. Chápu, že Vorlata slizká z hnízda vyvést, toť Vorlů všech je povinnost. Proč však v tak tupé pičovině, kde v hajzl spláchneš důstojnost? Až příště múza políbí Tě na špičku schlíplé potence, tak necpi jí hned před kameru a vyčkej, zda není to jen demence. Já pláču, Vorle, kurva, pláču, opravdu to moc bolelo. Bylo to trapné, nudné, hloupé a žádnou vejšku nemělo!(17.11.2014)

 • DaViD´82
  ***

  Generační výpověď (kterou více než náplň a sdělení filmu obstarávají svým obsahem Pasta Oner a Vladimir 518), kterak omladina neví co by a tak vyvádí alotria. A ani středověký (od středního věku) Vorel neví co by a tak i on vyvádí alotria. Bohužel pro diváka za kamerou. Problémy jedničky to převzalo sakumprdum (otravné zatmívačky za každou druhou scénou, grr!) a stejně jako v případě jedničky to stojí a padá na Mádlovi; naštěstí (opět jako v případě jedničky) spíše stojí než padá. Pokud se o něčem dá říci, že to na tom padá, tak to platí o Vorlovi mladším a jeho nehereckém šlapání si na jazyk; což ostatně nepřekvapivě platilo i minule. Ve výsledku tedy papírově o něco vážnější i lepší Gymplu, ale v praxi je to nemlich to samé v bledě modrém; tedy zajímavé vidět, ale nic moc z toho.(23.1.2014)

 • Pilda17
  **

  Pokud bych musel koukat další hodinu na Tomáše Vorla a jeho neherecké umění, tak bych s hodnocením šel ještě níž. Délka je hodně stravitelná a tudíž se to jednou zvládnout dalo, ale tím to hasne. Po druhé se Vejšce vyhnu obloukem, párkrát jsem se sice zasmál, ale jednička byla o stupeň lepší. Vejška je Gympl v jiném obale, což je místy dost otravné. Silné zklamání, čekal jsem více .. 4/10 = 40%(2.11.2014)

 • Stanislaus
  ***

  Oproti Gymplu je Vejška o poznání více dramaticky laděná. Humorné prvky se povětšinou vytratily a do popředí se dostaly příběhové linie plné tragikomičnosti a hořkosti. Film je doprovázen vcelku agresivně působící hudbou, která o to ještě více vyzdvihává onu bezútěšnou atmosféru a osudy hlavních hrdinů. Nejvíce mě zaujal herecký výkon Zuzany Bydžovské, která se ve filmu objevila sice jen párkrát, ale její výstupy na mě silně zapůsobily. Zkrátka v rámci českých poměrů ne až tolik špatný kousek, který svému žánru nedělá ostudu.(26.2.2017)

 • - Na oficiálním filmovém plakátu je u kolonky Rap uvedeno chybné jméno interpreta Vladimir 158, namísto Vladimir 518. (forrest23)

 • - Scéna, kde do seba vrazia dve autá - jedno pribrzdí, keď Michal Kolman (Jiří Mádl) prebehne tesne popred neho, druhé to už neubrzdí - je zložená z ôsmych záberov a stála 200-tisíc českých korún. (De Large)

 • - Eva Josefíková a Jiří Mádl si už spolu zahrali v snímke Probudím se včera (2012). (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace