My Name Is Emiko Queen (S07E10) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2019, 42 min

Fajn návrat, Arrow mi chyběl.(2.2.2019)

• Caszidy

Uff, Arrow nikdy nebyl zrovna přehlídkou oscarových hereckých výkonů, nicméně to co předvedl v tomhle díle Stephen Amell a jakým "drsňáckým" způsobem tvůrci představili a zřejmě instruovali herečku pro roli Emiko, tak to je skutečně už příliš silné kafe.(13.2.2019)

Tři slova dokáží vystihnout tuto epizodu: " Kinda little shitty". Tahle dějová linka s emiko se ještě jakžtakž dá unést i když si myslím, že jestli tento seriál pojede ještě několik let, tak se můžeme dozvědět, že třeba Robert Queen nebyl vlastně ani z planety Země :))). Tyhle všechny věci, kterými mění minulost mě už začínají štvát. A co to sakra bylo na konci, jak kopla do té figuríny, a zničila ji? Bere snad mirakuru? wtf prostě. Nejhorší rozhodnutí, které podle mě učinili bylo to, že teď celé město a všichni ví, kdo je Arrow. Tím podle mého celý koncept Arrowa upadá. Druhá nejhorší věc jsou podle mého Future-forwardy, které mě už taky začínají doslova srát. Ze začátku mi to přišlo zajímavé, jak ukazovali staršího Williama a Roye, ale teď už je to spíš aby vyplnili epizody. Jediná věc, která se mi líbila byla byla to, že Argus obnovuje "suicide squad" i když nevím, jak to bude šlapat bez Floyda :/. Říkejte si, co chcete, ale tenhle seriál býval kdysi fakt špička, ale dost upadá. Opravuje sice své chyby, ale pořád to není to, co to bývalo. Bohužel(26.1.2019)