Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

bararich8

Ale jo, sice tohle není vůbec můj šálek čaje, ale občas jsem se pobavil. Nevím, co jiného k tomu napsat. Prostě Jackass. Slabší 3* ()

dalziel

Takmer by som to nazval rodinnou komediou...ale len takmer :-D Na druhej strane nemôže poprieť, že som sa bavil fakt parááádne. ()

Stíba

Některé dílčí úseky sou fakt povedené, nejradši pak mám soutěž o nejkrásnější holčičku, který mi stejně jako jejich dementní maminky přijde ulítlejší než celý Jackass. Navíc Děda je povedenj Bad Ass a s jeho vnukem jim to ladí. Závěrem - mohlo to být i lepší, dokola bych to vidět určitě nemusel, ale pro prdel v rámci subžánu komdeiálního jackass to stojí za vidění. ()

Fat'Fatal

Měli udělat klasické scénky a ne film s příběhem. Opravdu nejsou vtipné rozhovory dědy s vnukem v autě, když jsou oba herci a snímek má stát na reakci nic netušících lidí. Kluk má nadání na komedie ale. Knoxville slabší, lepší je Bad Grandpa .5. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Franc1s

I když fanoušek Jackass nejsem, tak jsem se občas zasmál. I když u traileru jsem se nachlámal víc a podle něj to taky vypadalo na svižnější jízdu, ale jelo to skoro jak umíráček, i když pár výborných momentů tu bylo(automat, ho*no na zdi, nefunkční hračka) Ale stejně nejvíc jsem se chlámal jak byly na tom "Miss malá holka" - matky krávy, no a prcek to tam nehorázně rozjel, až se některé styděli a radši schovali obličej. Pak jsem se taky nachlámal v titulkových scénkách, takhle měl jet celej film. Občas fakt nudil a málo čím překvapil. Jsem zvědav co vymyslí na příště... PS.: Udělat z toho miniweb epizody, udělaj líp :) 6/10 ()

Jaxx84

Jestli byl účel pobavit a šokovat, tak jsem na 100% pobaven a šokován :-) Film tvoří zajímavý kaleidoskop "hraných" pasáží střídaných s těmi "nahranými". Něco takového jsem ve filmu nikdy před tím neviděl! A nejedná se o nějakou trapnou skrytou kameru se smíchem na pozadí, ten smích na pozadí patří totiž Vám. Účelem je zajisté šokovat chováním senilního "jakoby" dědy v kontrastu s nevinností vnuka, ale je to také dosti hloubková sonda do duše a společnosti "Američanů" viz jejich reakce. Sonda, jejíž výsledky mě několikrát otevřeli oči. Jestli tohle je pravá, hollywoodskými filmy "nenahraná" Amerika, tak si ji s prominutím strčte i s tou lískou do ..., pokud už tam nemáte rajčata za šedesát. 7/10. ()

GTS_PUNK

Johnny Knoxville po nejakom tom čase zas a znovu vyšiel medzi náhodných ľudí so svojim svojským humorom, aby s nimi natočil poctivú skrytú kameru. V prestrojení za 86-ročného Irvinga Zismana so sebou zobral aj jeho 8-ročného vnuka Billyho (Jackson Nicoll) a spoločne sa vydali na jeden šialený americký road trip. Miestami neuveriteľne zábavný, inokedy zasa až trošku trápny. To je však paradox, na ktorú naráža každá skrytá kamera a preto sa nemožno čudovať, že sa to deje aj v tomto prípade. Prihliadať treba aj na snahu tvorcov budovať príbeh, ale ten je samozrejme pomerne slabou záležitosťou a je kvôli jednotlivým skečom odsunutý na druhú koľaj. To však nie je žiaden problém, keďže dominantným prvkom príbeh byť nemá. Spomínané skeče sa síce kvalitatívne líšia, ale dokážu pobaviť a Knoxvillove hlášky k tomu sú jedna báseň. Divák síce zrejme nebude úplne lapať po dychu, no skeče s rozbitým výkladom či nočným klubom rozhodne stoja za to. Problémom všetkých je však to, že sa zdajú byť zobrazené len z polovice, mnohokrát pôsobia nedokončeným či odstrihnutým dojmom. Zvláštna je takisto aj kamera. V niektorých scénach je logicky použitá aj profesionálna technika, ale jej použitie vo veľkom aj pri skečoch skôr celému filmu škodí. Atmosféra skrytej kamery by rozhodne vynikla lepšie v trochu "raw" kvalite, než v HD s čistým obrazom. Pomerne diskutabilným faktorom sú aj viacerí "nachytaní" ľudia, ktorých reakcie pôsobia dosť umelo a nie veľmi autenticky. Či o všetkom vedeli dopredu alebo sa len tak tvária, to sa už asi nedozvieme. Jackass Presents: Bad Grandpa je ľahká oddychovka s nádychom "starých časov", keď boli týpkovia z Jackass na svojom vrchole. Film so svojimi skečmi dokáže privodiť úsmev na tvári, ale žiadne frky hodné zapamätania so sebou neprináša. Johnny Knoxville ako starý nadržaný Irving Zisman v hlavnej úlohe nesklame a pomerne vulgárnym spôsobom dokazuje, že na podobné "hovadiny" ešte stále má gule. Síce poriadne ovisnuté, ale predsa... ehm. Záležitosť, ktorá neurazí, príliš nenadchne, ale dokáže pobaviť. ()

rublik05

Děda Mizera má jedinou chybu, a to zcela nefunkční příběh, který se tady tvůrci snaží na pozadí rozjet. Jinak se mi alter ego Johnnyho Knoxvillea moc líbilo, úchylný děda je neskutečný sympaťák, scény jsou vtipné, nechutné, nápadité, prostě klasický Jackass. Celý film je zajímavým oživením celé série, děda i malý Jackson Nicoll jsou super dvojka, krásně jsem se pobavil. 7/10. ()

Shredder

Road trip v style Borata, avsak pod taktovkou Jackass timu. Nebudeme si klamat humor je taky, aky je. Tym co neznasaju Jackass sa ani Bad Grandpa nezavdaci. Ja osobne som sa bal, ze vsetky najlepsie scenky nam uz predviedol trailer, co vsak nakoniec nebola pravda. Kvalita jednotlivych pasazi je dost kolisava, najdu sa priemerne, najdu sa slabsie, ale naslo sa viac takych (striptiz, restauracia, rybacka), pri ktorych som takmer plakal od smiechu a valal sa po zemi. Idealna komedia pre partiu, ludi omamenych nejakymi latkami a vsetkych co neohrnaju nos nad tymto stylom humoru. Prostoducha zabava, ktora ovija simplictiny pribeh a centralizuje sa na Knoxvilla a jeho nic netusiace "obete" ma pobavila viac ako som cakal a z toho vychadza aj moje kladne hodnotenie. ()

RAFT

Dědek který ,dělá perfektní úlety a má dobrou formu .Johnny Knoxvile prostě válel ,ale jako kdybych to měl srovnat se všemi díly Jackass co sem viděl ,tak tenhle mi přijde jako nejslabší z celé série. ()

Doomer

Jako někdy to má hluchá místa a někdy je to zase sranda k popukání, není nad skrytou kameru a reakce lidí :-D ()

departed

Na Jackassu obecně zbožňuju autentické reakce kolemjdoucích lidí, když si z nich Knoxvillova parta dělá prdel, o čemž tento film vlastně je (prankování náhodných osob), takže možná proto jdu s hodnocením tak nahoru. Protože když zrovna Jackass tým nevymýšlí extrémní sebepoškozující hovadiny nebo fekální pičoviny, tak si umějí z lidí řádně vystřelit. Hele seru na to, prostě napíšu, že jsem se kurevsky bavil a hotovo. ()

john.h

Asi třikrát jsem skoro brečel smíchy - tučňák, hovno na zdi a dětská miss. Jinak to byl docela průměr a očekával jsem od toho trochu víc. ()

Knor

Extrémisti z Jakass opět bodují v čele s J. Knoxvillem. Já se natlemil dost, tenhle úchylný a černý humor navíc se skrytou kamerou mě fakt baví. Takovýhle věci můžou napadat jen naprosto narušený magory jako je právě parta Jackass. A velkou chválu si zaslouží i dědečkův vnouček, protože byl věrohodnej a absolutně mě rozsekal v tanečním vystoupení. Myslím, že se to povedlo stejně jako třeba Bruno nebo Borat. ()

speedy7929

Na toto som čakal. Johnny mi znovu dokázal, že patrí medzi najlepších komikov na svete. Od začiatku až do konca som mal na tvári úsmev a len som čakal čo sa kedy stane!! Možno to po dejovej stránke nebolo na Oscara, ale kto videl dáky ten Jackass dobre vie že to o tom ani nemalo byť. ()

dj_kure

Příběh jako takový stojí za vyližprdel, většina scén taky, ale z toho všeho jsou tam dvě skrytý kamery z kterejch jsem řval smíchy. Už jen díky nim si Bad Grandpa vysloužil průměr, protože smích prodlužuje život! :-) ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021