Safe Haven

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní
Indonésie, 2013, 30 min

Skupinka filmárov prichádza na strednú školu, aby vytvorila dokument o štúdiu v tamojšej indonézskej sekte. Spočiatku milé interview sa po krátkej chvíli mení na krvavú masakru. Tento krátkometrážny horor je súčasťou úspešného celovečerného snímku V/H/S 2 (2013). (*CARNIFEX*)

A.Fish

První půle se relativně pomalu rozjíždí, aby budovala atmosféru pro chaos a šílenství, které vypukne v plném rozsahu zhruba v půlce snímku. Pak už je to jízda až do konce. Zoufalý útěk z místa kde se hromadně páchají sebevraždy, popravy, posednutí a bůh ví co ještě mohl ale skončit o záběr dřív. Rozhodnopádně je to nejlepší ''povídka'' ze všech V/H/S filmů. ()

Nivenx

Nevím proč tahle část z V/H/S 2 musí být zvlášt', když podle mého o nejlepší část nešlo. Ale je pravda, že je brutální, plná gore a masakrů. Takže tahle část má ode mě 75%. ()

Doudis19

Evans a jeho příspěvek do filmu V/H/S 2. Ďábelská sekta a skupina dokumentaristů, to nemohlo skončit dobře. To co se, ale stane, to překonává i ty nejhorší obavy :-D. ()

Forsberg11

Vynikajúci démonický kraťas ktorý mi v určitých okamihoch pripomínal svojou desivosťou Sillent Hill. V FF antológii V/H/S 1 a 2 jednoznačne najlepšia poviedka. Neuveriteľne stupňujúce sa tempo a klincujúci záver. Sila až des. 95 %! ()

Rathalos

Safe Haven je najlepsi kratkometrazny film,aky som kedy videl,brutalny masaker,krvava mega-gore jazda,ktora si zasluzi jasnych pat hviezdiciek,takto si predstavujem horor...:-) ()

Likan7

Nerozumím proč Safe Haven má tady samostatný profil, když je to "pouze" součást filmu VHS 2, který tu má profil taky a je dokonce v Souvisejících. Každopádně jak nezajímavě Safe Haven začne, tak skvěle pokračuje. Ve druhé polovině se jedná o skvělý náboženskoďábelský horor, který má několik velmi nechutných ale silných šokujících momentů. Jen ten poslední záběr je jak z nějakého komediálního remakeu. ()

Cechyno4

Jak již zde bylo několikrát napsáno jednoznačně nejlepší příběh z VHS 2. Hlavně velmi dobrá, tísnivá atmosféra. ()

M.Fish

Skvělá povídka, kterou jsme shlédl ve VHS 2. Kdybych ji viděl samostatně, vůbec bych se nezlobil, že mi ta břečka okolo ( což VHS 2 jinak je) nezkazila úžasných 30 minut. Občas je ten "vůdce" naprosto dokonalej. Jsou tu i slabší momenty ( dokumentární crew je složená z deb*lů a kr*vy ), ale 5 hvězd to zaslouží. Téma i zpracování je skvělý. ()